xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 32 ... 44  Urmatorul
AutorMesaj
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 5:08 pm

A inchis ochii si si-a dat parul pe spate.Aerul noptii il facea sa fie ca un pradator,urmarind fiecare sunet al padurii magice.Nu-i pasa daca avea sa fie omorat de vreo fiinta magica care ii simtea aura intunecata,defapt chiar voia asta.Din pacate cealanta parte a lui il proteja si il tinea cu forta in viata.S-a asezat turceste pe iarba moale si verde si si-a facut un scut.A inceput sa incanteze ceva,din corpul sau iesind un fel de ceata neagra.Acest lucru il ajuta sa treaca peste orice moment sfasietor.Si-a deschis ochii,care erau reci si a inceput sa rada.De ce mai existau oamenii?Si-a dat capul pe spate si a intrat in transa.Rana inimii era incisa.Mai trebuia sa dispara cicatricea care i-o lasase Dean.Si-a eliberat sentimentele printr-un urlet si s-a ridicat incet,pastrandu-si scutul.Redevenise o creatura care exista numai pentru a ucide.A chicotit si s-a intors in castel.Nu va mai lasa pe nimeni sa-l atinga.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 5:25 pm

Nu mai putea rezista simtea cum se sufoca.S-a dat jos de pe pervaz,in camera.A luat de pe pat hanoracul apoi l-a pus pe el si a iesit pe hol.Ii trebuia liniste si aer in creier,numai ganduri proaste.Mergea cu capul in jos si mainile in buzunarele hanoracului.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 5:32 pm

Mergea linistit si concentrat pe coridor,imprastiind o aura amenintatoare.S-a oprit si s-a suit pe pervaz pentru a privii luna.Si-a intins hipnotizat gatul si s-a sprijinit de geam.Noaptra il facea tot timpul mai rece.S-a uitat in jos si a pufnit.In curand lumea avea sa se trezeasca si sa revina la lucruri monotone.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 5:47 pm

Si-a frecat tampla simtind o durere groaznica de cap.
Damn it... a zis nervos,apoi a inchis ochii.A inceput sa fredoneze o melodie lenta,crezand ca il va mai linisti macar putin,nu permanent,doar pentru cateva minute pentru a-si linisti gandurile.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 5:50 pm

Si-a miscat rapid capul.Nu era singur.A inceput sa cerceteze taios imprejurimile,fara sa se miste.A inchis ochii si a ramas intepenit,ascultand melodia.Stia cine o canta.Si-a deschis ochii si si-a reluat pozitia de mai devreme,ignorand in totalitate melodia sau persoana.Nu ii pasa.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 5:57 pm

A oftat scurt si s-a oprit brusc cand l-a vazut pe baiat,a inspirat aer adanc.Parca vroia sa-l bage in seama,dar stia ca baiatul sigur avea sa-i spuna ceva ce nu i-ar fi placut.A zambit din coltul gurii,ii venea sa rada si nu stia de ce.
Hey...esti nou? intreba pe un ton copilaresc zambind larg.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 6:00 pm

Si-a intors usor capul,privindu-l cu raceala.Scutul era inca activat,asa ca nu putea sa-l atinga nici cu cele mai puternici vraji.Daca vrei tu.a spus el rece,intorcandu-si capul.Nu avea chef de fetele lui si daca incerca sa-l recastige,era pregatit.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 6:03 pm

Si-a dus o mana pe barbie ganditor.
Pai..nu e dupa cum vreau eu.. a dat simplu si inocent din umeri.Stia ca nu rezolva nimic cu asta,dar macar se simtea mai bine ca macar il putea vedea.
...adica nu eu controlez totul,so...esti nou sau nu?! intreba lasandu-se usor in fata.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 6:07 pm

A intins mana enervat si a activat scutul la puterea maxima,facandu-l pe Dean sa dea cativa pasi inapoi.Nu sunt nou,a ranjit el,si se pare ca nu ma recunosti.Stiam ca o sa faci asta!Pleaca din fata mea!a spus el calm,privind luna.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 6:13 pm

Si-a lipit spatele de perete lasand capul in jos.
Thor..stiu,stiu ca probabil nu mai simti nimic pentru mine, ofta dar eu...eu.chiar te iubesc,defapt e prea putin spus,toate atingerile tale m-au facut din ce in ce mai slab in fata ta! a inghitit in sec.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 6:19 pm

A inceput sa rada.Mda...daca ma iubeai,nu imi spuneai lucrurile acelea,nu incercai sa ma infurii sau nu ma raneai atat de rau.Acum ca m-ai pierdut,ti-ai dat seama in sfarsit ce valoare am eu,dar din pacate pentru tine,actiunile tale m-au schimbat si nu cred ca mai ai o sansa!Trebuia sa te gandesti mai bine inainte sa faci ce ai facut!Eu cred ca ai spus doar ce ai pe suflet si ca te-ai folosit de mine...ai noroc ca inca mai traiesti.S-a uitat rece la fata lui suferinda.Acum sufera pentru ce ai facut.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 6:28 pm

Si-a dus o mana la gura incepand sa planga.
Nu e adevarat,nu am facut aia sa te enervez,nu ti-am spus ce am pe suflet,te iubeam la fel ca acum,nu s-a schimbat nimic,abolut nimic.. facu o pauza si isi sterse lacrimile cu podul palmei.
...eu,eu doar credeam,ca...ca...tu vrei doar sa te joci cu mine,credeam ca nu simti nimic pentru mine si acum mi-am dat seama ca nu conteaza daca ma iubesti sau nu cat timp eu am sentimentul asta.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 6:34 pm

Ai venit prea tarziu cu raspunsul.Daca acesta era un fel de test nu trebuia sa exagerzi asa de mult.Insa acum nu mai poti repara nimic.Inima mea este impietrita de lacrimile varsate atunci si inegrita de regrete si suspine.Nu mai poti salva ceva ce a incetat sa existe.Singurul meu scop este sa ucid.L-a privit taios,vocea lui criptica auzindu-se in tot holul.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 6:39 pm

Si-a oprit lacrimile ridicandu-si privirea spre el.
Atunci...ucide-ma,acum,aici,fara discutii,ti-as spune ca nu pot trai fara tine,dar..nu mai crede,deci...daca esti facut sa ucizi,sunt aici pentru tine! a zis ingrezator.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 6:49 pm

Ucide-te singur!Nu am chef sa omor pe cineva ca tine.Fa-ti o viata noua,bucura-te de ea si lasa-ma!Nu o sa-mi patez mainile cu sangele a ceea ce am iubit odata...s-a dat jos de pe pervaz enervat si a inceut sa mearga usor.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 6:53 pm

Si-a dus o mana la frunte,apoi a lasat capul in jos ascultandu-l cu atentie.
Nu..stii ca nu pot,stii ca te iubesc si e vina ta,tu mi-ai facut asta,pare stupid,stiu,dar chiar insemni totul pentru mine... s-a pus repede in fata lui oprindu-l.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 6:57 pm

A ras usor si l-a izbit cu scutul,facandu-l sa se loveasca de zid si sa cada.Se jucase destul cu el.A dezactivat scutul si s-a apropriat de el,luandu-l rece de barbie.Nu simtea sa-l sarute sau sa ii faca ceva.A ramas asa,privindu-l rece si taios.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 7:05 pm

A scos un icnet de durere la contactul cu zidul,apoi si-a ridicat privirea spre el.
Nu-mi pasa ce-mi faci,chiar nu mai ma intereseaza,o sa stau pe capul tau de acum inainte,poti sa-mi faci ce vrei tu...nu mai contez eu acum.. a zis privindu-l simplu in ochi.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 7:09 pm

A zambit.Atunci va trebuii sa te lupti cu noul meu prieten,care incearca sa-mi castige inima.Inca nu a reusit,insa cine poate stii ce va urma...I-a dat drumu la barbie si s-a ridicat,ajutandu-l si pe el.Sa vedem cine va castiga...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 7:13 pm

L-a privit rece si s-a ridicat de jos.
N-o sa ma lupt cu nimeni pentru tine,m-am gandit mai bine si...chiar nu meriti,esti doar o bestie fara suflet,vrei sa ma vezi zbatandu-ma pentru tine,vrei sa ma vezi suferind,dar...m-am saturat sa fiu controlat de tine! a zis apoi si-a dus o mana la gura si a cascat.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 7:18 pm

A inceput sa rada.Vezi?Tot ai renuntat la mine.Eram sigur!Mda...se pare ca roata se intorce.a zis el plictisit.Bine...atunci,adio.N-o sa te mai controlez sau sa te fac sa suferi.S-a intors cu spatele la el si s-a indreptat spre camera sa.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 7:24 pm

Nu,nu,nu,nu adio,nu,nu vreau sa pleci,nu vreau sa fi al lui,cine o fi el,nu vreau sa ma bat pentru tine,nu vreau sa te impart cu nimeni,vreau sa fi al meu,doar al meu,ai auzit?!! tipa tare incepand sa planga.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 7:28 pm

S-a intors si a ridicat o spranceana.Chiar?Dovedeste-mi asta!Doar n-o sa cred in vorbe...nu-i asa?S-a apropriat de el si l-a privit rece,asteptand un gest doveditor.Nu prea mai avea incredere in Dean si se intreba unde poate ajunge cu dovezile.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 7:34 pm

Da,dar o sa crezi ce spune corpul meu.. a zis stergandu-si lacrimile.L-a tras pe baiat langa el,apoi si-a lipit corpul de al sau si a inceput sa-si plimbe limba pe gatul lui..A urcat incet cu limba pana la buzele baiatului,apoi i le-a cuprins intr-un sarut.Chiar ii era dor de gustul buzelor brunetului,dar era sigur ca sentimentul nu era reciproc.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 EmptyVin Mar 04, 2011 7:39 pm

Simtea cum trupul roscatului vibreaza de nerabdare.I-a raspuns la sarut,tragandu-l si mai mult.Si-a pus mana la inima,declansand o scanteie in acea zona.Sigilul fusese inlaturat,deocamdata,dar asta nu insemna ca avea sa fie din nou moale si iubitor.I-a gustat in continuare buzele,lasandu-l fara aer.I-a bagat mana sub bluza,mangaindu-i pielea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 20 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 20 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 32 ... 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: