xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Urmatorul
AutorMesaj
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 8:01 pm

A zambit si s-a ridicat,luand o pozitie formala.Mai intai trebuie sa inveti cum sa tii bagheta.I-a furat bagheta si i-a aratat cum se tine,dandui-o inapoi pentru a-i imita pozitia.Presimtea ca va iesii un dezastru,dar merita.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 8:17 pm

Il privi atent apoi lua bagheta si incerca sa imite miscarea baiatului,insa nu prea putea.Era clar nu avea sa fie magician niciodata,de ce mai venise aici?Din pura plictiseala.Privi nervos bagheta si o arunca pe spate.
Neah,deja m-am plictisit.Hai sa facem alceva. a zis zambind larg.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 8:22 pm

A zambit.Nu se schimbase deloc.S-a asezat langa el si l-a privit amuzat.Bine.Ce propui?a zis el energic,dilatandu-si pupilele pentru a arata ceva mai normal.Si-a dat parul pe spate si l-a strans intr-o coada de cal de abanos.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 8:41 pm

Isi duse privirea spre buzele baiatului,apoi isi intoarse capul spre fereastra.Sti ca nu se putea abtine.A zambit din coltul gurii si l-a impins pe brunet pe spate in pat,apoi s-a pus peste el.
Stiu!Stiu!Stiu!Prieteni bla,bla,bla,nu ma pot abtine. a zis repede si a dat inocent din umeri,apoi si-a lipit buzele de ale baiatului.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 8:46 pm

A chicotit usor si i-a raspuns la sarut.Stia ca nu se poate abtine cand era langa el si de aceea nu-l prea mai supsindea.A schimbat locurile si a inceput sa-l sarute pasional pe gat,lasandu-i urme.I-a desfacut incet camasa,lingand fiecare loc ramas descoperit.Adora sa faca asta.Si-a eliberat parul,lasandu-l sai- mangaie pielea roscatului.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 8:59 pm

A inchis ochii,apoi si-a muscat buza inferioara gemand usor de placere.A deschis brusc ochii aducandu-si aminte de vanataile ce le avea pe spate,niciodata nu se putea abtine de la tampeni.L-a impins usor in spate si si-a inchis nasturii camasii ridicandu-se din pat.
Ah...scuze,dar chiar nu pot. a mintit acesta lasandu-si privirea in jos.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 9:03 pm

Si-a contractat pupilele,luandu-si forma originala de reptila.Se asteptase si la asta.Nu-i nimic.O luam pas cu pas.a zambit dulce,bagandu-si degetul aratator in gura si muscandu-l incet.Era un tic obijnuit pentru el,mai ales in situatiile in care o lua orazna.Avem mult timp la dispozitie.S-a dat jos de pe pat si s-a asezat din nou pe canapea.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 9:08 pm

A dat negativ din cap privindu-l,avand totusi grija ca intotdeauna sa fie cu fata la el.
Nu Thor,faza e ca noi doi chiar nu vom mai putea fi impreuna si...nici prieteni,scuze,dar acum am alta viata si...chiar nu vreau sa mai existi in ea. a inghiti in sec.Spunea numai ce-i trecea prin creier,normal minciuni,insa mai bine asa decat ca brunetul sa-i puna intrebari inutile la care oricum nu ar fi raspuns.Si-a dus o mana la spate zambind chinuit.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 9:13 pm

Si-a lins buzele si a inceput sa rada,pupilele contractandui-se si mai mult,ramanand numai o linie neagra subtire,inecata de sangeriul ochiilor.Nu mai era uman.Mda...inteleg.Vad ca inca nu te-ai schimbat.a oftat,incercand sa nu-l sperie.Cand ai chef de mine,ma gasesti in biblioteca si in camera.Pa.a zambit el,mergand spre usa.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 9:28 pm

A oftat punandu-se in fata lui.
Nu,nu ma sperii,te cunosc si chiar nu-mi mai e frica de tine,deci nu te folosesc...sa nu te gandesti in veci la asta.Doar ca acum nu mai sunt perfect,in sensul corporal caci stiu ca la creier nu sunt perfect deloc la cate tampenii iti zic.Deci m-am certat cu el,bine nu m-am certat.. facu o pauza si ofta.
..doar ca da mereu in mine,adica mai simplu ma bate si am urme pe spate pe care eu nu vroiam sa le vezi caci ma luai la intrebari,so..nu vreau sa pleci caci te iubesc mult,mult,mult de tot si nu mai pot sta departe de tine! zise repede expirand dupa fiecare cuvant.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 9:33 pm

Te bate?Atunci trebuie omorat!a zis el cu un ranjet si o voce sadica.Daca aflam mai devreme,era de mult mort...a oftat inchizandu-si ochii.L-a luat de incheieturi si l-a intins pe burta in pat,tragand camasa si studiind vanataile.Ce persoana oribila...sa bata acest corp.a soptit,incepand sa linga usor partiile ranite.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 9:38 pm

Thor...nu te atingi de el! a oftat dandu-si cu capul in perna.
Vezi de ce ma feresc eu de tine? intreba inchizand ochii,lasand fiorii placuti sa-i strabata corpul.Si-a muscat buza inferioara de placere si s-a intors repede cu fata spre baiat.
Lasa-ma!
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 9:42 pm

A zambit si s-a dat jos de pe el.Cum vrei.Mi-am dat seama ca era ceva necurat...n-o sa-l omor.Dar o s-o plateasca cumva!S-a uitat ganditor in gol,parand o statuie.Nimic din ce facea nu era bine pentru roscat.Atunci ce trebuia sa faca?
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 9:50 pm

Si-a tras camasa pe el ridicandu-se din pat.
Ba nu,n-o sa plateasca acum,ci dupa ce moare.Vreau doar sa te obijnuiesti cu gandul ca nu esti Dumnezeu,esti doar un pamantean,nu tu ai creat lumea,nu esti mai puternic decat El,esti doar un nimic in lumea asta plina de nimicuri.. a dat simplu din umeri.
Apropo stiu ca pare ciudat,dar cred ca acum eu am deveni obsedat de tine. stramba copilaresc din nas.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 9:54 pm

Nimic...cateodata chiar mi-asi fi dorit sa fiu om...a oftat incet.De ce ai devenit obsedat de un nimic ca mine?Stiu ca nu am creat lumea,insa in lumea asta sunt ceva pentru cineva,poate chiar mai multi,iar asta este ca un blestem din care nu pot scapa.Singura sansa pe care o am sa scap de asta ar fi sa omor acele persoane,insa eu astept sa atace ele primele...a spus el ganditor,privind pierdut in ochii lui.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 10:02 pm

L-a privit zambind cald.
De ce am devenit obsedat de tine..um probabil pentru ca stii sa te comporti cu mine!Stii ce sa-mi spui si ce sa-mi faci,chiar daca eu sunt incapatanat si fac mereu cum ma taie capul si stiu ca uneori chiar te ranesc,oricat de "monstru" sau ma rog cum vrei tu sa te numesti,recunoaste ca te simti prost cand te resping.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 10:08 pm

S-a strambat amuzat si a oftat.M-ai prins...iubirea face ravagii cu mine.Cateodata ma ametesti atat de mult cu schimbarile tale de comportament,incat ma intreb daca chiar merita sa iubesti.Nu mi-e teama ca o sa fiu distrus,insa inimii mele ii este.A oftat din nou si a ras usor.Nu te asteptai sa fiu atat de slab in fata ta,nu-i asa?
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 10:17 pm

Sa stii ca...mereu mi se intampla asta,adica probabil chiar sunt asa de..uhm..nu stiu cum sa zic,oricum multi baieti pica in plasa mea. a dat inocent din umeri.
Si-a lins incet buzele privindu-l in ochi.
O singura problema...tu chiar m-ai facut sa te iubesc si nu prea imi place asta.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 10:22 pm

A ranjit si s-a apropriat de el.Ma incanta.i-a apucat barbia.Intr-o zi o sa devenim mult mai mult...este doar ceva legat de timp,insa pana atunci o sa suport si o sa astept...I-a mangaiat obrazul si i-a zambit dulce si inocent.O sa te fac sa fi dependent de mine...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 10:31 pm

Ceee?Nu!Nici gand!Nu vreau sa fiu dependent de tine,esti mai rau ca un drog.Defapt chiar esti un drog pentru mine si nu-mi place deloc. a zis bosumflat si privi in jos.Nu-i placea sa iubeasca,defapt era pentru prima data cand nu se prostea si pacalea o persoana c-o iubeste si de asta i se parea foarte ciudat.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 10:36 pm

Esti sigur?Eu sunt un drog care este permanent dulce care te aduce la orgasm.a chicotit el,bagandu-si inocent degetul in gura.Nu am efecte secundare si sunt experimentat...I-a cupris buzele intr-un sarut pasional.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptyVin Mar 18, 2011 10:46 pm

A inchis incet ochii raspunzandu-i la sarut.Si-a inchis pe nevazute fiecare nasture al camasii,tot nu vroia sa fie atins de brunet cand stia ca intr-un fel nu mai era perfect.Era cam nebun dupa perfectiunea corpului sau,dar uneori chiar nu-i dadea importanta.Insa,acum,chiar isi dorea sa nu-l fi intalnit pe asa-zisul sau iubit.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptySam Mar 19, 2011 8:41 am

A observat gestul,insa era hotarat sa-l lase sa faca ce vrea.L-a imbratisat,adancind sarutul.Nu voia sa-l lase sa sufere,insa soarta il obliga sa stea deoparte.Il va proteja cat va putea.A trasat delicat o linie cu degetul pe umarul lui.Voia sa fie mai bland cu el,mai bland decat acel idiot care il ranea.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptySam Mar 19, 2011 9:15 am

A deschis incet ochii si l-a impins pe baiat pe pat.Da...se razgandise,nimic nou la el.Se gandise ca asta chiar nu mai conteaza,in plus ce mai conta?A strans camasa in jurul corpului sau,tot nu vroia sa si-o dea jos,apoi s-a pus incet peste brunet lipinadu-si buzele de ale sale.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 EmptySam Mar 19, 2011 10:28 am

I-a raspuns la sarut,Trecandu-si bratele pe mijlocul lui si tragandu-l.Nu voia sa faca nimic cu el,pentru ca simtea retragerea lui.Era multumit sa stea doar asa.Sa-i simta corpul fierbinte peste al lui.Si-a muscat buza,incercand sa reziste impulsului de a-l saruta pe gat.L-a mangaiat pe cap,incercand sa-si calmeze corpul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 32 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 32 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: