xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Asteptand nemurirea sufletului...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMar Feb 15, 2011 5:22 pm

-Mh, ce-i cu tine? făcu roşcatu, priviind-o pe Adeline. Chiar vroia să aibă grijă de ea, dar era şi un bun moment ca să-şi lămurească sentimentele. Îşi băgă mâinile în buzunare, priviind-o din ce în ce mai interesat
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMar Feb 15, 2011 5:55 pm

Dadu din umeri.
Acelasi lucru te'as putea intreba si eu, spuse calma si lasa bagheta pe noptiera. Privi pe fereastra, uitandu'se la luna ce lumina in jur. Privirea ei se opri adupra Padurii Interzise. Se intreba cum era acolo noaptea.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMar Feb 15, 2011 6:00 pm

-E oribil acolo. zise, parcă citindu-i minţile. Privea în aceeaşi direcţie, fascinat de forma copacilor înalţi şi a modului în care arăta luna printre ei. Seara ies centaurii şi acel uriaş oribil. continuă.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMar Feb 15, 2011 6:07 pm

Urisul oribil e fratele lui Hagrid, spuse nemultumita ridicandu'se in picioare. Parul ii cazu pe spate, iar fata ofta usor. Deschise fereastra permitandu'i aerului rece al noptii sa patrunde in camera, Se sprijini de pervaz.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMar Feb 15, 2011 6:33 pm

-Ah, iar te-am supărat. zise, apoi se aproprie de ea şi o îmbrăţişă pe la spate. Începu s-o sărute pe gât în jos. Îi dădu părul într-o parte, deranjându-l de la micul său joc "copilăresc" şi "inocent".
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 9:39 am

Tresari, inchizand pestru cateva clipe ochii. Isi lasa capul pe o parte, muscandu'si usor buza. Si totusi, ea nu era ca celelalte sa stea si sa se joace roscatul cum vrea cu ea. Se intoarse, punandu'si mainile pe pieptul lui si il impinse.
Eu nu sunt jucaria nimanui, spuse taios.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 10:04 am

-Am zis că eşti jucăria mea? Adeline, iar îţi faci probleme degeaba. spuse roşcatul, uşor enervat. O privi în ochi, şi îi ridică şi ei capul. Aşa faci de fiecare dată, Ade. îi spuse Hiro, uşor şoptit.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 10:08 am

Cum fac? Tu imi demonstrezi ceea ce tocmai am spus prin comportament. Sau pur si simplu prin faptul ca te dai la orice fata. Ce pot sa cred? Ca suntem doar niste jucarii pentru tine, nimic mai mult. Daca nu sunt eu e alta si tot asa,nu se schimba nimic, spuse fata privindu'l rece.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 10:28 am

Îşi duse mâna la cap, jurând că pentru un moment chiar credea că o s-o ia razna. Încercă să se calmeze, dar nu putea. Ea nu-l înţelegea deloc. O privi, oftând. Îşi strecură mâna prin păr, ciufulindu-l.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 10:32 am

Se intoarse cu fata spre geam si se rezema de perete. Parul ii cazu pe chip acoperindui'l. Ofta usor si privi printre suvitele de par, padurea din fata ei, gandindu'se la ceea ce tocmai zisese. Stia ca are dreptate. Asa se intamplase de cand venise la Hogwarts.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 10:39 am

O luă în braţe, priviind pe geam. Oftă mai tare, încercând să-şi găsească cuvintele.
-Ce-i aşa de greu să mă crezi? întrebă roşcatul, lăsăndu-şi capul pe umărul fetei. Începu să fredoneze ceva
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 10:42 am

Pentru ca de fiecare data cand vreau sa te cred, tu faci ceva si strici tot, spuse si se intoarse cu fata la el, privindu'l. Te comporti porsteste in ceea ce ma priveste ce mine, demontrandu'mi ca tot ceea ce faci tu e doar o joaca, adauga.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 11:19 am

-Şti că sunt copilăros şi nu iau lucrurile în serios. îi zise, îmbufnându-se. Aşa şi era. De când îi muriseră mama şi sora, numai era trist, zâmbea de fiecare dată. Îşi trecu mâna prin păr, apoi se aprobă singur din cap
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 11:29 am

Dar nu imi place cand faci asta, eu il vreau pe acel Hiro care gandeste la fel ca mine, cel pe care l'am cunoscut cand am venit aici, spuse privindu'l trista. Nu se putea ruga de el mereu. Il impinse si ofta, indreptandu'se spre dulap. Isi alese o roba, hotarata ca totusi sa coboare jos. Nu mai avea rost sa ramana aici.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 11:38 am

O prinse de mână, întorcând-o cu faţa spre el.
-Te plac mult, copil mic şi prostuţ. zise, apoi o sărută apăsat, lipindu-i corpul de al său. Îşi lăsă mâna pe talia ei, apoi pe fund. Limba lui îi linse buza de jo.s
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 11:58 am

Isi puse mainile dupa gatul lui, impingandu'l spre peretele din spatele lui. Il lipi de perete, si isi strecura limba printre buzele lui, cautand'o pe cea a baiatului. Isi baga o mana in parul lui, jucandu'se cu cateva suvite.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 9:51 pm

Îi răspunse la sărut, neconvenindu-i că era el la perete. Se roti, punând-o pe fată în locul lui. O ridică uşor, punându-şi piciorul între ale ei. Limba sa începu să se joace cu a ei, făcând cerculeţe.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 11:26 pm

Se lipi mai mult de el, simtindu'si sanii presati de trupul lui. Isi puse o mana pe spatele lui, trasand mici cercuri cu varful degetului. Isi strecura o mana pe sub tricoul lui, tremurand usor. Camera se racise considerabil.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 11:48 pm

O luă pe sus şi o trânti pe pat, urcându-se deasupra ei. Îi dădu tricoul jos apoi pe al lui, priviindu-i sânii. Scăpă rapid de sutienul fetei, aruncându-l pe jos. Îşi lăsă buzele spre gâtul ei, lingând unele locuri
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 11:59 pm

Scapa un mic geamat printre buzele umflate si isi dadu capul pe spate. Incepu sa respire mai greu, rosind in obraji. Simtea cum ii arde pielea acolo unde el o saruta. Isi puse o mana pe capul lui.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyJoi Feb 17, 2011 12:09 am

O muşcă de gât, lăsându-i un semn destul de frumos. Rânji, mâinile lăsându-se încet spre sâni. Începu să-i maseze, priviindu-i chipul. Zâmbii larg, dându-i părul de pe ochii, continuând să o sărute pe gât şi mai jos.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyJoi Feb 17, 2011 12:35 am

Gemu putin mai tare, si inchise ochii. Isi puse un picior pe talia lui, trecandu'si o mana prin parul roscat al baiatului. Prinse intre degete cateva suvite din parul lui, muscandu'si buza. Simti gustul sangelui.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:06 am

Scoase un sunet nemulţumit când aceasta îşi muşcă buza până la sânge. Îşi trecu limba peste buza rănită, apoi coborâ mai jos, pe gât, apoi pe sânii ei. Îi muşcă uşor un sfârc, rânjind mulţumit auzindu-i gemetele.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:21 am

Isi abtinu gemetele, tremurand usor de placere. Isi trecu limba peste rana de la buza, si isi descise ochii respirand ceva mai rapid. Il trase usor de par cand o musca, gemand incet.
Hiro, soptii usor.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:31 am

Râse uşor când simţii că îl trage de păr. O privi, sărutând-o apăsat. Îi plăcea că îi şoptea numele uşor, printre gemete. I se părea că devenise mult prea pervers, dar aşa fusese mereu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand nemurirea sufletului...   Asteptand nemurirea sufletului... - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Asteptand nemurirea sufletului...
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: King's Cross :: Peronul 9 si 3/4-
Mergi direct la: