xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 44  Urmatorul
AutorMesaj
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyDum Feb 20, 2011 10:28 pm

Mdah..cred totusi ca e vina mea,adica ma comport cam prost cu tine ofta si-l privi putin surprins cand simti ca nu mai este pe puterile sale.
Cee?Lasa`ma! spuse nervos.A tacut pana a ajuns la castel,apoi s-a ridicat din pat privindu`l usor incruntat.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyDum Feb 20, 2011 10:35 pm

Te compoti minunat cu mine...nu-mi mai trebuie alceva in plus.Nu intelegea de ce se uita asa incruntat la el,in fond isi secase toate puteriile pentru el.Cred ca ar fi mai bine sa plec.Sigur ai nevoie de putina singuratate dupa cate s-au intamplat astazi.S-a indreptat spre usa deschizand-o.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyDum Feb 20, 2011 10:40 pm

O luam de la capat ofta si il prinse de mana.
Scuteste`ma de astea,stii bine ce se va intampla in continuare,deci..sa scurtam totul. a zis si s-a pus in fata lui inchizand usa cu piciorul.
Tu o sa vrei sa pleci,eu te opresc,spun un lucru tampit,te superi,pleci din nou,vin dupa tine iti spun ce-mi trece prin minte si te impac,apoi o luam de la capat zise repede si expira tot aerul ce-l inhalase.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 7:34 am

Nu...Sunt foarte obosit si daca asi incerca sa ma intind in patul tau,tu o sa crezi altceva.Nu este mai bine sa stam fiecare in camerele noastre?S-a sprijinit ametit de usa si si-a dus mana la frunte.Avea febra.Trebuia sa se intinda imediat...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 10:09 am

Nu,nu e bine,taci si intinde-te a spus oftand si l-a impins usor cu palmele pe baiat in spate.
Trebuie sa te odihnesti,nu arati prea bine il privi putin ingrijorat.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 10:17 am

Brunetul s-a intins,punandu-si mana stanga la ochi.A oftat usor si si-a cautat in buzunare.Nu putea sa ramana in acea stare.A scos un flacon mic,negru si o seringa.Aturnat compozitia in seringa si si-a bagat acul in vena,pentru a avea efect.Trebuia sa astepte pana lichidul se scurgea singur.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 10:24 am

Tu niciodata nu poti sa lasi lucrurile asa zise si isi dadu ochii peste cap,oftand.
Se aseza pe canapea cu mainile sub cap privind tavanul.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 10:42 am

A ras usor.Acesta este cel mai mare defect al meuzise cu o voce stinsa.S-a uitat ganditor la Dean.Il torturase o zi intreaga si totusi ramasese langa el.A zambit usor,promitandu-si ca avea sa se schimbe.Nu se va mai gandii decat la el fiindca acum avea un scop.Trebuia sa-l faca pe roscat fericit.Insa era mai greu decat parea.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 10:51 am

S-a ridicat de pe canapea,oftand,nu prea avea stare si nu stia ce sa faca.A intrat in bucatarie si si-a luat o punga de chipsuri,si-a duc o mana in par proptindu-si spatele de frigider.A deschis punga,apoi dupa cateva secunde a pasit in camera.A lasat punga pe masuta de sticla din fata canapelei,apoi si-a luat un hanorac pe el,ciufulindu-si parul.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 10:57 am

Si-a scos seringa si s-a ridicat,scuturandu-se.Mult mai binea zambit el.A cascat somnoros si s-a intins cat a putut el de tare.Ce vrei sa facem?A intrebat el plin de energie,furandu-i cateva cipsuri din punga.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 11:00 am

A oftat dandu-si ochii peste cap.
Pentru inceput,te culci fara discuti,nu vreu sa te mai aud vorbind,pur si simplu dormi,s-au intimplat prea multe azi,deci...te vei culca,esti obosit si prostiile tale de potiuni sunt ca drogul,te ajuta acum,dar iti fac rau mai incolo,eu ma duc la o plimbare singur puse accent pe ultimul cuvant.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 11:04 am

Nu sunt ca drogurile,s-a bosumflat el,doar voiam sa ma fac bine mai repede.S-a intins in pat si a inchis ochii.Faci cum vreia murmurat el.S-a intors pe o parte si a inceput sa respire regulat,ca si cum ar dormii.Trucul acesta mergea intotdeauna.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 11:07 am

De ce era el mereu pus in situatia asta?Acum chiar isi dorea sa nu fi iesit pe hol de dimineata,cand l-a intalnit pe baiat.
Thor..stiu ca nu dormi,bine,hai zi ce vrei sa facem se aseza langa el privind bosumflat tavanul.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 11:10 am

Poti sa te duci,nu ma deranjeaza.O sa adorm in curand.Ia o gura de aer proaspat,o sa-ti faca bine.S-a rasucit.Chiar simtea nevoia sa doarma putin,datorita dozei prea mari de energie.Si-a dat parul de pe fata pentru a respira si a asteptat sa adoarma.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 11:17 am

Felicitari Dean,tocmai i-ai stricat ziua a spus si s-a ridicat din pat,si-a dus mainile in par oftand.Nici el nu stia ce ar trebui sa faca,vroia doar sa isi gaseasca linistea,totul sa fie okei in mintea sa,dar..prea mult fum,nu putea sa vada nimic.A iesit rapid din camera,indreptandu-se spre iesirea din castel.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 11:22 am

A adormit usor,ceea ce era foarte rar pentru el.In sfarsit,dupa 2 ani de cosmaruri,avusese un somn fara vise.A zambit in somn.Nici macar nu auzise ce spusese roscatul,insa stia ca iesise sa se plimbe.Daca ar fi fost in pericol,ar fi simtit imediat,dar nu avea de ce sa se ingrijoreze.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 11:26 am

A iesit din castel coborand in graba scarile,nici nu stia unde vroia sa se duca,oricum departe de locul acela.Si-a inchis repede fermoarul de la hanorac si si-a tras gluga pe cap,apoi a inceput sa fuga,tipic pentru el cand nu se simtea bine prefera sportul,cand era mai mic de droga sa se simta mai bine,dar de frica ca trebuia sa-i amputeze mana,s-a lasat.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 11:33 am

Deodata o puzderie de vise i-au deranjat somnul.Nu,nu erau vise ci amintiri.Deodata imaginea unui baiat mic a aparut in fata lui.Baiatul era ghemuit intr-un colt si plangea.A tresarit.Atunci aflase pentru prima data ca familia lui nu era ceea ce parea.Vazuse din greseala cum un vrajitor fusese omorat cu cruzime de parintii lui.Deodata s-a simtit in locul lui.A inceput sa planga eliberandu-se,insa o lumina a aparut.Ce putea sa fie?Si-a dus mana la ochi pentru a nu-l orbii.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 5:14 pm

A incetinit pasul cand isi dadu in sfarsit seama ca nu stia unde este.S-a oprit brusc privind prin jur,a facut o piruieta insa nu semana nimic cu ceva de care si-ar putea aminti.
"Perfect,m-am ratacit" isi zise si ofta scurt.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 8:14 pm

Din lumina aceea aparu roscatul.Thor a vrut sa-l imbratiseze,insa el l-a impins cu brutalitate.
Ce faci?Stai si plangi?Esti un egoist!Cand o sa incepi sa te gandesti la mine si la ceilati?Vocea lui Dean era furioasa.I-a dat un pumn puternic,facandu-l pe brunet sa se loveasca de zid.S-a intors cu spatele la el,nepasator pentru ceea ce facuse si a inceput sa paseasca inapoi in lumina.A incercat sa-l atinga,insa mana lui a trecut prin el.Il pierduse...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 8:27 pm

A inceput sa-si plimbe privirea pe cladirile inalte sperand totusi ca va recunoaste ceva,sau macar va vedea o persoana pe care s-o cunoasca.A inceput sa se plimbe,insa nu peste cateva minute isi dadu seama ca se intoarsese de unde plecase.
Imi gasesc sfarsitul.. ofta,privind in continuare in jur,nimic,nimic,nici o persoana,era pustiu locul sau ce?
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 8:33 pm

S-a trezit transpirat si speriat,gafaind.A incercat sa isi calmeze bataiile inimii si a respirat adanc.Ceva nu era in regula.A inchis ochii si s-a concentrat pe prezenta lui Dean.Era la ruinele intunecate.Ce naiba cauta acolo?Nu stia ca este periculos?Si-a dat o palma peste frunte.Fusese atat de idiot!Uitase ca el este nou...Spera sa ajunga inaintea unei creaturi care putea sa-l rapeasca.A sarit din pat si s-a topit in podea.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 8:44 pm

Hello!!Bai..e careva pe aici? incepu sa strige,insa nu primea nici un raspuns.
"Naspa.." si-a zis in gand si s-a asezat in stil turcesc pe o banca,a inchis ochii incercand sa se bazeze mai mult pe auz,mereu mergea,insa tot nu auzea nimic.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 8:54 pm

S-a transformat intr-o umbra si s-a indreptat cu viteza spre ruine.Stia ca cineva il urmareste.Inca putea sa ajunga la timp."Dean esti in pericol!Misca-te!"A strigat el in mintea lui.Spera ca nu era prea cufundat in ganduri incat sa nu-l auda.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 EmptyLun Feb 21, 2011 9:00 pm

A deschis speriat ochii cand l-a auzit in minte pe baiat si s-a ridicat de pe canapea privind in jur.
"Cee?Cred ca glumesti,nu m-am luat de nimeni,so..nimeni nu are dreptul sa se i-a de mine,in plus nu stiu pe unde"zise ca si cum nu i-ar fi pasat privind plictisit prin jur.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 7 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 7 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: