xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 37 ... 44  Urmatorul
AutorMesaj
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptyJoi Mar 10, 2011 8:59 pm

L-a privit serios in ochi si l-a luat de barbie.Tehnica aceasta devenise tipila lui.Putea spune ca era singurul lucru neschimbat la el.Cealanta mana i-a bagat-o in par,fiind mangaiat de suvitele lui roscate.Si-a apropriat buzele de ale lui si le-a sarutat usor.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptyJoi Mar 10, 2011 9:05 pm

Se sperie cand ii simti buzele baiatului si corpul incepu sa-i tremure.Ii parea cunoscuta miscarea aceea si sarutul parca tanjise dupa buzele lui.Daca el era cine credea roscatul,asta insemna ca...era mort.L-a impins in spate si s-a ridicat repede de jos.
Hei...ce faci? intreba trecandu-si mana peste buze.Prefera sa se prefaca[,]ca nu-l recunoscuse.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptyVin Mar 11, 2011 8:03 pm

Incercam sa-mi dau seama ce l-a atras pe acel idiot...si se pare ca a facut o alegere excelenta.A zambit.Miscarea asta il costase destul de mult.Nu voia sa-l recunoasca,inca.Ce probleme ai la cursuri?intreba el curios.Treaba mea este sa ajut pe oricine are dificultati in a se adapta,iar dupa fata ta se vede ca n-o duci prea bine.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptyVin Mar 11, 2011 8:15 pm

Se poate..te rog sa nu te mai atigi de mine si sa nu-l mai faci idiot?In plus n-am nevoie de ajutor,mai ales de ajutorul tau! a zis incrucisandu-si mainile la piept.Ii parea chiar foarte cunosc si daca el era Thor,asta insemna ca Dean tocmai o daduse in bara cu tot ce-i povestise.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptyVin Mar 11, 2011 8:18 pm

Ok.Nici o problema.Atunci o sa gasesc pe altinceva care are nevoie de ajutor.Apropo eu sunt Tao.Incantat de cunostinta.Se ridica si ii facu bucuros cu mana.Strategia lui esuase,dar avea sa continuie cu asta.Trebuia sa-l convinga ca e altcineva.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptyVin Mar 11, 2011 8:23 pm

Tao.. repeta razand.
Alt nume jalnic nu gaseai?Adica pe bune tot cu T incepe,puteai sa zici Justin,sau prietenul tau James sau...nu stiu Rick...Tao...hai ca asta e buna! a zis razand apoi s-a oprit brusc si si-a pus mainile la gura.
Ah...eu trebuie sa plec! a zis grabit zambind chinuit.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptyVin Mar 11, 2011 8:46 pm

Mda...vad ca ti-ai dat seama.A zambit usor.A fost amuzant cat a mers...si stiu ca numele e jalnic,asa cum sunt eu.S-a intors si s-a asezat langa el.Si ce-ai mai facut timp de o luna?Eu am dormit.A inceput sa rada.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptyVin Mar 11, 2011 8:54 pm

Mda....nu cred ca te preocupa pe tine ce am facut eu! si-a dat ochii peste cap.A dus involuntar mainile la gura oftand.
Scuze,reformulez!Am stat,am citit,m-am uitat la filme de groaza si...mi-am continuat viata monotona!Ah,da si am facut rost de o vanataie la piept. zambi ducandu-si copilaresc mainile pe fata.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptyVin Mar 11, 2011 9:20 pm

Mda,singurul lucru pe care il fac este sa te pisez sau sa te enervez.Se vede pe fata ta.Pacat...voiam sa incepem din nou,insa daca persoana mea te bate la cap atat de mult azi,poate o sa incerc in alta zi.A oftat,rezemandu-si spatele de perete.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptyVin Mar 11, 2011 9:29 pm

A inceput sa rada privindu-l.
Glumesti,nu?Chiar imi mai dai o sansa? intreba clipind des.
Stii daca stau sa ma gandesc mai bine...atunci cand iubesti o persoana ii accepti si defectele nu doar calitatile! a scos copilaresc limba la brunet.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptyVin Mar 11, 2011 9:32 pm

Si-a pus mana pe jumatate din fata si a inceput sa rada.Ai dreptate,insa acum arat si mai ciudat,desii m-am schimbat la capitolul comportament.Priveste-ma.Nu-i asa ca sunt urat?A clipit usor,zambind.Nu se astepta la un raspuns.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptyVin Mar 11, 2011 9:40 pm

A oftat dandu-si cu palma peste frunte.
Hey!trezirea la realitate!!Pe mine nu ma atras la tine infatisarea,adica nici nu mi-a pasat. a dat din umeri.
Deci nu esti urat,in plus nu ma uit la cum arata o persoana,nu mi se pare interesant sa ghicesti comportamentul cuiva doar prin simpla infatisare! zambi
Vrei sa stii de ce te iubesc eu asa de muuult? intreba pe un ton copilaresc gesticuland.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptySam Mar 12, 2011 7:03 pm

Thor clipi surprins si se intinse spre el.De ce?a spus el pe un ton mai normal.Si-a luat mana de pe fata,luminandu-si chipul.Daca nu era pentru infatisare,ci pentru comportament...ce il atrasese atat de mult la el incat sa nu il lase sa moara in lipsa iubirii lui?
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptySam Mar 12, 2011 7:19 pm

Am o mie de motive pentru care as putea sa-mi dau viata in fiecare zi pentru tine.Doar modul in care esti tu ma face sa te iubesc,imi place fiecare atingere calda a ta si buzele,auu buzele ma fac sa lesin. a calinat din cap precum un copil mic.
Oh..si privirea,cred ca glumesti,nu?!Privirea ta ma face sa ma topesc. a imitat un tremurat copilaresc.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptySam Mar 12, 2011 7:24 pm

A zambit usor.Nu se gandise ca il va aborda in felul asta.Sunt niste motive destul de tari pentru ca sa nu te dezlipesti de mine,acum sa incep si eu cu ale mele.Si-a dus degetul la buza,ganditor.Hmm...sa vedem.Comportamentul tau aparent inocent ma face sa ametesc,iar corpul tau ma face sa-l doresc din ce in ce mai mult.Ador totul la tine...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptySam Mar 12, 2011 7:34 pm

Nu chiar totul! a scos copilaresc limba la el.
Si...ma rog ce te-a convins sa-mi dai o alta sansa?! intreba ducandu-si privirea spre tavan oftand.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptySam Mar 12, 2011 7:38 pm

Poate faptul ca te-am vazut din nou.Am stat aproape o luna in camera si tocmai de tine am dat.A ras.Nu poate fi o coincidenta ca ne-am intalnit din nou si tu m-ai recunoscut,chiar daca eu m-am schimbat total.Inca te mai iubesc.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptySam Mar 12, 2011 7:43 pm

Imi pare rau... a zis ridicandu-se si si-a lipit spatele de perete cu privirea in jos.
...imi pare rau Thor,dar eu nu pot sa te mai cred,adica...dupa tot ce s-a intamplat nici in mine nu mai am incredere. a oftat muscandu-si incet buza inferioara.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptySam Mar 12, 2011 7:48 pm

L-a luat de barbie si i-a zambit incurajator.Atunci primul lucru care trebuie sa-l fac este sa te ajut sa-ti recapeti increderea.Nu-ti face griji,o s-o luam pas cu pas.Nu mai sunt disperatul de odinioara care se grabea in orice si se gandea numai la el.M-am schimbat pentru mine si pentru tine.Acum cred ca in sfarsit o sa mearga.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptySam Mar 12, 2011 7:54 pm

L-a privit pret de cateva secunde in ochi,apoi a lasat privirea in jos.
Mda...probabil o sa fie diferit desi nu sunt asa sigur. zambi slab incercand sa-si alunge orice gand prost ce-i invada mintea.
Um...pai ma bucur ca te-ai schimbat,desi nu trebuia sa faci asta pentru mine,nu merit. a dat din umeri.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptySam Mar 12, 2011 8:01 pm

L-a luat de umeri si l-a privit serios.Ba meriti dupa toate cate ti-am facut!Tu nu ai de gand sa gandesti optimist?Daca vrei te pot ajuta la orice.S-a lasat pe spate dezamagit,uitandu-se la tavan.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptySam Mar 12, 2011 8:07 pm

A inghiti in sec lasand privirea in jos.
Nu e nevoie ma descurc si singur. zambi calm.
Acum...scuza-ma,dar trebuie sa plec undeva! a zambit apucand geamantanul intr-o mana.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptySam Mar 12, 2011 8:42 pm

L-a apucat de brat.Vrei sa pleci de aici,nu-i asa?Ce a mers atat de prost incat sa iei decizia asta?Vrei sa mergi la noul iubitel?a ridicat o spranceana.Stiu ca pun numai intrebari,dar vreau un raspuns!
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptySam Mar 12, 2011 8:50 pm

A tresarit cand s-a simtit atins de baiat.Si-a intors privirea spre el zambind cald.
Da,o sa plec.Nu ma descurc cu scoala aici,in plus nu prea am fost la ore si..directorul a zis ca ma exmatriculeaza,deci da ma mut la noul meu iubit sau ma rog o sa stau ceva timp cu el pana imi gasesc o slujba ca sa-mi pot lua un apartament! ii explica gesticuland.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 EmptySam Mar 12, 2011 8:54 pm

S-a incruntat.Pot sa te ajut eu,daca vrei.Ma rog,daca iubitul tau pare o alegere buna,atunci fa cum vrei.Ti-am spus.Eu nu mai fac pe disperatul.I-a dat drumul si l-a privit bland.Ai grija la consecinte.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 30 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 30 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 37 ... 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: