xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 27 ... 44  Urmatorul
AutorMesaj
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 11:27 am

A deschis ochii si a vazut chipul disperat al lui Dean.Se schimbase.Parca devenise mai intunecat.A inceput sa planga,simtind cum lacrimile ii trec pe langa fata.Stia ca no sa-l ierte si stia ca poate sa se salveze.Ce trebuia sa faca?
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 11:30 am

S-a oprit brusc privind in gol,fara sa se mai miste,de ce i-ar pasa daca moare sau nu?Nici el nu stia,dar nu avea sa-l lase.Si-a ridicat privirea spre cer lasand lacrimile sa-i cada pe obraz,fara vre-o expresie pe fata.
Te iubesc,te rog...nu muri a spus incet cat pentru el.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 11:35 am

Thor a facut ochii mari si a blestemat.Dean nu trebuia sa fie aici!De ce soarta incerca din nou sa-l opreasca?A inceput sa aiba remuscari.A scos bagheta si a murmurat ceva,facand aerul de sub el mai dens.Isi oprise caderea chiar la timp.S-a uitat la pamant.Nu avea curajul sa se uite in ochii lui.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 11:37 am

Nici nu stia ce trebuie sa faca,vroia sa-l i-a la bataie,dar n-avea curajul.
Esti bine? intreba incet,apoi ii sari in brate plangand.
Esti prost,prost,prost!Cum poti sa-mi faci asta?Esti nebun,te iubesc omule,ce nu ti-e clar?
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 11:43 am

Cand esti langa mine nu esti liber si stii asta!Te-am facut sa te indragostesti de mine pentru ca te-am bagat in prea multe prostii!Acum pot spune ca numai sunt om...Ese simtea fara vlaga in stransoarea plina de caldura a lui Dean.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 5:57 pm

Vrei sa aflii parerea mea?Eh..pai nu-mi pasa,poti sa zici ce vrei tu,mie tot nu-mi pasa.. i-a dat drumul zambind larg.
Mdah..acum sa revenim la problema cu sinciderea ta.. spuse destul de calm,strangand din pumn,nu se putea abtine de nervi.Cum avea "tupeul" sa se arunce?Ofta scurt si il plesni zdravan pe baiat,sperand sa-si revina in minti.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 7:57 pm

A ramas rece.Palma aceea nu-l mai afecta.In tot acest timp invatase tot ce se putea despre magia neagra si anularea sentimentelor,desii o mica parte a sufletului sau era inca neatinsa.Se transformase intr-o fiinta cu sufletul de piatra.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 8:17 pm

Si-a dus involunta mana la gura marind ochii.
Scuze,scuze,n-am vrut...doare?Stii ca n-as da niciodata in tine,scuze,scuze a spus repede putin ingrijorat.
S-a oprit brusc privind expresia baiatului,parca nu-i pasa.
Si-a lasat capul in jos dandu-se cativa pasi in spate.
Nu ma mai iubesti,nu?Sau..poate nici nu mai iubit,mi-am facut iluzi,nu? intreba oftand.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 8:22 pm

N-a mai putut rezista.I-a mangaiat usor chipul,avand o expresie indurerata pe fata.In tot acest timp il credea pierdut,insa se inselase.Mana i s-a oprit la barbie,tragandui-o usor pentru a-l saruta.Ii atinse delicat buzele,sorbindu-le gustul.Cat de mult ii lipsise...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 8:27 pm

A pus mainile pe pieptul baiatului,strangand materialul intre pumni,il dorea dar..nu era sigur ca sentimentul era reciproc.L-a impins in spate,strangand din dinti.
Nu mi-ai raspuns! a zis privindu-l cu ura in ochi.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 8:32 pm

...Am vrut decat sa fi liber.Dar eu n-am mai putut suporta distanta pe care am creeat-o intre noi.Am incercat sa invat sa nu te mai iubesc,insa totul a fost in zadar.Te doresc prea mult si din cauza asta nu putem fi prieteni.Imi pare rau...Ochii lui exprimau durere.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 8:43 pm

Hm..imi place cum a sunat cand ai zis ca ma doresti.. si-a muscat buza inferioara facandu-i cu ochiul.
Pai...atunci,n-o sa fim prieteni a dat simplu din umeri
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 8:53 pm

A inceput sa ranjeasca.Cum vrei sa incepem relatia?De la inceput,sau de unde ma gandesc eu?Vocea lui era seducatoare.Se astepta la un pumn in cap,dar nu-ipasa de asta,cat timp stia ca fusese acceptat.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 9:01 pm

Aleg a doua varianta.. chicoti gingas.
S-a apropiat de el si si-a dus mainile pe umerii baiatului.
Uhm...eu ma gandeam,daca tot a apus soarele,si..eu voi fi asa de singur,nu vrei sa-mi ti de urat? zambi inocent.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 9:04 pm

Bineinteles.Nu mai am nimic interesant de facut.Fata lui parea binevoitoare,insa ochii ii licareau ciudat.L-a luat de mana si au intrat in castel.Deja il devora din priviri,desii nu se prea vedea asta.Deabia astepta sa ajunga in camera lui.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 9:13 pm

Uum...mi se pare mie sau te grabesti? intreba pe un ton copilaresc,si isi duse un deget pe buza inferioara,lasandu-se tras de baiat.Ar fi mintit daca ar fi zis ca el nu se grabea,din contra fierbea la propriu pe dinauntru.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 9:17 pm

Hm?...mie nu mi se pare! raspunse pe un ton inocent.Coridoarele pareau mai lungi decat deobiciei,insa in sfarsit ajunsesera in fata camerei roscatului.A deschis usa si l-a lasat sa intre,inchizand si incuiind usa.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 9:24 pm

A dus o mana la gura si a chicotit,apoi a pasit incet in camera tinandu-si mainile la spate.S-a intors cu privirea la baiat,privindu-l usor intrebator.
Nuu..nu te grabesti,chiar deloc.. a zis ironic si s-a asezat in pat,in stil turcesc.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 9:30 pm

A zambit inocent si s-a asezat langa el,incepand sa-l sarute usor pe gat.Nu mai savurase de mult dulcea si catifelata lui piele.L-a impins usor,intinzandu-l pe pat.Arata atat de provocator.Privirile lor s-au intalnit,Stia ca si el ardea de nerabdare,ochii il tradau.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyMier Feb 23, 2011 9:41 pm

Cand si-a simtit gatul sarutat de buzele baiatului si-a muscat buza inferioara,lasandu-se condus de brunet.L-a privit in ochi lingandu-se incet si provocator pe buze.
Uhm...am o intrebare,dar..nu cred ca vreau sa stric momentul. a zis incet jucandu-se cu o suvita de par de-a brunetului.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyJoi Feb 24, 2011 7:45 am

S-a oprit,privindu-l intrebator.Spune...i-a soptit usor la ureche,muscand usor din ea.Ce se putea intampla rau,acum ca totul era perfect?Si-a lasat maana sa se dezmierde cu parul lui moale si parfumat.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyJoi Feb 24, 2011 9:56 am

Nimic,nu mai conteaza a strans in pumn materialul de pe pat,apoi a oftat scurt.
Hai,ai de gand sa ma privesti ca pe un exponat la muzeu? intreba chicotind,apoi il trase peste el.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyJoi Feb 24, 2011 10:01 am

Poate conta pentru mine...Si-a bagat mana sub bluza lui,explorandu-i pieptul.Era atat de fin si cald.Si-a lasat capul in zona inimii.Batea atat de tare si numai pentru el...A zambit satisfacut.Chiar voia sa afle intrebarea lui Dean.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyJoi Feb 24, 2011 10:08 am

Ba nu,nu conta.. si-a indoit spatele cand i-a simtit mana pe pieptul sau.Simtea ca explodeaza din fiecare parte a corpului.
Te iubesc,mult,mult,mult a zis pe un ton copilares,apoi si-a lipit buzele de ale baiatului,nu-i prea placea sa astepte.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 EmptyJoi Feb 24, 2011 10:12 am

A ridicat o spranceana,insa era prea nerabdator ca sa-l mai piseze.A zambit invins si a continuat dulcea tortura a roscatului.A inceput sa exploreze cu lacomie fiecare particica a corpului sau,coborand din ce in ce mai mult.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 10 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 10 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 27 ... 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: