xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39 ... 44  Urmatorul
AutorMesaj
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 3:39 pm

A blestemat in gand si a lasat gemetele lui erotice sa umple camera.A respirat adanc si s-a incordat si mai mult de placere.Simtea deja ca ajunsese la punctul maxim,insa se forta sa nu-si dea drumul pentru a nu parea prea slab.A strans din dinti,incercand sa-si controleze corpul care deja vibra sub roscat.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 3:57 pm

A continuat sa se miste in el privindu-l atent,parca ramase blocat cu privirea spre baiat.A dat de cateva ori din cap revenindu-si si-a dus o mana la frunte inchizand ochii,insa tot nu s-a oprit din a-si misca soldul.A oftat trist,apoi si-a bagat o mana sub baiat incepand sa se joace cu mandria lui.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 4:05 pm

Il simtea in el,din ce in ce mai cald,provocandu-i o combinatie dintre placere si durere pe care corpul lui n-o putea sustine prea mult.A strans tare cearceaful,lacrimile aparandu-i pe obraji.Corpul sau vibra din ce in ce mai mult,chinuindu-l.Si-a intors capul privindu-l pe roscat.Fata lui era trista si putin satisfacuta.O durere cumplita ii sfasie pieptul.Trebuia sa-si dea seama ca nu era bun pentru el.Voia sa-i vada din nou acea fata inecata in placere.Parea ca se plictisise de atatia baieti care ii trecusera prin pat.Poate iubitul lui era mai bun decat el...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 4:15 pm

Nici el nu stia de ce era asa aerian,si-a dat incet doua palme peste fata incercand sa-si revina.
A strambat usor din nas cand a vazut lacrimile baiatului,apoi a marit ritmul miscarilor vrand parca sa termine mai repede.Si-a pus palmele pe spatele baiatului impingandu-se mai mult in el.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 4:22 pm

Pupilele i s-au incordat cand a vazut strambatura roscatului.A inceput sa geama din ce in ce mai tare.Daca Dean voia sa scape de el,totul se putea sfarsii acum.A scrasnit din dinti nervos.Daca stia ca va fi asa,atunci nici nu-l lasa sa mai comenteze.Furia lui a crescut odata cu graba baiatului.Niciodata nu mai avea sa faca asta,nici macar pentru dragoste!A incetat sa simta acea placere intensa.Era prea furios pentru a mai simtii ceva.A strans cearceaful si a tacut.Daca el se comporta asa,atunci avea sa-i raspunda in acelasi mod.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 4:27 pm

Si-a ridicat putin corpul si l-a intors pe baiat cu fata spre el.S-a proptit deasupra lui in maini,privindu-l bland.
Hei!S-a intamplat ceva?Am gresit cumva? intreba nestiutor privindu-l usor uimit.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 4:33 pm

S-a uitat lung in ochii lui si a zambit.Nimic.Poti sa continui...a spus el absorbit de ganduri.De ce il interesa ca corpul lui nu mai raspundea?A puftit in sinea sa.El si-o facuse singur.Tocmai ii dovedise cat il pretuia...asta nu era dragoste,ci doar sex.Se simtea gol pe dinauntru.Putea sa se obijnuiasca cu asta...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 4:40 pm

Thor,ma minti,spune ce s-a intamplat,te doare?Am gresit cu ceva?Te rog zi-mi ce s-a intamplat. l-a privit ingrijorat in ochi,apoi s-a ridicat de pe el.
Te-ai saturat de mine,nu?Nu mai sunt bun. a dat din umeri
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 4:47 pm

A inceput sa rada.Era ca o ironie.Esti ironic sau ma insel?Tu esti bun,insa eu sunt?a ras din nou.Chiul si miscarile tale imi spun altceva!Tu nu ai gresit cu nimic.Esti obijnuit cu altii mai buni decat mine.Am fost un idiot ca nu m-am gandit la asta.Si-a dat parul pe spate si s-a asezat in fund.A icnit usor si s-a pipait usor.Degetele ii erau pline de propriul sau sange.Fundul sau sangera abundent.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 4:54 pm

A oftat dandu-si ochii peste cap.
De ce de fiecare data trebuie sa avem o discutie tampita?De ce nu poate fi totul normal?De ce trebuie sa te iei dupa ce spun eu si "corpul" meu? intreba apoi inghiti in sec privindu-i sangele.
Esti bine?Scuze,scuze,scuze,scuze,n-am vrut,n-a fost cu intentie te rog sa ma ierti. s-a pus in genuchi in fata lui luandu-i agitat mainile intre ale sale.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 4:59 pm

Ma iau dupa corpul tau pentru ca macar el e sincer.Bine,n-o sa mai purtam aceasta discutie tampita!L-a fixat cu o privire de bestie.Sunt bine,dar m-ai dezamagit profund.Stiam ca nu trebuia sa fac asta!Si-a eliberat mainile si a mers cum a putut ca sa-si ia hainele.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 5:04 pm

S-a ridicat de jos privindu-l ingrijorat.
Dar..eu.. ofta si il prinse de mana.
Gata!Nu mai facem dupa cum dictezi tu,acum facem dupa cum spun eu. a zis nervos.
Si eu zic sa ramai aici. ofta si isi dadu cu palma peste fata.
Nu-mi vine sa cred ca ma crezi un mincinos,bine fa cum vrei,dar sa stii ca nu te-am mintit...chiar te iubesc idiotule. a zis dandu-i drumul la mana.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 5:10 pm

S-a intors cu vata la el.Bine...si ce propui,maiestatea ta?Cred ca creierul tau va avea niste idei minunate!Vai!Iar eu pana acum nu observasem inteligenta ta sclipitoare!l-a ironizat el.Furia inca nu cedase si il pisa ca roscatul prelua conducerea.A pufnit.Putea sa faca ce vrea cu controlul lui,insa ii pierduse inima si ii castigase corpul,dar cand avea sa descopere Dean asta?
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 5:18 pm

A lasat capul in jos.
Ai promis ca va fi mai bine,ai promis c-o vom lua pas cu pas.Ai mintit! l-a ascuzat el pe brunet ducandu-si o mana la fata lasand cateva lacrimi sa-i curga.
Acum stiu sigur ca nu a fost vina mea,tu te-ai schimbat brusc nu eu,deci probabil nu vei m-ai da vina pe mine cum faci deobicei a inceput el sa sughita.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 5:24 pm

A zambit si s-a apropriat de el.Tu ai inceput...puteai sa nu ma impingi in pat si sa incepi sa ma saruti.Dar,acum nimic nu mai are importanta.M-am schimbat.Si ce-i cu asta?Nu-ti doreai sa ma schimb,fiindca vechiul mine era prea plangacios si exagerat?S-a uitat ciudat la el.Toata nepasarea lui il adusese in situatia asta.Nu-si daduse seama mai devreme ce tip era roscatul...cineva care simte ceva,insa in timpul partidelor este nepasator si-si lasa victima sa sufere de placere si durere.In ce se bagase...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 5:29 pm

Nu!Nu am vrut sa te schimbi!Nu asta era planul,eu treuia sa ma schimb,eu eram problema,nu tu! a zis ridicandu-si incet capul.
Eu chiar te iubesc,ce nu intelegi din asta?Ce vrei sa fac sa-ti demonstrez?Spune-mi fac orice numai sa stiu ca vom avea o relatie si aceasta va tine mai mult de o ora.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 5:34 pm

A zambit dulce.Soarta e cruda!Eu m-am schimbat de nevoie.Tu nu stii nimic despre mine,insa eu stiu despre tine...de aceea relatia nu merge.Insa ai pierdut sansa de a ma cunoaste si nu mai poti da inapoi.S-a uitat ganditor la el.Poti sa faci ce vrei.Doar esti destept!a spus el,imbracandu-se usor.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 5:43 pm

S-a asezat pe pat.
Nu m-ai face misto de mine,nu am zis ca sunt destept si nici nu ma cred,deci... sa inteleg ca a fost ultimul sarut? intreba si se lasa peirdut pe spate privind ganditor tavanul.
...ultimele atingeri,ultimele gemete si ultima data cand te vad si te pot atinge? continua sirul intrebarilor.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 5:48 pm

A privit in gol.Se poate...Si-a aranjat hainele si s-a indreptat chinuit spre pat.S-a intins usor langa el si i-a zambit fals,unindu-si buzele cu ale lui si deschizandu-i gura,pentru a mai explora acea lume dulce.Acesta a fost ultimul.S-a ridicat inet.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 5:55 pm

Nici macar nu s-a miscat doar i-a privit toate miscarile.S-a ridicat in coate privindu-l.
Nu e adevarat,ultimul a fost in prima noapte cand te-ai culcat cu mine,astea au fost doar asa trecatoare sa-mi tin gura inchisa.Au fost doar pnentru a-mi crea iluzii. a oftat
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 6:01 pm

A ras.Mda...asta poate fi adevarat.S-a ridicat incet si a pasit spre usa.Nu te astepta sa dispar,pentru ca nu mai am chef sa ma sinucid pentru cineva caruia ii pasa numai de placerea carnala si nu a partenerului!A pufnit si a trantit usa.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 6:06 pm

Ceee?!De unde ai mai scos-o si p-asta? a intrebat razand privind usa inchisa.Si-a muscat buza inferioara pana la sangerare,apoi a inceput sa planga.A luat o perna si si-a dat cu ea in cap.S-a ridicat din pat stergandu-si lacrimile.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 6:13 pm

A tranversat incet holul.Era furios.Cum putea sa spuna asta?Acum nu mai conta.Deja il pierduse si daca il iubea cu adevarat l-ar fi lasat in pace sau l-ar fi facut sa se indragosteasca din nou de el.Dupa un sfert de ora ajunsese in fata usii sale cu dureri cumplite si cu sangele prelins pe picioare.S-a uitat in urma si a vazut dare de sange lasate de el.Trebuia sa se bandajeze.A intrat si a inceput sa cautrin sertare.A scos vase mici cu creme si s-a dezbracat.A luat o crema transparenta si a aplicat-o pe fese.Cea mai grea parte era ca trebuia sa se vindece si inauntru.A bagat degetele intr-o crema o crema verde si si le-a bagat incet in fund.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 6:27 pm

A luat o perna si a aruncat-o nervos in usa.Si-a dus mainile la fata incercand sa se calmeze.Nu stia de ce,dar ii venea sa rada cand se gandea la toata situatia aceea care pentru el era chiar banala.Acum chiar nu mai dadea importanta lucrurilor,cum nici brunetului nu-i pasa de situatie,nici lui n-avea sa-i pese.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 EmptySam Mar 19, 2011 6:32 pm

Si-a bagat degetele si mai adanc,provocandu-si gemete de placere.Metoda era injositoare,insa nu avea de ales.Si le-a scos,bandajandu-si rapid bazinul,pentru a nu risca.S-a asezat in pat.Trebuia sa-si dwa seama ca roscatul nu era cine parea.Deodata a auzit un ciocanit.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 34 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 34 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39 ... 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: