xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 28 ... 44  Urmatorul
AutorMesaj
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 7:30 am

I-a mangaiat usor fata.Nu te teme...o sa te pregatesc pentru asta.N-o sa te fac sa simti decat placere...
L-a luat usor de picioare si i le-a ridicat pentru a vedea gaura.I-a luat fundul si a inceput sa-i linga locul acela,facand gaura sa se mareasca.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 10:39 am

S-a simtit in siguranta mai ales cand a auzit cuvintele baiatului.A inghitit in sec dand afirmativ din cap.
Si-a muscat buza inferioara si a strans puternic in pumni asternutul patului.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 10:42 am

S-a oprit si a bagat degetul aratator,pentru a mai largii gaura.Stia ca asta nu-i va cauza durere.A inceput sa impinga usor,soptindu-i sa se relaxeze.Cand l-a bagat de tot,a inceput sa linga acea zona.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 10:57 am

A gemut puternic strangand mai tare cearsaful alb intre degete.Cuvintele baiatului il mai linisteau,insa nu foarte mult,doar putin.A dat drumul asternutului si a luat o perna,apoi si-a pus`o pe fata,apasand.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 11:01 am

S-a oprit si si-a lins degetele acoperite cu semen.Nu te mai ascunde.Vreau sa-ti vad fata.Esti minunat cand esti asa!I-a furat perna si l-a sarutat,privind fata rosie a lui Dean.Era atat de dragut...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 11:10 am

Simtea cum fata sa se facea din ce in ce mai rosie,cand a simtit buzele moi ale brunetului si-a revenit putin in fire,insa corpul sau tremura usor de placere.A prins perna cu o mana,si cealalta a dus-o pe spatele baiatului.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 11:16 am

Vrei acum,sau doresti sa te mai pregatesc?A intrebat el serios,stiind ca poate fi jenant pentru Dean.Corpul lui ii arata ca era deja pregatit,insa trebuia sa aiba si acceptul lui.L-a imbratisat usor,lipindu-si corpul de al lui.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 11:23 am

A dat negativ si agitat din cap.
Nu,nu,nu,nu,acum e b-b-bine.... s-a balbait,apoi a inghitit in sec.Nu era sigur,dar se simtea prea bine in bratele baiatului ca sa spuna ca vrea sa mai fie pregatit.
Te doresc... a soptit.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 11:28 am

L-a sarutat pentru a-l distrage.A inceput sa-l penetreze putin cate putin pentru a nu-l durea.I-a soptit sa se relaxeze,dar roscatul isi infipsese degetele in pielea lui,incordandu-se la fiecare penetrare.Stia ca era greu pentru el,dar era singura metoda.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 11:33 am

I-a raspuns cu toata fiinta sa la sarut,strangand puternic din ochi.Corpul sau se incorda treptat,asa ca si-a infipt degetele in pielea baiatului.A pus o mana pe perna si a strans`o in mana puternic.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 11:38 am

A inceput sa-l penetreze mai adanc,fiind invaluit de caldura corpului lui.Aproape intrase cu totul in el,dar simtea ca nu va mai rezista mult.S-a impins usor in el,sperand ca nu va incepe sa-i curga sange si a marit putin ritmul.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 11:46 am

Cateva lacrimi au inceput sa ii curga pe obraz,durea ca naiba si nu credea ca e chiar asa de rau.A strans puternic din ochi,nu vroia sa se opreasca acum,incepea sa se obisnuiasca.Simtea cum mandria sa incepe sa se intareasca,fiind prea stanjenitor pentru el,inrosindu-se in obraji.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 11:51 am

Thor a zambit si i-a sters lacrimile.Vrei sa ma opresc?A intrebat el ingrijorat.Nu voia sa-l vada pe Dean suferind din cauza lui.L-a mangaiat pe cap,sperand sa-l aline si l-a sarutat,gustand din dulceata lui.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 11:57 am

Nici sa mai vorbeasca nu putea,incerca sa-si zica[,] ca nu il doare,insa se mintea singur.A dat negativ din cap la intrebarea baiatului,continuand sa-si lase lacrimile sa cada.Nici la sarut nu-i putea raspunde,asa ca a inchis ochii incercand sa isi opreasca lacrimile.Isi dadea seama ca dupa asta nu o sa mai poata merge.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 12:01 pm

S-a uitat trist la figura suferinda a roscatului.Era numai vina lui ca el suferea.L-a ascultat si nu s-a oprit,domolind ritmul si impingandu-l mai usor.Curand avea sa simta numai placere.A intrat in el cu totul si a inceput sa se miste.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 12:05 pm

A incercat sa zambeasca cald catre baiat.Si-a dus o mana pe fata baiatului,apoi si-a indoit spatele gemand puternic.A luat perna si si-a pus-o pe fata,incercand sa-si opreasca gemetele ce devenira din ce in ce mai mult de placere.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 12:08 pm

Vreau sa te aud...I-a furat din nou perna,facand o miscare putin brusca.Asta il facu sa-si dea capul pe spate si sa geama numele lui Dean.Inauntru roscatului era atat de bine,incat orice miscare ii dadea un fior intens de placere.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 12:14 pm

A dat negativ din cap cand l-a auzit.A strans puternic cearsaful de sub el gemand puternic.Acum stia de ce unii oameni erau obsedati de asa ceva.Fiecare privire a brunetului ii dadea mai multi fiori de placere si fiecare geamat scos din gura sa era tot mai intens.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 12:18 pm

A inceput sa se impinga mai tareb in el,grabind momentul final.Nu mai simtise in viata lui asa o placere intensa.S-spune-mi numele...A reusit el sa spuna printe gemete.Voia sa-si auda numele pentru a stii ca este al lui.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 12:21 pm

Nu stia de ce,dar ii venea sa rada in acel moment,insa parca era prea mare efortul.Dfeapt stia ca nu va mai putea face nimic dupa asta,dar nici ca-i pasa.A facut prcum a spus baiatul si printre gemetele de placere i-a pronuntat numele cat mai senzual posibil.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 12:26 pm

Thor si-a pierdut controlul,incepand sa-l sarute pentru a-i face placerea mai intensa.A grabit ritmul,simtind ca vine momentul.N-nu mai pot sa tin prea mult...A gemut el puternic,impingandu-se si mai mult in roscat.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 12:29 pm

I-a raspuns la sarut cu o anumita retragere de sine,incercand sa zambeasca.A gemut puternic,simtind cum va ramane fara aer in orice moment.Deja isi jurase ca nu va mai face niciodata asta,era mult prea dureros pentru puterile sale,probabil avea sa-si schimbe din nou orientarea sexuala,nici el nu stia.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 12:34 pm

Si-a lasat capul pe pieptul lui,mangaindu-i pielea cu parul.Te iubesc!A gemut el.Nu voia sa-l piarda niciodata.Daca se intampla asta stia precis ca se va sinucide in orice mod posibil.Stia ca sarutul acela anunta ceva dureros.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 5:03 pm

A zambit chinuit plimbandu-si o mana pe spatele baiatului.
Nu sunt sigur ca sentimentul e reciproc.. a zis incet cat pentru el,muscandu-si buza inferioara de placere.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 EmptyVin Feb 25, 2011 5:45 pm

Stiu...a spus el chinuit,imbratisandu-l si mai tare.Ii spusese toate cuvintele acelea ca sa nu se sinucida.A oftat usor si a continuat sa se impinga in el.Dupa asta nu-l va mai deranja deloc.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 12 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 12 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 28 ... 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: