xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 44  Urmatorul
AutorMesaj
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 4:06 pm

L-a privit nedumerit nici macar nu stia ce sa faca,cum sa reactioneze,era complet pierdut.A nichis ochii ramanand calm.
"Thor,ce trebuie sa fac?" il intreba in gand lasanu-si cateva lacrimi sa-i cada pe obraz.Se gandea ca probabil asa puteau comunica si...ii era mai simplu.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 4:10 pm

"Nu stiu"a raspuns el nedumerit."Und sunt,cine sunt?"I-a evitat ametit privirea si a incercat sa sa miste,dar nu a dat niciun rezultat.Cum putea el sa vorbeasca cu tipul acela prin ganduri?Dupa cum invatase,numai persoanele cu legaturi stranse puteau face asta...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 4:19 pm

A deschis ochii privindu-l.
N-nu sti cine esti?Cred ca glumesti,haide Thor,n-am chef de joaca,chiar deloc,iti bati joc de mine?Daca nu mai vroiai sa fim impreuna puteai sa-mi zici,nu sa ma sperii! si-a dat ochii peste cap si s-a ridicat de jos.
Hai sus!Si lasa glumele...
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 4:24 pm

A zambit neputincios spre roscat.Chiar nu avea idee despre ce vorbeste.A incercat sa-si aminteasca cum a ajuns in starea asta.Nu voia sa-l enerveze,insa starea sa se inrautatea rapid.A inchis ochii chinuit de durerea care ii sageta trupul.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 4:29 pm

Inca il dureau muschii,iar inima chiar ii batea tare si era inca speriat.
Thor?! intreba inca o data si intra in camera,isi lua bagheta,incercand sa-si aminteasca una dintre vrajile pe care le citise intr-o carte.A inspirat aer in piept si a soptit ceva,facandu-i corpul baiatului mai usor.S-a lasat pe vine in fata lui si l-a luat in brate punandu-l cu grija in pat,apoi a tras patura peste el.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 4:33 pm

A zambit recunoscator fata de roscat,intrand apoi in transa.Avea urgenta nevoie sa se odihneasca si sa-si reaminteasca cine e.Mintea lui era goala,prea goala pentru un vrajitor de 18 ani.I-a luat mana si a observat cat de fierbinte este fata de a lui.Se simtea mort...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 4:39 pm

A marit involuntar ochii cand a simtit mana rece a baiatului,prea rece pentru temperatura normala a corpului unei persoane.S-a dus la fereastra si a inchis-o rapid,apoi a mai luat o patura din dulap si a pus-o peste baiat.
Haide!Haide!Te roog..nu ma lasa acum,am nevoie de tine zise incet cat pentru el in timp ce tot corpul sau se spargea incet de ingrijorare.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 4:45 pm

Lacrimi amare au inceput sa-i curga pe chip,dar nici nu stia de ce plangea.A deschis ochii si s-a ridicat in fund pentru a vedea mai bine chipul baiatului care il salvase.De ce suferi atat de mult pentru mine?Ce ti-am facut eu?A intrebat el bland.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 4:51 pm

A zambit vesel cand baiatul se ridica,apoi ii sari in brate.
Te iubesc,te iubesc,te iubesc muuult de toot... a zis vesel,apoi se opri cand ii auzi intrebarea.
Poftim?Thor nu ma mai cunosti?Sunt... se opri brusc si privi in alta parte,apoi se dadu jos din pat.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 4:56 pm

I-a raspuns l-a imbratisare.Corpul lui ii era foarte cunoscut.S-a uitat la el si a rosit.Uhhh...te cunosc,insa nu-mi mai amintesc...Si-a dus disperat mana la cap,incercand sa-si aminteasca,insa fara rezultat.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 5:01 pm

Si-a lasat capul in jos si si-a dus o mana la gura,cum se puteau intampla toate astea?Pana acum totul mergea perfect,chiar prea perfect pentru el,se simtea vinovat si nu stia ce sa mai zica.
Nici nu trebuie,nu-i nevoie,cand te simti mai bine sa-mi spui,te conduc la camera ta.. a zis fara sa-l priveasca si a deschis fereastra.S-a asezat cu fundul pe pervaz si cu picioarele afara,privind in jos.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 5:08 pm

Nu...vreau sa raman cu tine!A spus el sigur.Il dezamagise dureros de mult si trebuia sa se revanseze.Dar cum?S-a lasat inapoi pe perna si a inceput sa mediteze pentru a-si amintii trecutul.Toul i se arata ca un film rulat prea rapid.Mult prea rapid pentru a-si da seama.A incercat sa incetineasca rularea si a reusit partial.Capul il durea ingrozitor.A inceput sa se traga de par pentru a se obliga sa nu se opreasca.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 5:17 pm

"Cea mai oribila zi din viata mea.." si-a zis in minte privind luna.
Nu,nu vrei sa ramai cu mine,te duci in camera ta,fara discutii! a zis rece ridicandu-se pe vine.Si-a dus o mana la gura si a inceput sa planga,chiar nu-i venea sa creada ca totul se intamplase asa repede.Nu trebuie sa iasa de dimineata pe coridor,nu trebuia sa-l bage in seama.Stia!Stia,dar nu putea face nimic.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 5:23 pm

A continuat sa se lupte cu durerea pana cand a simtit ca cedeaza.A oftat usor si s-a ridicat.Bine...a murmurat el dezamagit.S-a oprit in fata lui si l-a luat rapid de mijlos,lipindu-si corpul de al lui si i-a capturat buzele intr-un sarut pasional.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 5:28 pm

L-a privit uimit pret de cateva secunde,apoi si-a dus mainile dupa gatul sau,inchizand ochii.Buzele moi ale baiatului il faceau sa se relaxeze putin.Vroia sa-i zica tot ce simte pentru el,insa acum nu prea mai era sigur ca are aceleasi sentimente.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 5:40 pm

L-a strans si mai tare,adancind sarutul.Nu stia sigur cine este,dar simtea ca sentimentele lui se diminuau.A iceput sa tremure incontrolabil,nestiind cum sa se opreasca.De ce ii pasa atat de mult de el,incat chiar si corpul ii reactiona?A intrerupt sarutul dezamagit.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 5:54 pm

Ofta si isi lasa privirea in jos.
Te rog,daca poti sa-ti aduci aminte ce ti s-a intamplat,nu stiu daca stii sigur cine sunt,dar nu pot trai fara tine,il vreau pe Thor inapoi,imi vreau ingerul pazitor.. a zis strangand din ochi,abtinandu-se sa nu inceapa sa planga din nou.
Nu vreau sa intelegi gresit,dar eu..eu nu stiu,adica sunt sigur ca tu te-ai comporta exact cum mi-as dori ,insa eu nu te iubesc pe tine,vreau baiatul ce mai acum cateva ore era sa se sinucida pentru mine,vreau baiatul care...care pfff...si-ar fi dat viata sa ma simt eu bine,il vreau pe cel care ma facut acum cateva ore sa ma simt ca in Rai. zise printre lacrimi si cazu in genuchi.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 7:36 pm

Thor a facut ochii mari si a inceput sa planga.Isi amintea despre roscat,insa nu despre el.S-a lasat si el sa cada in genunchi si l-a imbratisat,mangaindu-i parul catifelat.Si eu l-as vrea...poae ca sunt chiar eu.Imi amintesc foarte bine de tine,dar nu stiu cine sunt eu.As face totul pentru tine! S-a retras putin,simtindu-se sfasiat.Sigur Dean il va parasii si atunci nu va mai avea pentru ce sa traiasca.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 7:58 pm

Cand se simti imbratisat isi lasa capul pe umarul baiatului.
Te fac eu sa-ti amintesti! zambi vesel si apoi isi lipi buzele de ale brunetului.Vroia sa-l simta mult mai aproape,desi inca il dureau muschii.In momentul acela nici nu stia ce sa faca,parca nu-l mai vazuse de mult pe baiat sau parca il inviase din morti.Mintea sa ii era goala nu putea sa se mai gandeasca la ceva.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 8:02 pm

I-a raspuns la sarut,golindu-si mintea.Tot ce voie era decat sa-l simta,insa stia ca amandoi erau prea obositi.S-a ridicat si s-a intins in pat,tragandu-l pe Dean dupa el.Nu-i pasa ce avea sa se intample.Voia sa fie cunai cu el.
Deodata cineva a batut la usa.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 8:12 pm

S-a lasat tras in pat dupa baiat si a continuat sa-l sarute.Nu se simtea ca prima data,parca nici nu mai era in bratele cui trebuia,se simtea pierdut si desprins de pe taramul in care traise pana acum.Nici macar nu era sigur daca chiar il iubea pe brunet sau daca nu fusese o "raceala" de vara.Si-a desprins buzele si s-a dat jos din pat la auzul zgomotului,a deschis usa dulapului si a luat cateva haine,apoi i le-a aruncat.
Du-te si schimba-te! i-a facut semn caci stia ca nu se imbracase.Si-a aranjat tricoul,apoi parul si a deschis usa.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 8:16 pm

S-a grabit sa intre in baie si sa-si puna hainele pe el.A oftat usor.Nu stia ce sa creada din sentimentele roscatului.A inceput sa se imbrace cu incetinitorul si s-a strambat.Hainele ii erau prea scurte.S-a uitat prin jur si a blestemat ca nu-si luase bagheta.A tras putin de ele si a iesit din baie.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 8:23 pm

A lasat capul in jos gandindu-se ca reactionase total gresit,dar mereu era ceva pe moment si nu putea sa-si dea seama.A trantit usa fara sa mai verifice cine era si a deschis usa de la baie.
Scuze... a zis tinandu-si capul in jos.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 8:27 pm

I-a zambit si l-a imbratisat.De ce?N-ai facut nimic rau.I-a soptit el bland la ureche.Cine era?I-a luat barbia si l-a sarutat usor,gustand inca o data din nectarul lui.I-a bagat mana sub bluza,incepand sa-l mangaie delicat.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 EmptySam Feb 26, 2011 8:35 pm

Nu.. nici macar n-a apucat sa termine ce avea de spus ca deja simti buzele baiatului peste ale lui.
Nu se simtea chiar cum credea,sentimentul era total diferit si mult mai rece.Nu era chiar ca mai devreme,parca era in bratele unui strain,nu in bratele celui pentru care cu cateva secunde in urma plansese.Dar n-avea de gand sa mai spuna ceva,nu vroia sa-l supere,in plus brunetul stia ca Dean era schimbator ca vremea si nu stiai la ce sa te astepti de la el.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 15 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 15 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: