xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Urmatorul
AutorMesaj
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 5:46 pm

S-a speriat putin de privirea tipului,si a inghitit in sec ascultandu-l atent.Cand si-a retras destul de agresiv mana,Dean,s-a dat cativa pasi inapoi lasandu-si ambele maini pe langa corp.
A oftat scurt..
Dar...eu..vroiam..uf.. a spus incet lasand capul in jos.
Ce-i drept se simtea destul de vinovat,desi in sinea sa spunea ca n-are nici o vina.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 5:52 pm

I se mai intamplase asta decat o data si ucisese un sfert din oras.Din fericire parintii lui il oprisera,insa acum nu-l putea oprii nimeni.A blestemat in sinea sa.Alt sange varsat de mainile lui.Trebuia iasa imediat din Hogwarts.A inceput sa ia viteza,incercand sa se calmeze.Insa imaginile mortii il bantuiau,facandu-l sa scoata un urlet si sa cada.Era prea tarziu.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 5:59 pm

Si eu care credeam ca e de treaba.. isi spuse in gand oftand.
Eh..nu gasesti mereu pomi cu fructe bune.. isi zise si se aseza in stil turcesc pe banca,privind persoanele ce treceau pe langa el.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 6:05 pm

Intunericul a inceput sa se extinda,intunecandu-i privirea,piezandu-si cunostiinta.Cu o ultima suflare a urlat cat a putut de tare pentru a-i avertiza pe cei din parc.Vocea lui era si mai inumana.Bestia s-a ridicat si a inceput sa mearga clatinat spre urmatoarele victime.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 6:13 pm

A tresarit putin speriat cand a auzit acel tipat putin infundat.
What The fuck?Sper ca glumesti.. spuse si-si daduse ochii peste cap.S-a ridicat de jos pasind incet cu mainile in buzunarele pantalonilor,urmand cararea pe care plecase fugind brunetul.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 6:18 pm

Bestia a ranjit.Omorase deja zece oameni,insa voia mai mult.Simtea ca cineva se aproprie.A ranjit si s-a lins pe buze.Urmatoarea victima avea sa fie frageda.A sarit intr-un copac si a asteptat tacut ca persoana sa ajunga in fata lui.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 6:22 pm

Hello!Mai e cineva pe aici? ofta si se aseza in fund cu picioarele intinse si spatele lipit de un copac.
Minunat!Acum am ramas singur se bosumfla copilaresc cu mainile incrucisate la piept.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 6:24 pm

Parca il cunostea pe baiatul acela,insa nu-i pasa.Parul lui roscat ii facea o pofta si mai mare de sange.A scos un marait si a sarit in fata lui,repezindu-se sa-l omoare.Mainile imbibate cu sange pareau niste gheare inspaimantatoare.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 6:34 pm

A fost luat prin surprindere si s+a speriat groaznic,aproape ca inima i se putea auzi cum bate si parca se vedea cum vrea sa iasa din piept.Pur si simplu nu se putea misca,parca era stana de piatra,a ramas cu ochii mari atintiti asupra lui.Uitase complet si cum il cheama,si nu prea avea o putere extraordinara sa riposteze,oricum uitase si de aia.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 6:38 pm

Inocenta si spaima tanarului il hraneau.S-a uitat in ochii lui si a ranjit.
Mmmm,se pare ca la pranz o sa am parte de carne frageda...I-a luat violent bratul si si-a infipt ungiile in el,facand sangele sa curga.A inceput sa-l linga usor,sfasiind cu dintii pielea.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 6:47 pm

Chiar nu mai stia ce sa faca,parca era in desenele animate cand se certa singur,insa in gand.Si totusi..nu era un desen animat,nici un film,era pura realitate si trebuia sa se trezeasca.A scos un icnet de durere cand a simtit sangele curgand-ui incet pe piele rece,a inghitit in sec.
Era genul de baiat mai firav,desi se dadea smecher,asa ca nu i-a trebuit mult sa lesine.
Thor? intreba simtindu-si corpul tot mai greu,intr-un final inchise ochii.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptyDum Feb 20, 2011 9:49 am

Rostirea numelui lui l-a facut sa impietreasca.Dupa felul in care il spusese nu il ura.A incetat sa-l mai stranga si i-a lasat corpul sa cada incet.Era curios cum de roscatul ii stia numele.I-a tras o palma pentru a-l trezii.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptyDum Feb 20, 2011 11:49 am

Isi simtea corpul tot mai negru si tot mai rece,cadea in negura timpului si nu putea if oprit,asemenea ca un meteorit ce si-a uitat drumul.Cand a simtit durerea pe obraz a deschis instantaneu ochii.
Eu-e-e-e-eu..stii,adica...nu ca..dar..totusi se balbaii baiatul lipindu-si spatele de copac,de frica.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptyDum Feb 20, 2011 11:54 am

A inaintat usor spre el,clatinandu-se.L-a privit hipnotizator in ochi si a ranjit,aratandu-si dintii plini de sange.A mormait ceva printre dinti.Vocea lui suna ca cea unui sarpe.Ceva il impiedica sa-l omoare.Ce era atat de puternic incat sa-l opreasca?
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptyDum Feb 20, 2011 12:00 pm

Sange?Sange?Nu,nu sange,Dean avea multe defecte printre care..ura sangele.A inspirat aer adanc in piept,facandu-si curaj,de unde?Nu stia.S-a ridicat incet de jos,zambind calduros,desi in sinea sa murea de frica.
N-o sa-mi faci nimic nu-i asa? intreba cu o voce gingasa de copil mic.
Spera sa mearga tot teatrul asta,altfel putea sa-si i-a adio de la viata.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptyDum Feb 20, 2011 12:05 pm

S-a apropriat de el ranjind.Nu putea vorbii cand era in aceasta forma,insa a mormait in continuare,pentru a-i da de inteles ca el voia contrariul.A facut ochii mari si l-a apucat de bratul sanatos,privind cu interes reactia baiatului.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptyDum Feb 20, 2011 12:12 pm

Mda..normal,doar nu puteai fi o persoana buna care sa ma salveze,nuuuu,trebuia sa dau de un monstru spuse pe o voce de copil mic si se bosumfla.
Vezi domnule canibal ca..mana aceea am avut-o in ghips,doare,ai grija,nu sunt de jucarie a continuat sa vorbeasca fara intrerupere,ca si cum nu i-ar mai fi frica de el.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptyDum Feb 20, 2011 12:14 pm

I-a apucat barbia pentru a-l face sa taca.Devenise enrvant.Nici nu stia de ce se mai sinchisea sa-l omoare.Era de-a dreptul plictisitor.S-a uitat infometat spre parc.Acolo era o prada mai buna.A mormait incantat.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptyDum Feb 20, 2011 12:22 pm

Si-a dat ochii peste cap.
Stai asa domnule perfectiune,nu ai de gand sa ma mananci?Hey,nu e bine sa lasi cina balta,in plus vroiam sa vad cum e sa fi mancat de o bestie fara suflet. a accentuat intentionat ultimele 3 cuvinte,zambind din coltul gurii.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptyDum Feb 20, 2011 12:28 pm

A marait enervat,strangandu-i si mai tare maxilarul.
Crezi ca te poti juca cu mine asa cum vrei?Cuvintele nu se prea intelegeau,dar privirea spunea totul.Deschise gure pentru a-l musca din nou de brat.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptyDum Feb 20, 2011 12:37 pm

A strans de durere din ochi,acum chiar nu mai putea sa vorbeasca.A dat afirmativ din cap intelegand cat de cat intrebarea lui.
Stii?...te crezi mai smecher,dar...nu esti,ce ti-au facut....ca sa-i ..ucizi,dar...eu..ce ti-am..facut? incerca sa vorbeasca insa ii era cam greu.
Avea de invatat din asta,daca scapa din mana baiatului,avea sa nu mai vorbeasca fara rost.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptyDum Feb 20, 2011 12:42 pm

Sa vedem...A!I-ai spus lui Thor ca exagereaza!Din vina ta eu m-am trezit...Ar trebuii sa-ti multumesc,dar n-am chef!Acumn nimeni si nimic nu ma va oprii sa distrug intreg castelul!A huruit satisfacut si i-a eliberat barbia,infigandu-si unghiile in copac,facand o zgarietura adanca pe el.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptyDum Feb 20, 2011 12:49 pm

L-a privit usor speriat,el facuse asta?El?!Hey!Tipul chiar exagera,nu era vina lui,si-a dat ochii peste cap si si-a facut curaj.
Tine`ti dracu gura,si..oh..da!Nu te atingi de nimeni,altfel ramasitele tale vor fi hrana pentru caini am spus razbunator,desi..stia ca nu-l va speria.N-avea nici o putere,bine defapt avea dar in momentul ala nu-l ajuta.
Poti sa mi-l dai doua minute pe Thor la telefon,te rog? intreba ironic.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptyDum Feb 20, 2011 12:52 pm

Bestia a inceput sa rada.Bine,dar incercarile tale de a-l face constient sunt inutile.Si-a pus mana stanga pe fata,iar intunericul a inceput sa se retraga din acea zona,lasand loc unei fete sfasiate si plina de lacrimi.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 EmptyDum Feb 20, 2011 12:59 pm

A lasat capul in jos,strangand din pumn.Simtea totusi cum ii curgea incet sangele de pe brat in jos.Si-a lipit spatele de trunchiul copacului,inchizand ochii.
Vina mea?Ha!Nu e frumos sa nu-ti asumi greselile ofta
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 3 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: