xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 44  Urmatorul
AutorMesaj
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyLun Mar 07, 2011 8:44 pm

L-a privit speriat si s-a pus peste el,oprindu-l.
Linisteste-te totul va fi bine,iti promit. i-a soptit la ureche,apoi si-a lipit buzele de ale lui,miscandu-si incet varful degetelor pe pieptul brunetului.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyLun Mar 07, 2011 8:49 pm

Cusca s-a deschis,devenind un fel de aur curgator si lasandu-l sa-si ia locul.A deschis obosit ochii si s-a uitat trist la Dean.Si-a ridicat mana stanga,simtind un fior in ea.Un sigilui auriu ii era adancit in carne.Si-a marit ochii.Asta insemna ca de acum viata lui depindea de decizia roscatului.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyLun Mar 07, 2011 8:56 pm

S-a oprit brusc,privindu-l.
E-e-e-u..uhm..stii?!Nu..adica da,dar..THOR!!! s-a balbait o vreme nestiind ce sa zica apoi i-a strigat numele cuprinzandu-l in brate.
Esti aici si esti bine,nu? intreba ingrijorat privindu-l.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyLun Mar 07, 2011 8:59 pm

A inceput sa tuseasca din nou.S-ar spune ca sunt bine,desii lumea ar fi fost fericita fara mine.a glumit el.De ce ai facut asta?Doar ai spus lucrurile acelea ca sa ma inbunezi.Nu trebuia sa ma salvezi.a zambit el,incercand sa activeze sigiliul si sa moara.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyLun Mar 07, 2011 9:03 pm

L-a plesnit zdravan,dandu-se nervos jos de pe el.
E a treia oara cand te salvez Thor,nu-ti incerca norocul,data viitoare n-o sa mai fac asta..tu chiar esti dement,nu intelegi ca te iubesc desteptule?!Esti imposibil,pui la suflet toate prostiile spuse de mine! si-a dat ochii peste cap.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyLun Mar 07, 2011 9:07 pm

Mda...asta fiindca si eu te iubesc,iar de acum dragostea ta ma va tine in viata.Vezi aceasta pentagrama aurie?si-a ridicat mana si i-a aratat-o.Acesta este singurul lucru care ma mai tine in viata si o sa dispara cand te indoiesti ca ma mai iubesti,omorandu-ma.A oftat adanc.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyLun Mar 07, 2011 9:13 pm

Mdah....sigur,cum zici tu!Nu-ti face n-o sa mori prea curand,dar despre asa-zisa noastra relatie nu pot spune acelasi lucru! ofta.
Scuze pentru usa,lasa ca o repari tu,doar esti Harry Potter. s-a intors cu spatele la el sarind peste usa cazuta in camera.
Dupa ce te odinesti sa vii la mine ca avem ceva de discutat... a zis calm fara vreo expresie anume pe fata si a iesit din camera.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyMar Mar 08, 2011 11:17 am

A oftat din nou.De ce viata lui trebuia sa fie o drama totala?S-a intins plictisit in pat,intrebandu-se ce avea sa-i zica Dean.Presimt ca va fi ceva de rau,a mormait el nervos,incepand sa se razbune pe perna.Isi daduse seama prea tarziu de sentimentele roscatului si asta aproape il omorase.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyMar Mar 08, 2011 5:27 pm

A intrat calm in camera si s-a asezat in pat,dupa cateva secunde s-a ridicat si a intrat in bucatarie,si-a luat un baton cu ciocolata,apoi a pasit in camera dand drumul la televizor.Era chiar foarte calm si zambitor.S-a intins pe burta cu privirea spre televizor si a aruncat amablajul batonului pe jos.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyMar Mar 08, 2011 5:31 pm

Thor nu mai putea de nervi.Acum nu se mai simtea deloc liber,stiind ca viata lui depindea de sentimentele lui Dean.Avea sa incerce orice metoda ca sa moara!A pufnit stresat.Trebuia sa gaseasca ceva.S-a imbracat rapid si a mers ca o furtuna la biblioteca.Avea sa incerce orice!
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyMar Mar 08, 2011 5:39 pm

Si-a dus privirea spre ceasul digital de pe noptiera,ii se parea ca secundele trec chiar foarte greu.A oftat muscand din baton,apoi a lasat pe un program intamplator.A luat perna si si-a pus-o sub cap,oricat de calm parea in exterior in interior fierbea de nerabdare sa-i spuna brunetului ce are de zis.Spera doar sa vina cat mai curand.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyMar Mar 08, 2011 5:43 pm

A inceput sa studieze intens,dar n-a gasit nimic.Dezamagit si-a intins corpul pe masa de lectura.Se simtea infrat,iar asta era mai rau decat sa fie batut pana la moarte.Si-a ridicat incet capul,amintindu-si ca Dean avea sa-i spuna ceva.A sarit deodata si a iesit din biblioteca,mergand apasat spre camera roscatului.Cand a ajuns acolo,a batut fara vlaga.Tot parul ii atarna pe fata.Se simtea ca o fantoma.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyMar Mar 08, 2011 5:48 pm

Cum a auzit soneria a sarit ca ars din pat,a intins mana spre telecomanda si a stins televizorul,apoi si-a cifulit putin parul inspirand aer adanc in piept.A alergat spre usa insa in drumul sau s-a lovit de canapea cazand imediat cu fata in jos.A intins mana spre clanta si a deschis usa privindu-l de jos pe baiat.
Hey!Intra! zambi chinuit incercand sa se ridice.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyMar Mar 08, 2011 5:51 pm

A ingustat ochi,miscandu-si usor capul.Parul ii ascundea fata dezorientata.De ce era atat de fericit sa-l vada?I-a intins mana,ajutandu-l tacut sa se ridice.Fata vesela a lui Dean il facea si mai ametit.S-a asezat pe canaea,fara sa scoata vreun sunet.Acesta era momentul pe care il astepta.Momentul in care va muri parasit.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyMar Mar 08, 2011 6:01 pm

Merci! a zambit inchizand usa.S-a asezat in stil turcesc in fata canapelei privindu-l serios pe baiat.
Nu stiu daca chiar suntem impreuna sau cum vrei tu sa le zici lucrurilor care s-au intamplat intre noi,dar daca chiar avem o relatie eu ma despart de tine,in sensul ca...stii tu nu vreau sa mai fim impreuna. a zis calm.
Nu mai suport sa-ti fiu dadaca si nu mai suport sa fii asa obsedat de mine incat sa te omori din toate prostiile posibile,nu-ti face griji cat timp te iubesc n-o sa mori! zambi larg si copilaresc.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyMar Mar 08, 2011 6:07 pm

A zambit crud si a inceput sa rada,privindu-l ciudat pe Dean printre pletele negre.Mda...ma asteptam la asta.Nu-ti face griji,o sa am grija sa nu ma mai vezi niciodata cat vei traii si nici nu-ti vei da seama cand voi murii.Atuci ar trebuii sa-ti spun adio.S-a ridicat calm de pe canapea si a deschis usa,uitandu-se in ochii lui.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyMar Mar 08, 2011 6:13 pm

A oftat tragandu-l in spate,apoi a inchis usa cu piciorul.
-Tu chiar nu gandesti,nu?Iti dai seama ca nu pot traii fara tine...si tot continui,pe bune Thor m-am saturat e a 3-a oara sau a 4-a,nu mai stiu sigur,cand esti pe cale sa mori si tot eu ca prostu' te salvez pentru ca te iubesc,dar tu tot continui sa te joci cu mine.Inteleg,ma iubesti,dar iubirea ta ma sufoca,daca iti zic acum ca te urasc tu gasesti o metoda sa te omori,mai incet omule ca nu sunt masina de salvat suflete! si-a dat ochii peste cap.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyMar Mar 08, 2011 6:18 pm

Nu o sa mor,nu-ti face griji.Doar tu cunosti partea mea sensibila,insa in realitate sunt altfel.Poate ca ar trebuii sa renuntam la totul.N-o sa ma omor si iti garantez asta.De acum poti traii linistit.A zambit.Deja avea un plan in minte.Avea sa se reintoarca la stapan pentru a uita de sine prin sangele celor nevinovati.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyMar Mar 08, 2011 6:26 pm

Thor...eu sincer nici nu stiu ce sa-ti zic si ce sa-ti fac,daca n-o sa te mai vad o sa mor cu siguranta,daca nu ne despartim o sa continui sa faci toate aceste lucruri,ma faci sa ma simt prost stiind ca iti poti da viata pentru mine.Nu pot sa-ti cer sa te schimbi,n-am aceasta putere,dar intr-un fel te vreau,dar in altfel as vrea sa te comporti ca o persoana normala.Pari un nebun obsedat de mine care o sa ma omoare. a zis incet ducandu-si o mana la gat.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyMar Mar 08, 2011 6:32 pm

S-a uitat ciudat la el si a luat o pozitie ganditoare.Hm...daca-mi amintesc eu bine,tu esti cel care m-a infuriat in asemenea hal incat sa-ti fac asta.Nu trebuia sa ma atati niciodata!S-a aplecat inspre el.Daca vrei sa ma comport mai distant,o sa te ascult.O sa fiu din nou cel de dinainte sa te cunosc.A zambit dulce.Acum scuza-ma,se pare ca am treaba.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyMar Mar 08, 2011 6:36 pm

S-a dat cativa pasi in spate tinandu-si capul in jos.
Mda,scuze,n-am vrut sa te deranjez sau sa te intrerup din treaba... a oftat.
Oh...da!Am uitat,cum saruta James? intreba zambind vesel ridicandu-se in varful picioarelor.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyMar Mar 08, 2011 6:38 pm

A inceput sa rada.Hm?De ce intrebi?Acum nu mai suntem iubiti,sau poate esti gelos...a spus el,uitandu-se satisfacut la fata lui enervata.Si ce o sa faci daca o sa spun ca a fost mai bun decat tine?A ranjit el,privindu-l ciudat.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyMar Mar 08, 2011 6:43 pm

Si-a dus mainile la spate dand negativ din cap.
Nimic,o fi el mai bun decat mine la sarutat,insa la pat recunoaste ca tot eu sunt mai bun ca el! a zambit pervers clipind inocent din ochi.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyMar Mar 08, 2011 6:46 pm

A privit ganditor.Hm...se poate,desii nu-mi prea mai amintesc.Pacat ca nu pot sa-ti dau un raspuns.A zambit inocent,inchizand ochii pentru as-i ascunde privirea care ii trada perversitatea.A dus mana la clanta.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 EmptyMar Mar 08, 2011 6:51 pm

Pleci? intreba privindu-l trist.
Nu mai stai?Doar putin,putin,putin de tot...dupa cum te cunosc n-o sa te mai vad o parte buna de timp. ofta
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 25 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 25 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: