xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Urmatorul
AutorMesaj
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptySam Mar 26, 2011 11:47 am

De ce?Eu sunt bland cu tine.Daca coontinuam,aveai sa simti numai placere...a spus el cu un zambet pervers pe fata.Nu ma grabesc,pentru ca sunt exilat.O sa ma ai mult timp pe cap.L-a privit cu ochii intredeschisi si s-a asezat in fund.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptySam Mar 26, 2011 11:51 am

Si...nici n-o sa ma supar. a zambi vesel.
Stai putin,tu mereu zici de fostii mei iubiti,esti cumva gelos? un zambet larg si malefic i se arcui pe buze.
Nu-mi spune,crezi c-o sa te insel,de aceea ai mereu ceva de comentat legat de "fostii mei iubiti". chicoti
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptySam Mar 26, 2011 11:54 am

A marait,muscandu-si buza.Nu sunt gelos si nici nu ma intereseaza cu cati ai fost si o sa fi.Daca ma inseli,treaba ta.Eu nu voi fi afectat.Comentez fiindca imi place sa-mi bat joc de oameni.a spus el sec,privindu-l serios in ochi.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptySam Mar 26, 2011 11:57 am

A dat din cap in semn afirmativ.
Da,da,sigur,cum sa nu,nu-ti pasa... a spus pe un ton sarcastic.S-a asezat in stil turcesc langa brunet privindu-l.
Uhm...Thor..ma mai iubesti? intreba in soapta parca vrand sa nu fie auzit si lasa capul in jos,desi stia si singur ca raspunsul va fi negativ.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptySam Mar 26, 2011 12:02 pm

S-a uitat curios la el si a inceput sa rada.Sa stii ca nu fac orcui ce ti-am facut in cabina.Sau poate ma crezi o creatura care profita de orice tip care il intalneste?s-a foit putin.Raspunsul meu este da...a spus el seducator,aplecandu-se pentru a-l saruta.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptySam Mar 26, 2011 12:08 pm

L-a privit uimit si dupa cateva secunde de confuzie si-a lipit buzele de ale lui inchizand ochii.Nu-l crede,dar nu avea sa-i spuna asta,nu vroia o alta discutie care le-ar fi stricat starea.S-a pus in bratele sale tinandu-si mainile dupa gatul sau.Spera doar ca brunetul sa nu intoarca intrebarea,caci nu stia ce raspuns sa-i dea,era paralele cu ce se intampla in jurul sau.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptySam Mar 26, 2011 12:14 pm

Nu avea sens sa-l intrebe.Stia ca era destul de in ceata incat sa nu-i raspunda.L-a tras mai aproape,adancind sarutul.Limba sa ii profana tot ce avea,insa nu ii pasa.Voia sa guste din ce in ce mai mult din el,iar acum nimic nu avea sa-l opreasca.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptySam Mar 26, 2011 12:19 pm

S-a lasat condus de baiat zambind usor cald.Si-a lasat mainile pe langa corp lasandu-l sa faca ce vrea.Nu ca nu-i pasa,doar vroia sa vada ce va fi in stare sa faca atunci cand va vedea ca roscatul nu i se alatura.A dat negativ din cap stiind deja la ce-l ducea mintea pe brunet.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptySam Mar 26, 2011 12:25 pm

A coborat pe gat,muscandu-l usor,in timp ce-i deschidea haina.Si-a bagat degetul aratator in gura si a inceput sa-i traseze linii umede,urmate de saruturi arzatoare pe piept.Acoborat,incepand sa-i dezmierde sfarcurile cu dintii si limba,coborandu-si mana dreapta si desfacand pantalonii lui Dean.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptySam Mar 26, 2011 3:47 pm

A gemut puternic de placere si s-a lins pe buze simtind cum corpul sau vibreaza in bratele baiatului.Caldura corpului sau crestea in ciuda firgului ce se lasa afara.
Thor...mi s-a facut frig. a mintit el tremurand usor.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptySam Mar 26, 2011 3:53 pm

A facut un semn ciudat cu mana si i-a atins corpul.Acum e mai bine?l-a intrebat,intinzandu-se dupa buzele lui.I-a bagat mana in boxeri,masandu-i lasciv zona.Buzele lui coborau din ce in ce mai mult,marcand tot ce le iesea in cale.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptySam Mar 26, 2011 4:04 pm

El nu vroia sa-i fie cald,oricum incepuse deja sa transpire,vroia sa plece de acolo.
Mnuu... l-a privit bosumflat,apoi si-a pus mana la gura incercand sa opreasca sunetele de placere provocate de baiat.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptySam Mar 26, 2011 7:50 pm

A ajuns la partea sensibila,scotandu-i organul deja in functiune.Daca nu mersese pana la capat atunci,acum chiar avea de gand s-o faca.A inceput sa-i maseze varful,lingandu-i baza dintr-o parte si masandui-o cu mana libera.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptySam Mar 26, 2011 8:45 pm

A lasat gemetele sale sa se auda,caci chiar nu mai avea de gand sa le opreasca.Si-a inchis ochii incercand sa se calmeze intr-un fel,prea multa placere pentru corpul sau.Si-a dus o mana pe pamant strangand incet cateva fire de iarba in pumn.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptySam Mar 26, 2011 8:58 pm

Dupa cateva miscari,a bagat-o adanc in gura,incepand s-o suga incet.A inchis ochii pentru a simtii momentul si a auzii gemetele partenerului.A inceput sa isi miste usor limba,masandu-i incet organul.A blestemat in gand.Gura lui se uscase din nou.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptySam Mar 26, 2011 9:26 pm

A oftat ducandu-si o mana la gura,trebuia sa-l opreasca cumva.Si-a dus doua degete sub barbia baiatului tragandu-l incet spre el.
Ajunge. a zambit cald si si-a lipit buzele de ale sale.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptySam Mar 26, 2011 9:31 pm

L-a sarutat dezamagit.Niciodata nu putea sa-si termine treaba.Erau in aceeasi situatie ca acum cateva ore.Asta insemna ca Dean se folosise de el si se plictisise.Si-a deschis ochii si l-a privit serios.Cat avea sa mai continuie sa-l opreasca?
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptySam Mar 26, 2011 9:53 pm

A ridicat o spranceana,cat isi dorea ca in acel moment sa stie la ce se gandea brunetul.A oprit sarutul lasandu-si privirea in jos.
Ce am mai facut acum? intreba oftand,stiind ca el era de vina.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptyDum Mar 27, 2011 7:32 am

S-a uitat la el usor surprins,apoi a marait enervat.Acum mai facea si pe nestiutorul.I-a ignorat privirea si s-a asezat.Si-a lins din obinuinta coltii privind in gol.Daca roscatul se mai comporta asa,el avea sa renunte sa ii mai ofere placere.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptyDum Mar 27, 2011 3:34 pm

E vina mea,nu?Imi pare rau,dar nu stiu cum sa ma comport cu tine. a zis privind pamantul.
Spune-mi macar cu ce am gresit ca sa stiu si eu. a oftat ducandu-si serios privirea spre el.
M-am cam saturat sa te superi din orice..
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptyDum Mar 27, 2011 3:39 pm

Si-a intors usor capul,privindu-l cu ochii intredeschisi.Si-a lins usor degetele,umplandu-le de saliva.De ce nu ma lasi sa te fac sa ajungi la orgasm?Sunt atat de rau in blow jobing?a spus el bosumflat.Daca nu-ti place,spune-mi!
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptyDum Mar 27, 2011 7:17 pm

Si-a dus privirea in alta parte stramband usor din nas.
Nu e asta,doar ca mi se pare ciudat,pana si la atingeri stiu ca nu mai esti acelasi. ofta scurt.
Oricum daca vrei sa continui,poti s-o faci,o sa-ti respect dorinta si n-o sa mai fac nimic.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptyLun Mar 28, 2011 6:58 am

Si-a dat parul pe spate nervos.Dean nu accepta noile lui tehnici?Asta il bagase de tot in ceata.L-a privit trist si nedumerit.Nu putea sa se intoarca in trecut.Si-a pus mana stanga pe fata razand.Presimtea ca totul se va sfarsi aici.S-a ridicat incet,netezindu-si roba.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptyLun Mar 28, 2011 9:44 am

S-a imbracat si si-a lipit spatele de trunchiul copacului privindu-l.
Stiu ce vrei tu,sa-ti fiu o papusa,scuze dar nu vreau sa ma mai controlezi... si-a dus o mana pe cap dandu-si bretonul pe spate.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 EmptyLun Mar 28, 2011 10:40 am

S-a uitat la el furios si a marait.Crezi ca eu vreau sa te controlez?a inceput sa rada.Defapt tu ma controlezi,dar esti prea idiot sa-ti dai seama!I-a intors spatele si s-a catarat pe un copac,asezandu-se pe o creanga mai joasa.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 42 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 42 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: