xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Alone.....

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptyMier Feb 16, 2011 10:03 pm

Dădu din cap în semn de 'cu plăcere' apoi se trânti pe un pat de lângă. Îşi puse picioarele pe o măsuţă, priviind-o pe Adeline care stătea încă cu spatele la el. Îşi trecu mâna prin păr, ciufulindu-şi freza.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptyMier Feb 16, 2011 11:49 pm

Se intoarse cu fata spre el, si se aseza pe acelasi pat unde statea roscatul. Isi prinse parul intr'o coada si isi dadu bretonul dupa urechi. Se gandi mai bine si il prinse si pe acesta, intinzandu'si truupl amortit. Scanci usor cand simti usturimea provocata de rani.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptyJoi Feb 17, 2011 12:00 am

-Ai grijă. îi spuse roşcatul, ridicându-se în fund. O privi cu ochi somnoroşi, apoi îşi puse capul din nou pe pieptul fetei. Închise ochii, încercând să adoarmă. Era deja foarte obosit, dar nu ştia de ce.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptyJoi Feb 17, 2011 12:19 am

Isi puse mana pe capul lui, imbratisandu'l. Il saruta scurt, privindu'i chipul obosit.
Culca'te, spuse bland si ii zambi cald. Il mangaie pe obraz, dandu'i cateva suvite roscate la o parte.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptyJoi Feb 17, 2011 12:21 am

-Nu pot. Dacă se întâmplă ceva... Trezeşte-mă.spuse acesta căscând somnoros. Începu să se foiască, găsindu-i greu o poziţie. Îi îmbrăţişă trupul fetei, căscând din nou. Adormi destul de repede.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:05 am

Il privi, jucandu'se cu o suvita din parul lui. Isi sprijini capul de perete, privind ganditoare tavanul. Clipi de cateva ori si ofta usor, trecandu'si mana prin par. Isi privi roba si intinse mana dupa ea, atingandu'i marginea. Trase usor, pana cand o prinse apoi stramba din nas.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:09 am

Se frecă la ochi, apoi căscă destul de zgomotos. Se întoarse pe cealaltă parte, lăsându-şi capul pe bazinul ei. Îşi puse o mână pe piciorul ei, mângâind-o uşor. Zâmbi în somn, mormăind ceva.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:31 am

Il privi cand se misca, crezand ca din vina ei. Rasufla usurata, vazna dca nu s'a trezit si chicoti cand acesta o mangaie pe picior. Il mangaie pe fata, dandu'i suvitele din ochi. Il privi calma, zambind.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:49 am

Trecuse o oră de când el dormea şi o punea pe fată să-i fie pernă. Adevărul era că era bună pe post de pernă umană. Deschise uşor ochii, priviind buimăcit în jur. Îşi ridică privirea spre ea, zâmbiind
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:54 am

Clipi cand aceasta ridica capul si ii zambi cald. Nu era obosita, si chiar nu simtea nevoia de somn. Isi trecu mana prin parul roscat al baiatului.
Deja te'ai trezit? intreba pe un ton calm.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptyJoi Feb 17, 2011 10:20 am

-Da... S-a întâmplat ceva? Tu eşti bine? întrebă roşcatul, analizând-o scurt. Îşi lua bagheta de pe noptieră, aranjându-şi părul roşcat. Se ridică în fund, dându-i părul după ureche fetei, aşteptând un răspuns
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptyJoi Feb 17, 2011 10:27 am

Sunt bine, calmeaza'te, spuse si chicoti amuzata. Isi intinse trupul amortit si il privi calma, cascand usor. Isi aseza capul pe perna, si isi intinse picioarele. Stramba nemultumita din nas, cand simti o usoara usturime.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 7:47 pm

-Trebuia să mă fi trezit, ai stat într-o poziţie proastă. spuse, nemulţumit când văzu că se strâmbă. Îşi trecu mâna prin părul ei, sărutând-o apăsat. Îşi trecu limba peste buzele ei, rânjind
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 8:57 pm

Stai calm,spussi apoi zambi cald. Ii raspunse la sarut, ducandu'si mainile dupa gatul lui. Era fericita langa el. Se ridica mai mult pe perna, tragandu'l usor peste ea, pentru a nu se lovi la ranile ce avea.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 9:36 pm

-Mai bine nu. îi spuse, despărţindu-şi buzele de ale ei, şi îi ridică bluza, priviindu-i rănile. Încă nu sunt deschise şi nu ştiu sigur ce o să simţi dacă te atingi din nou de ele. continuă, apoi o puse să se întoarcă pe spate.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 9:44 pm

Murmura ceva nemultumita si se ridica in picioare dandu'si camasa jos, Se intoarse cu spatele la el, aratandu'i rana asa cum ceruse. Isi tinea camasa intr'o mana, aranjandu'si breteaua sutienului alb. Isi trecu mana prin parul prin in coada.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 10:17 pm

Îi deschise rapid sutienul, trecându-şi degetele peste rană. Oftă nemulţumit. Nu-i plăcea când o vedea lovită sau cu răni aşa de uşor de observat. Îşi trecu mâna prin păr, ciufulindu-l de nervi.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 10:26 pm

Se intoarse spre el, tinandu'si usor sutienul cu mana. Il privi si stramba din nas, apoi se imbraca.
Mai bine merg in camera mea, Tina probabil isi face griji, spuse si zambi cald, desfacandu'si parul.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 10:46 pm

-Ce? De ce? Ce-am făcut? o întrebă rapid, ridicându-se. Îi luă chipul în palme, riviind-o în ochi. Îşi trecu degetele peste pielea ei fină, apoi o sărută apăsat. Se despărţiră rapid, iar roşcatul o privi din noi
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 10:47 pm

Nu ai facut nimic, spuse si rase scurt. Isi facea griji degeaba. Dar sincer, probabil Tina isi face griji, si nu mai avem ce face aici, adauga privind in jur. Isi lasa parul sa'i cada pe umeri.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 10:59 pm

-Nu cred că îşi face griji, e ocupată cu fratisu'. spuse ştrengar roşcatul, apoi o luă de şold. Hai să le urmăm şi noi exemplul, vrei? întrebă nerăbdător, revenindu-i cheful de jocuri "nevinovate" şi "copilăreşti"
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptyDum Feb 20, 2011 12:55 pm

Parca ziceai ca am ranile inca deschise, spuse punandu'si mainile pe pieptul lui. Il privi in ochi, dandu'si parul pe spate. Clipi de cateva ori ofta usor, apoi zambi usor amuzata. Il saruta pe obraz.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 EmptyDum Feb 20, 2011 4:40 pm

-Hmph, cred că o să se vindece ele, nu de asta îmi fac griji. zise râzând scurt, apoi o sărută. Bine, hai să-i spionăm. continuă amuzat, şi începu să meargă cu ea pe lângă el.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Alone..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Alone.....   Alone..... - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Alone.....
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Padurea Interzisa-
Mergi direct la: