xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 33 ... 44  Urmatorul
AutorMesaj
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptyVin Mar 04, 2011 10:37 pm

Ce ai patit?a intrebat el bland,E din vina mea?Te doare prea tare?L-a imbratisat,impingandu-se mai mult in el.Se simtea in totalitate vinovat de tristetea lui.Daca nu uil intalnea,viata lui ar fi fost mai fericita.A oftat.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptyVin Mar 04, 2011 10:42 pm

Si-a dus degetul aratator pe buzele baiatului.
Shh...nu am nimic si nu,nu e vina ta,esti cel mai minunat lucru care mi se putea intampla vreodata,te iubesc enorm si ma simt..ma simt minunat! a zis muscandu-si buza inferioara
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptyVin Mar 04, 2011 10:46 pm

L-a sarutat si a continuat,uitandu-se ingrijorat la el.Oficial se puteau considera iubiti.A zambit.Acum se putea descotorosi de blond,dar cum?A decis sa astepte.Voia sa vada ce va face Dean pentru a-si apara proprietatea.Zambetul s-a transformat intr-un ranjet.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptyVin Mar 04, 2011 10:52 pm

Ridica o spranceana.
La ce te gandesti? si-a pus mainile pe pieptul brunetului,inchizand ochii.Si-a lasat capul pe spate,avea un sentiment prost,sigur nu avea sa fie totul perfect,dar chiar nu-i pasa in acel moment.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptyVin Mar 04, 2011 10:56 pm

Lucruri neimportatne pentru acest moment...L-a sarutat usor,marind ritmul pentru a ajunge la momentul climaxului.S-a impins in el,incordandu-se din cauza placerii.Il voia pe roscat numai pentru el si simtea ca ar putea omora cu usurinta pentru asta.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptyVin Mar 04, 2011 11:08 pm

Se abtinu de la comentarii stupide ce ii treceau acum prin cap si ii raspunse baiatului la sarut,strangand puternic din ochi.Isi deslipi buzele de ale baiatului privindu-l adanc in ochi,parca vroia sa fie in corpul lui si sa afle daca simtea ceva pentru el,ofta scurt si isi lasa privirea in jos.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 5:41 pm

Se simtea sfasiat de tristeta roscatului.L-a apucat de barbie si l-a privit serios.Spune-mi...ce s-a intamplat de esti atat de trist?putea sa renunte la totul pentru el.A oprit totul,uitandu-se intrebator.Poate ca nu-i mai inducea placere si se plictisise de el.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 6:02 pm

A dat de cateva ori din cap privindu-l.
Eu..doar ma gandeam ca..nu conteaza.Nu te mai preocupa de starea mea,sunt bine! zambi chinuit.Si-a lipit buzele de ale brunetului inchizand incet ochii.Sperand ca-l va face sa uite si ca nu va insista pe tema asta.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 6:18 pm

Ma preocup de starea ta,pentru ca imi pasa.a soptit el bland.Daca nu am grija sa fi bine,o sa te pierd si nu mi-asi ierta-o niciodata!L-a imbratisat,raspunzandu-i pasional la sarut.Nu suporta ca cineva sa-i ascunda ceva important.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 6:42 pm

Iti pasa... si-a zis in gand si a oftat.Si-a deslipit buzele de ale brunetului privindu-l gingas.
Cred ca...ar trebuii sa plec... a zis incet si a privit spre usa.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 6:48 pm

Nu o sa te las!a tunat el.Daca ai ceva sa-mi spui,spune-mi!Nu vreau sa te consumi pentru mine...poate ar fi fost mai bine daca nu ne intalneam...s-a dat jos de pe el si a oftat.Corpul lui inca mai voia sa ii simta dulceata trupului roscatului,insa era fortat sa se abtina.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 6:56 pm

S-a ridicat din pat tinandu-si privirea in jos.
Nu e adevarat!Chiar vroiai sa ma simti,dar ma gandesc ca...adica stii ai spus ca ai un prieten nou,deci n-as vrea sa va stric relatia,nu-mi sta in fire. a zambit dand din umeri si a inceput sa se imbrace.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 6:59 pm

A zambit si a oftat.Cum vrei tu...daca ma vei lasa asa,ma vei pierde pentru totdeauna si tu stii prea bine asta,dar este numai decizia ta.A inceput si el sa se imbrace,fortandu-si corpul sa-l asculte.Senzatia de placere devenea din ce in ce mai slaba,racindu-i corpul.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 7:08 pm

Thor...uf ofta ...nu ma intelege gresit,stii ca te iubesc,stii ca te vreau,dar..um..n-am de gand sa ma lupt cu nimeni pentru tine. si-a trecut o mana peste fata aproiindu-se incet de baiat.Il privi bland cu un zambet cald pe fata.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 7:13 pm

I-a raspuns la zambet,desii rana inimii i se deschidea.S-a ridicat si a iesit din camera,aura lui devenind din nou amenintatoare.Nu avea sa fie fericit niciodata si simtea asta.Soarta il pedepsea pentru tot ce facuse in copilarie.S-a oprit si a oftat,simtind ca-l parasesc puterile,insa noul lui prieten l-a prins inainte sa cada,dandu-i un ranjet.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 7:18 pm

Thor,stai,eu... se opri inchizand ochii.
Bravo desteptule iar ai facut-o! isi zise nervos si isi lasa corpul sa cada jos.Se intins pe podea privind tavanul pierdut.
Baka!Baka!Baka a inceput sa-si dea cu pumnii in cap.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 7:26 pm

James se uita tiranic la el.Nu intelegea de ce se comporta asa,dar nu era de bine.Uh...James sunt bine,multumesc ca m-ai prins.Acum poti sa-mi dai drumul.a spus el pe o voce sinsa,insa blondul nu-i dadea drumu.Se pare ca ai fost parsit...vrei sa te inveselesc?a spus el pe un ton care trada nerabdarea.Thor a facut ochii mari,incercand sa scape.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 7:32 pm

S-a ridicat hotarat de jos,defapt nu stia pentru ce era hotarat sau de ce.S-a privit in oglinda stergandu-si lacrimile ce-i curgeau din cand in cand pe obraji.
Nu te las! si-a zis si a iesit nervos din camera.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 7:35 pm

Thor s-a lasat sa alunece pe podea,transformandu-se in umbra si apoi materializandu-se langa tip.Nu am nevoie de ajutorul tau!James s-a incruntat si a revenit din nou la fata inocenta,incercand sa ajunga cat mai aproape de el.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 7:41 pm

Si-a dus privirea pe tavan oftand scurt.Nici nu stia ce vrea sa faca.Inspira aer adanc in piept.
Thor!Unde esti?!Am ceva important de vorbit cu tine! incepu sa tipe pe hol pasind cu o oarecare retragere de sine.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 7:45 pm

James s-a incruntat din nou cand a auzit vocea lui Dean.L-a privit pe brunet cu ochii mari si a incercat sa-i deau un pumn in burta.Din fericire Thor isi activase scutul,facandu-l pe blond sa se strambe.A incercat sa traca prin scut,lovindu-se brutal de el.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 7:50 pm

A oftat si s-a oprit cand a vazut ca nu primeste nici un raspuns.S-a asezat jos in stil turcesc cu palmele pe glezne.Si-a lasat capul pe spate inchizand ochii.Avea un presentiment destul de prost,dar nu avea de gand sa se mai miste de acolo,pur si simplu se simtea golit de orice urma de viata.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 7:53 pm

Dean!Nu te apropria!a urlat Thor,sperand ca roscatul sa-l asculte si sa nu intre in conflict cu James.El insusi spusese ca nu vrea sa se lupte pentru el,asa ca mai bine se lupta el singur.A intarit scutul,incercand sa reziste la loviturile blondului.Vazand ca nu reusesete,James si-a scos bagheta.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 7:59 pm

A deschis rapid ochii putin speriat.S-a ridicat de jos,era genul mai incapatanata,deci...nu avea sa asculte de baiat.
Poftim?Daa...desigur,cum sa nu! si-a spus in gand si si-a dat ochii peste cap.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 EmptySam Mar 05, 2011 8:03 pm

Blondul a ranjit,incepand sa murmure ceva.Oraza aurie a tasnit din bagheta,luptandu-se cu scutul.De ce imi faci asta?a intrebat brunetul.Ce vrei de la mine?
James a inceput sa rada.Idiotule,tu nu-ti dai seama cand cineva e indragostit de tine!Daca nu asi fi pus ochii pe tine,nici nu existai in viata mea.Thor stiuse deja raspunsul,insa voia sa-l enerveze.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 22 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 22 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 33 ... 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: