xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Urmatorul
AutorMesaj
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 2:47 pm

Nu era nici o surpriza ca ii spusese lucrurile acelea.Stia ca este asa pentru a-si ascunde adevaratul caracter.Nu voia ca si el sa-l urasca.A zambit seducator.
Stiu..toti o spun.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 2:52 pm

Uh..si..nu te enervezi?Mi-e nu prea mi se spune ca sunt ciudat pentru ca nu-mi pasa ce zice lumea,stii ar trebui sa vorbesti mai mult zice si iesii din castel.
Adica ma lasi sa vorbesc singur,o sa spuna lumea ca am inebunit spuse stand pe ganduri.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 2:58 pm

A ras incet si putin huruit.
Nu ma enervez foarte usor,insa cand sunt nervos nimeni nu-mi sta in preajma.A oftat usor.Am avut putini prieteni si nu sunt obijnuit sa vorbesc mult.
Si-a pus mana la gura,marindu-si ochii.De ce ii raspundea fara sa se gandeasca?Si-a lasat intentionat pletele sa cada pe chip pentru a se aduna cateva secunde,apoi si le-a alungat cu o miscare rapida.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 3:08 pm

Eh..ar trebuii sa te inveti,caci in preajma mea nu vei vorbi in propoziti scurte,altfel o sa iau o drujba si te decapitez...so..pe unde o luam? intreba voios prinzand-ul de mana.
Hai in parc sau...nu,nu mai bine mergem sa vedem un film,sau..nu stiu,da idei zise ganditor
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 3:14 pm

Drujba...A ranjit incontrolabil,iar in ochii lui a aparut pentru o secunda o sclipire ciudata.Si-a schimbat rapid fata,pentru ca roscatul sa nu observe.De ce tocmai acum se demasca?
-In parc este bine.Vrei o inghetata?
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 3:21 pm

Se opri pentru o clipa si se intoarse pe varfuri cu fata la baiat.
Uhm..de cand ai devenit tu asa dragut? intreba cu o privire suspiciosa.
Okei,dar sa fie un cu vanilie si menta zise vesel si isi reluase drumului
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 3:26 pm

A zambit si l-a urmat.Dean il facea sa fie relaxat si vorbaret.
Au ajuns in parc si i-a cumparat inghetata.Fata roscatului parea luminata de o fericire sincera,prea sincera pentru el.Aochit o banca si l-a poftit sarmant sa se aseze.Inca nu renuntase la vechiile obicieiuri.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 3:39 pm

L-a urmat voios pe baiat pana in parc,a luat inghetata zambind.
Merci a zis pe un ton copilaresc si s-a asezat pe banca in stil turcesc.
Uhm...ar trebui sa-ti fac o lista..sa sti cum sa te comporti cu mine,in primul rand sper ca ai observat ca sunt baiat zise privindul usor ciudat.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 3:44 pm

Stiu...A zambit el sarmant.Nu stia de ce face asta,dar nu s-a opus.Nu era indragostit si asta o stia bine.Atunci ce era?Privirea ciudata a lui Dean l-a facut sa rada.Ce era in neregula ca era baiat?S-a prefacut ca se uita dupa un carnet de notite.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 3:51 pm

Asa,mai scrie cu mine te comporti ca un baiat,adica ca unul nou,ca noua generatie,mai..uhm..bad boy a zambit larg privindu-l.
Asa..si..o sa ma ajuti la teme,sa fie clar,nu inteleg nimic din magie a spus ganditor.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 3:56 pm

Desigur,dar care este rasplata mea?Stia ca a pus o intrebare care parea putin perversa.A privit chipul ganditor al roscatului.Vocea lui sunase total nepotrivit.Putea sa-i citeasca gandurile,insa nu se sinchisi.Voia sa auda raspunsul.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 4:01 pm

A ridicat o spranceana privindu-l,trebuia sa isi rascoleasca prin minte,sa gaseasca un raspuns mai copilaresc,incat sa nu fie demn de tonul baiatului.
Ar trebuii sa-ti dau ceva in schimb?Uhm..iti cumpar o inghetata sau..um o acadea zambi copilaresc si larg
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 4:06 pm

Nu-mi plac.Raspunsul fusese sec.Curiozitatea il rodea inauntru,insa nu lasa sa se vada.
Nici macar nu stiu ce gust au,de ce sa fiu bombardat cu ceva neincercat?Tonul lui era relaxat,reintorcandu-se la sunetele criptice.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 4:16 pm

Gata,deja il inchisese pe Dean,isi uitase complet gandurile,baiatul a oftat scurt.
Pai..se spune ca e bine sa incerci experiente noi a zis incet si calm cu un zambet cald pe fata.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 4:23 pm

A ridicat din spranceana si a intrebat inocent.
La ce te referi?Privirea lui era rece,insa in interior radea.Ii placea sa il incurce pe baiat.Masca incepuse sa se sparga,insa nu avea de gand sa renunte.S-a uitat la cer.
Cerul este atat de albastru...Voia sa-i lase timp de gandire.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 4:35 pm

Nu mai stia ce sa zica,defapt nu stia sa raspunda la intrebare,dar..nu se putea incurca asa repede.Nu stia nici el la ce se referise insa trebuia sa raspunda cat mai repede si sa nu se incurce in cuvinte.
Pai..ai zis,din cate am inteles eu,ca nu-ti place inghetata si nu-ti plac nici acadelele,deoarece nu le-ai incercat,deci..va trebui sa mananci vreodata. a zis la fel de calm
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 4:38 pm

Atunci imi dai inghetata ta?A continuat sa rada in sinea sa.Lucrurile evoluau dupa cum sperase.DFara sa astepte vreun raspuns a luat-o rapid din mainile roscatului.A zambit si a inceput sa linga incet si circular inghetata,Urmarind cu coltul ochiului reactia baiatului.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 4:43 pm

Sig.. nici n-a apucat sa termine propozitia ca deja ii disparu inghetata din mana.A inghitit in sec privindul.
E-e-e-eu..cred ca...cred..cred..cred..ca..trebuie sa plec. se balbai zambind usor chinuit si se ridica rapid de pe banca inspirand aer adanc in piept.
Wow,o schimbare deobicei se inrosea la fata si incepea sa tipe.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 4:54 pm

Ajunsese undre trebuia.L-a luat usor de brat si i-a dat inghetata inapoi.Se intreba daca avea s-o arunce.
Nu e chiar pe gustul meu.Ce ai patit?Esti bolnav?Purtarea lui inocenta parea ca il afecteaza enorm pe roscat.I-a pus exagerat de elegant mana pe frunte si a zambit.
Ce bine ca nu ai febra.Vrei sa te insotesc in camera ta sa te intinzi?
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 5:01 pm

A privit inghetata,stramband din nas,nu era sigur daca vroia s-o mai guste,si totusi nu vroia sa-l faca pe brunet sa se simta prost.A gustat putin din inghetata zambind stramb.
Nu,nu,sunt bine a gesticulat din maini,apoi i-a dat jos mana de pe fruntea sa.
Nu e nevoie,cred ca mai stau zambi larg
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 5:10 pm

S-a asezat pe banca si l-a tras pe Dean dupa el.L-a privit cu o figura ingrijorata.
Sigur esti bine?Nu pari prea sanatos...Compania mea iti face rau.Mai bine plec.S-a ridicat rapid,facand o fata dezamagita.A intors capul.
Imi pare rau ca ti-am irosit dupamiaza.Nimeni nu sta langa o ciudatenie ca mine.Speram ca soarta sa se schimbe...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 5:15 pm

Omul asta chiar stia sa joace teatru,si cand Dean credea ca era singura persoana ce poate sa se prefaca inocenta.Totul se petrecea prea repede pentru el,a oftat intr-un final.S-a ridicat de pe banca si a lasta inghetata sa cada jos,apoi l-a prins pe baiat de inchieietura maini.
Stai si tine-ti gura! spune pe un ton mai rece.
Nu pleci nicaieri. zise fara sa se mai gandeasca la cuvinte.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 5:21 pm

Si-a inclinat usor capul,facand o fata speriata.Si-a indreptat privirile spre pamant.
Nu trebuie sa te fortezi sa fi in compania mea.Sunt alti studenti care pot sa fie cei mai buni prieteni.Insa eu sunt doar un ciudat.Ai facut-o din mila?Eu nu am nevoie de mila!Aproape tipase.Sufletul lui sangera.Acum nu se mai juca,desii fata pe care o avea era falsa.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 5:27 pm

Si-a dat ochii peste cap,nu-i placeau persoanele ce dramatizau,adica..nu i se parea omeneste intr-un fel sa te plangi si sa te vaiti.
Tu n-ai ce face,nu?Chiar doresti sa te invinetesc?Adica sa sti ca eu cand dau,dau cu toata forta clipeste des.
Inceteaza cu toata tampenia asta,chiar esti enervant,nu am facut-o din mila si nu esti ciudat,doar diferit intr-un mod ce te face special,acum tine-ti gura ca ti-o rup spus dand tare cu piciorul in pamant,destul de nervos.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 EmptySam Feb 19, 2011 5:36 pm

Si-a inaltat capul si l-a privit serios in ochi.
Nu dramatizez.Si de ce pe mine?Nu vad decat defecte la mine.M-am cufundat in carti pentru a nu avea contact cu lumea.Nici nu stii cine sunt!Stia bine ca se enervase,insa era prea tarziu sa dea inapoi.S-a smucit cu putere,eliberandu-se de stransoarea roscatului si a inceput sa fuga.Simtea deja ca intunericul il invaluia si capul ii exploda.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 2 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: