xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 44  Urmatorul
AutorMesaj
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 10:59 am

A zambit usor malefic din coltul gurii,ii placea sa-l "terorizeze" pe brunet.Si-a dus mana la gura si a chicotit.
Si...nu ai de gand sa-mi faci nimic? ridica o spranceana si isi lasa o mana incet in jos,spre zona intima a baiatului.Si-a trecut limba peste buzele sale,apoi i-a apucat cu dintii buza inferioara si a tras-o incet spre el,dandu-i intr-un final drumul.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 11:08 am

Daca ma mai seduci mult,fii sigur.N-am sa las sa-mi scape aceasta ocazie...a chicotit el,incepand sa geama usor.Si-a arcuit corpul,lipindu-l si mai mult de al roscatului.Daca Dean avea sa continuie aceasta dulce tortura,atunci nu avea de ales...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 11:40 am

Um....atunci a continui? intreba masandu-i zona intima.O mana si-a pus-o pe pieptul baiatului ca sa pastreze totusi o distanta.S-a lasat incet in jos si a inceput sa-i faca cercuri de saliva cu limba pe gat.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 11:44 am

Da...esti atat de dragut cand faci asta.a spus el cu o voce seducatoare,muscandu-si buza interioara pentru a oprii un geamat.Dean era chiar bun.Nu avea de ce sa se mire,deoarece probabil ca facuse asta cu atatia baieti,incat devenise plictisitor.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 11:57 am

Si-a trecut limba peste gatul baiatului,apoi si-a ridicat capul.
Da?Cam..uhm..cat de dragut? intreba provocator si apasa pe zona intima a baiatului.
Si-a deschis cu o mana primi trei nasturi ai camasii,apoi i-a dat incet roba jos.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 12:01 pm

Gemetele lui se auzeau din ce in ce mai tare.Foarte...a ranjit el,scapand alt geamat.A blestemat in gand.Durerea din inima ii crestea.Toate vrajile acelea fusesera inutile.A strans cearceaful nervos.De ce i se intampla asta?Corpul lui se lupta intre placere si durere.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 12:06 pm

A urcat degetul aratator pana pe buzele baiatului apasand.
Shh... a zis incet trecandu-si limba peste deget.
Vrei sa continui?... intreba incet,aproape soptit muscandu-l de lobul urechii.Si-a intins mainile peste ale lui,atingandu-le insa foarte putin,parca cu grija sa nu se intample ceva neplacut.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 12:12 pm

S-a uitat in gol,apoi a inchis ochii.Daca avea sa fie al lui...atunci nu se deosebea cu nimic de ceilanti.L-a tras spre el si a schimbat locurile,un ranjet aparandu-i pe chip.Nu...acum e randul meu!a spus el erotic,lingandu-si degetul aratator si bagandu-si mana in pantalonii lui.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 12:15 pm

Si-a muscat buza inferioara de placere,apoi s-a bosumflat.
Dar mereu e randul tau,nu e drept.Intotdeauna trebuie sa stau ca o statuie si tu sa faci ce vrei din mine. a zis ca un copil mic incrucisandu-si mainile la piept.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 12:20 pm

Gresit...viata e nedreapta!a zis el chicotind.Dupa cum imi amintesc,nu stateai ca o statuie...mai mult te topeai.Nu-i asa?A ridicat o spranceana,privindu-l curios.
Avea sa fie diferit...nu-si permitea sa-l uite.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 12:36 pm

Da...dar tot nu ma lasai sa fac ceva,de ce trebuie sa fiu eu persoana slaba?Ma poti controla foarte usor,asta chiar nu e drept. a oftta.
Bine!Hai!Incepe,nu te opresc,poftim ia-ma,sunt al tau.. a spus privindu-l
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 12:57 pm

S-a dat jos de pe el si l-a privit trist.Dar atunci voi fi ca si ceilalti de dinaintea mea si atunci o sa ma uiti...a oftat el,lasand capul jos.Nu voia sa-i vada chipul sau privirea.Sigur ar fi ras de el.Se simtea ca un copil singur.Lacrimi amare au inceput sa-i curga.Nu vreau sa ma uiti...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 1:13 pm

A oftat ridicandu-se din pat,si-a pus mana pe obrazul lui si i-a ridicat incet capul privindu-l bland in ochi.
Prostutule...nu am cum sa te uit,defapt nu te voi uita niciodata,esti prea special pentru mine ca sa te dau uitarii.. i-a sters incet lacrimile zambind copilaresc.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 1:19 pm

I-a luat barbia si l-a sarutat.Spunea adevarul.A zambit usurat si s-a intins pe spate,unduindu-si seducator corpul.Fa-mi ce vrei.Sunt numai al tau...a spus el cu o voce aparent inocenta.S-a uitat la el cu dorinta.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 2:17 pm

A inchis ochii dand negativ din cap.
Cred ca de data aceasta tot eu am sa ma las pe mana ta.Ma faci sa te doresc mai mult cu fiecare atingere,deci...presupun ca tot eu m-am dat batut. si-a dus o mana in par razand slab.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 2:25 pm

Nimeni n-ar putea refuza oferta...a spus el,bagandu-si degetul in gura si trasand erotic linii umede pe propria sa piele.A inchis ochii si s-a muscat de buza,simtind cum propriul sau deget ii mangaie trupul.Si i-a deschis si l-a pribit seducator,lasandu-si parul ravasit la voia sortii.Facea asta intentionat.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 2:30 pm

A simtit cum tot sangele i se urca in obraji si si-a pus repede mainile pe fata.
Sper sa nu te masturbezi la mine in camera. a glumit el incercand sa-si dea jos roseala din obraji.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 2:38 pm

A chicotit.Daca vrei tu...de ce te-ai inrosit?Parca ma voiai!Acum ce s-a intamplat?a mormait el,intorcandu-se pe burta si arcuindu-se putin.Parul ii mangaia spatele bine conturat,terminandu-se cu un fund aproape perfect.S-a uitat plictisit pe pereti,balanganind din picioare.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 2:52 pm

Si-a dus o mana pe piept urcand incet cu ea spre gat,apoi a inchis ochii si si-a muscat buza inferioara.S-a pus peste baiat plimbandu-si mainile de pe spate spre fese.
Si inca te mai vreau.. i-a soptit lingandu-i incet spatele.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 2:57 pm

A gemut usor,simtind limba arzatoare a roscatului topindu-i pielea.Si-o facuse singur.A strans cearceaful,ascuzandu-si fata in cascada de par negru.A inchis ochii si a scos un alt geamat cand a simtit mainile lui Dean mangaindu-i usor pielea.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 3:04 pm

Si-a dat pantalonii jos,zambind usor malefic din coltul gurii.I-a apucat barbia cu doua degete si i-a intors usor capul.
Tu ai vrut-o. a dat zambind din umeri.Si-a lipit buzele de ale baiatului sarutandu-l pasional.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 3:08 pm

I-a raspuns la sarut,lasandu-l sa-l devoreze.A zambit fericit spre el.Insa zambetul era fals.O facea doar pentru un singur lucru pe care Dean nu trebuia sa-l afle niciodata.A inghitit in sec,pregatindu-se pentru a fi penetrat.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 3:18 pm

Si-a bagat o mana sub el apucandu-i mandria,apoi a inceput sa i-o maseze.L-a penetrat incet si cu grija ducandu-si sarutarile pe gatul sau,lasand dare de saliva pe corpul baiatului.A inceput sa-si miste soldul masandu-i mandria brunetului.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 3:23 pm

S-a arcuit,scotand un geamat puternic.Placerea ii inunda corpul si il facea sa se incordeze.A strans de cearceafuri,incercand sa-si inabuse gemetele.Si-a bagat capul in perna.Gemetele lui nu i se pareau normale.Si-a incordat fesele si a incercat sa se calmeze.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 EmptySam Mar 19, 2011 3:35 pm

Si-a muscat buza inferioara continuand miscarile,a inceput sa-si plimbe mainile pe spatele brunetului.A tras perna aruncand-o pe spate.
Vreau sa te aud. a spus privindu-l urat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 33 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 33 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: