xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O mica rana,nu-i prea grav...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 10:52 am

Nu stiu sigur, spuse calma si dadu din umeri. Nu ca mi'ar pasa oricum, adauga si il privi indiferenta. Isi dadu parul pe spate, jucandu'se cu o suvita alba, absenta. O privi pe Tina catvea clipe.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 11:24 am

-Cum naiba să spui asta? făcu roşcatul, şi desfăcu o bomboană de vanilie, băgândui-o în gură. E bună, mănâncă. îi zise, apoi râse. Parcă avea grijă de un copil mic aflat la ananghie. Îi zâmbi fetei
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 11:37 am

Tina spuse ca merge putin afara si il lua pe blond dupa ea.
Ce naiba fac astia doi? intreba fata. Il privi pe roscat si afisa un zambet dulce. Sti ca imi vine sa te omor uneori, nu? intreba si incepu sa rada.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 11:51 am

-N-ai aflat? SUnt împreună. zise roşcatul, râzând la comentariile fetei. Îşi ciufuli părul, priviind uşa pe care cei doi tocmai ieşiră. Ce mai doreti, micuţo? întrebă Hiro, amintindu-şi de copilul aflat la ananghie
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 12:04 pm

Sa te omor, spuse si il impinse pe pat, urcandu'se deasupra lui. Incepu sa'l gadile ranjind malefic. Incepu si ea sa rada, amuzata de ceea ce facea, dar continua sa il gadile pe roscat.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 9:55 pm

Îşi lăsă capul pe spate, nefiind atent când fata îl trânti pe pat şi îşi pierdu uşor echilibrul. Începu să râdă ca nebunul, şoptindu-i fetei printre râsete să termine că o să moare şi o să-l aibă pe conştiinţă.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 11:35 pm

Ce'mi iesie daca ma opresc? intreba Adeline s se apleca usor deasupra lui, privindu'l ranjind. Continua sa il gadile, chicotind si ea, cand il auzea cum rade. Era placut sa vezi ca totul se reintorcea la normal.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 11:54 pm

-Ce vrei tu, Ai! ţipă roşcatul, râzând cu lacrimi. Dădu ca un copil mic din picioare, aşteptând să vadă ce zicea fata şi dacă se opreşte. Ura să fie gâdilat, era unul dintre punctele lui slabe. Îşi dădu capul pe spate.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptyJoi Feb 17, 2011 12:11 am

Se opri si ramase in aceeasi pozitie, stand pe el. Il privi calma si trase aer in piept.
Nu merge asa, tu trebuie sa'mi oferi ceva, spuse inchizand un ochi. Incepu din nou sa il gadile, izbucnind in ras.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptyJoi Feb 17, 2011 12:13 am

Găsi puterea să o prindă de umeri şi să schimbe locurile, punând-o pe ea în locul ei. O privi în ochi, dezaprobând din cap.
-Mintea ta se gândeşte numai la lucruri interzise, hă? făcu acesta, rânjind ştregăreşte.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:09 am

Eu? Eu am zis ca tu trebuie sa imi oferi ceva, spuse incrunandu'se. Cateva riduri aparura pe fruntea ei. Tu esti ala care se gadeste la alte lucruri, nu eu, adauga si stramba din nas, scotandu'i limba.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:12 am

-Nu te mai încrunta, zici că eşti babă. îi spuse, apoi o sărută apăsat, limba lui lingându-i buza de jos. Îşi lăsă mâna între picioarele ei, mângâindu-i acea zonă. Rânji uşor pervers, muşcând-o de buza.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:26 am

Ii raspunse la sarut, chicotind in sinea ei. Isi puse mainile pe pieptul lui, urcandu'le usor spre umeri. Gemu cand ii simti mana intre picioarele ei, si rosi usor. Isi strecura limba printre buzele lui.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:42 am

Îşi strecură mâna în chiloţii ei, pătrunzând-o destul de tare cu un deget. Limba lui începu să se joace cu a ei acelaşi joc nebun. Îşi puse mâna liberă pe fundul ei, trăgând de fusta scurtă, dând-o jos.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:47 am

Gemu ceva mai tare, continuand sa se joace cu limba lui. Isi strecura mainile pe sub tricoul baiatului si trase de el, dandu'l jos. Il arunca pe podea si isi trecu varfurile degetelor pe pielea lui.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptyJoi Feb 17, 2011 10:13 am

-Eşti caldă. îi spuse deodată, simţiindu-i atingerea pe pielea lui rece ca gheaţa. Îi muşcă limba destul de tare, rânjiind amuzat. O trase mai aproape de el, simţindu-i din nou atingerea prea caldă. Se strâmbă
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptyJoi Feb 17, 2011 10:20 am

Daca nu'ti place indeparteaza'te, spuse privindu'l apropae indieferenta la comentariul lui. Isi dadu parul parul pe spate si apoi il musca de buza, simtind gustul sarat al sangelui. Ii linse acea parte. Suntem chit, adauga.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 7:34 pm

Vru să comenteze ceva dar nu putu, simţind cum fata îl muşcă de buză. Se strâmbă, ofticat, apoi începu să o sărute pe gât, coborând din ce în ce mai jos. Linse unele părţi
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 8:34 pm

Isi dadu capul pe spate bagandu'si o mana in parul lui. Gemu incet, si isi musca usor buza. Pielea lui rece o facea sa tremure usor de placere. Inchise ochii, abtinandu'si cateva gemete.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 9:30 pm

O scăpă rapid de celelalte haine. Rânji mulţumit, începând să-i hărţuiască corpul. O pătrunse cu un deget, apoi cu două, zâmbiind. Îi muşcă sfârcurile pe rând, urmărind-o cu privirea când gemea mai tare.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 9:50 pm

Gemu mai tare, incepand sa gafaie.
Hiro, ii sopti numele printre gemetele ce nu incetau sa apara. Il trase de par spre ea si il saruta, muscandu'i buzele. Nu doar el putea sa muste. Isi trecu limba peste partile acelea.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 9:53 pm

Scoase un sunet de pisică nemulţumită, apoi îşi dădu rapid jos hainele, priviind-o pe fată. Îi puse picioarele în jurul taliei lui, apoi o pătrunse rapid. Rânji, începând să respire o dată cu ea.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 10:23 pm

Isi dadu capul pe spate, stranagdn in pumni cearsaful. Gemu, muscandu'si buzele de placere, si incepu sa respire mai rapid, agatandu'se de gatul roscatului. Il saruta apasat, strecurandu'si limba printre buzele lui. Incepu sa ii caute limba.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 10:36 pm

Îi răspunse la sărut, apropiindu-i corpul de al lui. Începu să facă mişcări de dute-vino, rapide. Se plictisi la un moment dat, apoi o întoarse pe burtă, pătrunzând-o din nou. Zâmbi când o auzea gemând de durere, mai apoi de plăcere.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 10:39 pm

Continua sa isi muste buzele, gemand de placere. Isi ascunse chipul in perna, respirand rapid.
Hiro, sopti printre gemetele ce nu incetau sa apara.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O mica rana,nu-i prea grav...   O mica rana,nu-i prea grav... - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
O mica rana,nu-i prea grav...
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» O rana ce nu se poate vindeca...
» Doar o mica pauza...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Aripa Spitalului-
Mergi direct la: