xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Inhale today. Exhale tomorrow.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kendall Doreen
Admin
Kendall Doreen


Mesaje : 7
Data de înscriere : 03/02/2011

Inhale today. Exhale tomorrow. Empty
MesajSubiect: Inhale today. Exhale tomorrow.   Inhale today. Exhale tomorrow. EmptyDum Feb 13, 2011 10:52 pm

Eram nou,cei drept imi era frica de atitudinea pe care o s-o aiba miile de elevi fata de mine.Sigur aveau sa se comporte cu mine prost,daca nu ieseam din camera nu pateam nimic,dar..aveam cursuri peste o ora si nu era nimeni care sa ma apere de primejdile ce aveau sa mi se intample.
Mi-am dus o perna pe fata oftand scurt,nu stiam ce sa fac,nu puteam sa ma intorc acasa si nici aici nu credeam ca sunt binevenit.
Sus In jos
http://hogwarts.nstars.org
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Inhale today. Exhale tomorrow. Empty
MesajSubiect: Re: Inhale today. Exhale tomorrow.   Inhale today. Exhale tomorrow. EmptyLun Feb 14, 2011 8:17 am

Se plimba pe hol privind calma toate acele camere. Vazu ca cineva nou veni la scoala, si se hotara sa cunoasca nou-venit. Se apropie de usa si batut de cateva ori, apoi se dadu un pas in spate, asteptand ca cineva sa'i raspunda. Isi aranja hainele ce le purta si zambind calm.
Sus In jos
 
Inhale today. Exhale tomorrow.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: