xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Urmatorul
AutorMesaj
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyLun Mar 28, 2011 5:46 pm

Mersi de compliment my lord. a spus ironic dandu-si ochii peste cap.
Aham...deci eu te controlez,sigur cum sa nu,daca eu iti zic acum sa te dai jos din copac,tu chiar o sa faci asta?Adica o sa faci tot ce-ti zic eu? intreba privindu-l usor curios.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyMar Mar 29, 2011 10:24 am

A ranjit si si-a desclestat ghearele de pe creanga,lasandu-se sa alunece si sa cada cu o bufnitura.Si-a dat parul pe spate si s-a apropiat de Dean.Rasplata?a intrebat el seducator,sprijinindu-se de un copac.S-a uitat printre gene la el si a zambit dulce.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyMar Mar 29, 2011 5:11 pm

A inchis ochii stramband din nas.
Am zis sa te dai jos nu sa te arunci.si-a deschis ochii rasufland usurat cand a vazut ca baiatul nu era ranit,nu ca nu s-ar fi asteptat la asta,dar vroia sa fie precaut.L-a privit ganditor apoi a dat din umeri si i-a presat buzele cu ale sale.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyMar Mar 29, 2011 8:27 pm

I-a gustat lacom buzele,tragandu-l spre el.Si-a strecurat siret limba intre buzele lui,incepand sa-i devoreze totul.A intrerupt sarutul cand a simtit ca roscatul ramane fara aer,lasand o dara subtire de saliva.Si-a lins buzele,retragandu-se.S-a asezat rabdator pe iarba.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyMar Mar 29, 2011 8:54 pm

Isi duse o mana in jurul pieptului incercand sa respire regulat.
Mai aveai putin si ma inghiteai cu totul. a glumit roscatul,inspirand si expirand tot mai des.
Deci...faci tot ce zic eu,nu?Um...asta pare o idee geniala. a zambit usor malefic in coltul gurii,stia ca nu va face ce ii trecea lui acum prin minte,ofta dandu-si seama ca era imposibil sa accepte,dar macar putea sa-l intrebe.Nu,n-avea curaj.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyMier Mar 30, 2011 5:34 pm

A ranjit satisfacut vazand fata nedumerita a roscatului.Se intreba ce idee perversa ii trecea prin minte.Fac orice...stapane.a facut o pauza pentru a se inclina si a sublinia ultimul cuvant.Daca voia sa stea aproape de el,trebuia sa fie sclavul lui.Si-a ridicat capul,luand o pozitie supusa.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyMier Mar 30, 2011 6:16 pm

A dat nedumerit din cap,fiind prea afundat in ganduri pentru a-l intelege pe baiat,cand a vazut gestul sau si-a dat seama ce spusese.
Ah,nu mersi,n-am nevoie de un majordom,nu vreau sa te simti controlat de mine. isi duse o mana la ceafa zambind chinuit.
Eu cred ca ma duc in camera mea,poti sa vi daca vrei. zambi cald si se ridica de jos indrepandu-se cu pasi marunti spre iesirea din padure.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyMier Mar 30, 2011 6:54 pm

L-a urmat vesel,avand grija sa mearga tot timpul in spatele lui.Cand au ajuns la marginea padurii,Thor a facut un semn si padurea si-a schimbat vegetatia.Acum parea mult mai inspaimantatoare.A chicotit rautacios si a continuat sa mearga inocent in spatele lui Dean.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyMier Mar 30, 2011 7:56 pm

S-a oprit brusc simtind cum se loveste cu spatele de trupul baiatului.
Thor... a zis de parca deja ii comanda sa readuca totul la normal.
Sper sa nu ma faci sa repet ca o incurci. a zis prefacandu-se serios.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyMier Mar 30, 2011 8:00 pm

A ranjit si a marit usor pasul,mergand in acelasi ritm cu Dean.S-a uitat melancolic la cer.Acum ce vrei sa facem?a intrebat el plictisit.Poate ceva mai normal...a intors capul si l-a privit intrebator.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyMier Mar 30, 2011 8:08 pm

A ridicat o spranceana.
Ca de exemplu?Vrei sa vedem un film sau ce? intreba luand-o inaintea lui.Cand ajunse in fata castelului il privi usor ciudat,drumul fusese prea scurt sau poate i se parea doar lui.A dat din umeri nepasator si a intrat asteptandu-l si pe baiat.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyMier Mar 30, 2011 8:20 pm

Se poate....a inaintat,urmandu-l relaxat.Nu mai avea chef sa dramatizeze.A cascat si s-a intins,trosnindu-i oasele.S-a ciufulit usor.Imi este cald.Vrei sa luam o inghetata?a zambit siret.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyMier Mar 30, 2011 8:27 pm

Eu unul nu vreau inghetata,poti sa-ti iei n-am nimic impotriva. a dat din umeri inaintand pe hol.S-a oprit in fata usii de la camera sa,in sfarsit avea sa se intinda in pat.A apasat pe clanta si a deschis usa pasind inauntru,apoi s-a aruncat in pat.Nu inchisese usa stiind ca va aparea si baiatul.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyJoi Mar 31, 2011 7:34 pm

A scos bagheta si a facut sa apara o inghetata de ciocolata cu vanilie si frisca.Spera ca ii reusise combinatia.A ras incet si a intrat in camera roscatului,inchizand rapid usa.A lins seductiv frisca,lingandu-se pe buze.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyVin Apr 01, 2011 10:33 am

S-a ridicat din pat oftand si s-a apropiat de biblioteca.
Ce film vrei sa vezi? intreba cautand dvd-urile prin raftul cu carti.Deobicei acolo le tine sau le arunca in dulap cand se plictisea de ele.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptySam Apr 02, 2011 11:18 am

A zambit si a luat o postura ganditoare,lingand in continuare inghetata.Nu stiu....poate unul de groaza.S-a asezat relaxat pe canapea si s-a uitat absorbit la spatele lui Dean.Mintea lui se golise inevitabil.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptySam Apr 02, 2011 6:46 pm

Pai altele nu am,ce crezi ca tineam eu filme romantice prin casa? ridica o spranceana,apoi apuca cu o mana un film la intamplare.Baga cd-ul in dvd si intra in bucatarie.
Te servesc cu ceva? intreba deschizand usa frigiderului luandu-si o doza de cola.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyDum Apr 03, 2011 5:34 pm

A ranjit si s-a tolanit pe canapea.Neah...am inghetata.a spus el amuzat.Si-a dat plictisit capul pe spate,asteptand ca roscatul sa se intoarca.Adora filmele de groaza,mai ales cele care te faceau sa mori de frica o saptamana.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyDum Apr 03, 2011 11:33 pm

Si-a luat o doza de cola si a inchis usa frigiderului.
Cum vrei. a spus intrand in camera dand usor din umeri.A dat drumul filmului,fiind atent la titlu.
Ah...Saw 6! zise si isi lasa corpul sa cada in pat tinand strans in mana doza de suc.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyMar Apr 05, 2011 4:22 pm

Thor a ridicat o spranceana...habar-navea despre ce vorbea Dean.S-a uitat curios la film,ramanand ca o stana de piatra.Singurul lucru care il trada era clipitul.Fazele sangeroase aproape ca il plictiseau.A cascat.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyMier Apr 06, 2011 5:10 pm

A inchis ochii lasand incet doza de suc sa-i cada din mana.Mai vazuse filmul,in plus Saw sau Puzzle Mortal era foarte cunoscut,deci nu ratase nici o parte din film.A adormit imediat,fiind chiar foarte obosit.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyMier Apr 06, 2011 5:27 pm

S-a intors si l-a vazut pe roscat.A zambit.Era primul lui zambet adevarat,insa nu avea de gand sa-l vada nimeni.S-a ridicat si a stins tacut televizorul,aducand o patura si acoperindul.Nu avea de gand sa-i faca nimic.Isi merita somnul.S-a asezat usor si si-a lasat capul pe spate.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyMier Apr 06, 2011 6:20 pm

Isi trecu, probabil din instinct, o palma peste fata, apoi stramba usor din nas.Se intoarse pe o parte si isi duse mainile in jurul taliei baiatului.Ofta lung si zgomotos,nu se simtea chiar in largul sau.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyJoi Apr 07, 2011 3:56 pm

I-a raspuns bland la imbratisare si l-a mangaiat pe cap.Nu prea mai avea de gand sa-l tortureze psihic.L-a strans usor si i-a soptit usor vorbe de alinare.Simtea ca spiritul roscatului este zbuciumat in preajma lui.A inchis ochii si a oftat si el.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 EmptyJoi Apr 07, 2011 5:29 pm

S-a cuibarit la pieptul baiatului, a stat cateva minute asa, dar apoi s-a intors pe cealalta parte cu spatele la baiat tragand perna sub cap, a bolborosit ceva in somn.Era tipic lui sa vorbeasca prin somn si s-a nu-si aduca aminte.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 43 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 43 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 43 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: