xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 E' uno straniero...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Inger Alb




Mesaje : 33
Data de înscriere : 16/02/2011

E' uno straniero... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E' uno straniero...   E' uno straniero... - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 10:59 am

Acesta iasa de la dus, si iai ia pe ea doar boxerii negri frumos conturati pe ea, si un prosop mare alb, acoperindu-i bustul format.Nu ii pasa de reactia lui deoarece oricum avea de gand sa doarma sub forma de pisica daca era nevoie.
Iea sa de la dus, ciufulindu-si parul lung, si isi pune hainele pe un calorifer ce era cald pentru ca acestea sa se usuce.
Se aseaza langa el pe pat, deoarece din pacate...sau fericire era un singur pat dublu.
Se aseaza si se intinde lenesa privind tavanul gol,fara ca macar sa observe ca baiatu era..mai dezbracat ca inainte.
Sus In jos
Matthias Demontis

Matthias Demontis


Mesaje : 25
Data de înscriere : 13/02/2011

E' uno straniero... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E' uno straniero...   E' uno straniero... - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 11:04 am

O privi cu coada ochiului cand intra in camera , prefacandu-se inca atent pe TV , caci era un film .
Ii privi miscarile si cand se aseza langa el , se de-te mai in colo , pentru a-i face loc . Ignora faptul ca era intr-un prosop , pastrandu-si atitudinea calma .
Sus In jos
Inger Alb




Mesaje : 33
Data de înscriere : 16/02/2011

E' uno straniero... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E' uno straniero...   E' uno straniero... - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 11:07 am

Acesta obosita destul de tare, se chemotceste si incearca sa adoarma, chear daca stia ca poate nu va putea decat sa atipeasca.
Inchide ochii, napasandu-i de nimic, fortand parca somnul,insa nu poate..se invarte de cateva ori, si la un moment dat se ridica in fund ciufulindu-si neglijent parul.
-iar nu pot dormii spune ea incet mai mult pentru ea
Sus In jos
Matthias Demontis

Matthias Demontis


Mesaje : 25
Data de înscriere : 13/02/2011

E' uno straniero... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E' uno straniero...   E' uno straniero... - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 11:28 am

Fata chiar incerca sa doarma , si nu reusea . Sigur era din cauza lui , nu avea destul de mult spatiu .
Se ridica si isi lua o perna, asezandu-se pe jos .
- Mai bine acum ?! spuse usor iritat , oprindu-se din schimbarea canalelor , si oprind pe un film horror .
Sus In jos
Inger Alb




Mesaje : 33
Data de înscriere : 16/02/2011

E' uno straniero... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E' uno straniero...   E' uno straniero... - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 11:31 am

Acesta oricat de obosita era incepe sa rada ironic, se ridica de pe pat si merge la el, luandu-l de mana si ridicandu-l
-Linisteste-te, nu e din vina ta, nu pot dormii..din vina mea.. spune ea zambind sincer reusind sa il faca sa se aseaza din nou pa pet.
-Plus de asta patu e destul de mare, si rece... spune ea oftand scurt mergand din nou in partea ei de pat asezandu-se in fund.
Sus In jos
Matthias Demontis

Matthias Demontis


Mesaje : 25
Data de înscriere : 13/02/2011

E' uno straniero... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E' uno straniero...   E' uno straniero... - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 11:38 am

Aceasta il ridica inapoi pe pat , deci vroia sau nu sa doarma ? Ridica din umeri .
Spusese ca patul era mare , si rece . Avea oarecum dreptate
- E rece ? Incalzeste-l tu atunci . zambi usor pervers .
Sus In jos
Inger Alb




Mesaje : 33
Data de înscriere : 16/02/2011

E' uno straniero... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E' uno straniero...   E' uno straniero... - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 11:42 am

Acesta la auzul cuvintelor sale surade usor, se ridica de pe pat, ocolindu-l mergand la baiat.
Ii pune mainile pe umeri si il imping catre marginea patului, acesta dand pasi in spate.
-Da de ce sa nu-l incalzim amandoi?! intreaba ironic, zambind usor pervers, priivrea ei devenind fulgeratoare.
Odata ajuns la marginea patului, il pinge incet acesta picand in fund pe pat... ea se suie peste el direct, punandu-se in bratele sale jucandu-se cu parul sau negru, usor ciufulit.
Ochii ii se preschimba intr-un verde stralucitor, iar pupilele i se subtiaza devenind ochii de picica.Isi arata un coltisor de pisica zambind multumita, si jucandu-se in parul sau cu o mana, cealanta se juca pe tricoul de pe pieptul sau, isi apropie fata de al lui, vrand sa ii "fure " un sarut, insa de data asta nu unul copilaresc si nevinovat, ci unu plin de dorinta si pasiune.
Sus In jos
Continut sponsorizat





E' uno straniero... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E' uno straniero...   E' uno straniero... - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
E' uno straniero...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Padurea Interzisa-
Mergi direct la: