xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 40 ... 44  Urmatorul
AutorMesaj
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 3:36 pm

S-a dat cativa pasi in spate ridicand o spranceana.
Daca vrei sa ma sperii cu afisarea asta a ta sa stii ca nu-ti merge,nu ma speri asa usor. a dat simplu din umeri.
Ah?Ce?Nu vreau sa ma sinucid,numai fraieri fac asta,eu doar stau pe aici si fac timpul sa treaca,stiai ca atunci cand se sinucide cineva satana vine pe pamant pentru o zi? gesticula el copilaresc.
Oh si nu-mi spune pusti pentru ca nu sunt. zambi larg.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 3:39 pm

S-a aszezat cu spatele la el si l-a ignorat,incepand sa cante altceva.De ce sa se consume pentru un om?Nu-i pasa de el.S-a uitat la pamant si a inceput sa cante din ce in ce mai tare.Vorbele roscatului erau plictisitoare.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 3:45 pm

Si-a dat ochii peste cap.
Daca ai chef de cantat du-te altundeva,n-am avut o saptamana prea frumoasa,asa ca te rog sa nu-mi mai strici si ziua asta.Am scapat de un tampit dau de tine. a oftat nervos asezandu-se jos in stil turcesc.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 3:50 pm

A inceput sa rada.Oricum voiam sa merg inapoi.La revedere omule!a zis el,ranjind.S-a mai uitat inca o data la cer si s-a ridicat.Lumea asta nu era pentru el.I-a facut cu mana zambind si a mers pe margine,aruncandu-se de pe spital.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 3:59 pm

A oftat lasand capul in jos.Se simtea ca un ciudat singur si fara un tel in viata.Ii se parea ca timpul merge incet,prea incet,vroia ca totul sa treaca repede.S-a ridicat de jos si a coborat grabit scarile.A iesit repede din spital fungind spre academie,chiar nu putea sa-l uite pe brunet.A intrat in biblioteca rasfoind grabit cateva carti,trebuia sa existe cevacare il putea ajuta,sau macar asa se mintea el.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 4:02 pm

A aterizat usor si a inceput sa alerge la ruine.A pufnit.Omul acela chiar avusese tupeu fata de el.Stapanul il facuse sa-i urasca si sa-si bata joc de ei,insa ceva il oprea sa exagereze.Avea sa se intoarca...intr-o zi.Pana atunci avea sa perfectioneze lumea in care traia.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 4:16 pm

A luat cateva carti de istorie si a iesit din biblioteca,dupa ceva timp se afla in camera sa pe pat citind cartile.Pareau destul de interesante,insa lui i se pareau povesti de adormit copii.A luat o perna si si-a proptit capul de ea continuand sa citeasca.Nu i se parea nimic adevarat,dar macar isi mai pierdea timpul.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 4:23 pm

A inceput sa planteze copaci sub privirile stupefiate ale lui James.Blondul credea ca Thor inebunise.Stapanul avea sa fie furios,dar brunetul era prea absorbit pentru a se gandii la asta.Insa era prea tarziu.Stapanul deja vazuse si era infuriat.Thor!Ti-am cerut sa aduci cartiile,iar tu ai mai venit si cu ciudatenii umane!a tunat el,apucandu-l si aruncandu-l in portal.Esti exilat pana cand o sa omori cel putin 10 oameni!
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 4:30 pm

Si-a dat cu cartile in cap ca sa nu adoarma,avea dreptate cand nu citea,lectura era plictisitoare si nici nu intelegea ceva din cartile alea,a privit pierdut pe fereastra oftand.
Poate asa trebuie sa fie.. a zis incet si s-a ridicat din pat asezandu-se pe pervaz.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 4:36 pm

Din nou in lumea oamenilor...a oftat adanc.De ce el era diferit de toti cei de acolo?S-a rezemat de un copac si s-a uitat in jos.Nu avea chef sa cante.Doar cand o sa ucida o sa faca asta.A inceput sa alerge iesind din padure si intrand in scoala.Trebuia sa fie rapid.A inceput sa cheme moartea prin cantec,rasunand prin tot castelul.
Sase victime erau deja moarte.Mai ramaneau patru...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 4:41 pm

Si-a intins spatele dand nepasator din umeri.A pasit in camera si si-a luat un hanorac pe el,a intrat in bucatarie si a luat din dulap un baton cu ciocolata,deja i se facuse foame,defapt nu mai mancase de ceva timp.A iesit din camera plimbandu-se linistit pe hol,din cand in cand gusta din baton.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 4:45 pm

A trecut rapid din hol in hol.Erau goale.S-a oprit plictisit.Putea sa stea mai mult,doar asta isi dorea.A inceput sa-si linga degetele pline de sangele victimelor.Nu era vampir,insa catodata mai gusta sange.Era atat de diferit...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 4:51 pm

Isi privi mana bandajata,sperand doar ca se va reface repede.Nu suporta bandajele,parca cineva il lega de propria persoana.Ofta scurt si isi continua drumul,nici nu stia unde merge,dar sigur mergea undeva.Si-a dus mana stanga la gura si a cascat.Era obosit?Dormise aproape tot timpul,ofta privind in jur.Nimeni?Probabil toti erau la ore,dar nu avea sa-si bata capul cu asta.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 4:54 pm

A continuat sa-si linga degetele privind in gol.Simtea o prezenta care se apropria de el,insa era prea absorbit de ganduri ca sa-i mai pese.S-a urcat pe pervaz,manjindu-l si a inceput sa balangane plictisit picioarele.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 5:03 pm

Si-a dus mainile la spate si a inceput sa fluiere.Vocea sa era singura care spargea toata aceea liniste de sticla.Nu-l interesa daca deranja pe cineva,in plus ce mai conta?Nu prea ii pasa de ce vorbesc ceilalti,daca el vroia sa cante in momentul ala,canta.Nimeni nu putea sa-l faca sa taca,sau macar asa credea el.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 5:08 pm

Cand l-a vazut pe roscat a ranjit.Ce avem noi aici?Tipul caruia ii poluam auzul!a spus el badjocoritor.Nu vezi ca mi-l poluezi si pe al meu?Du-te si canta in alta parte!a continuat el,lingandu-si degetele.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 5:13 pm

S-a oprit brusc privindu-l.
N-am chef! i-a raspuns sec si a inceput sa cante din ce in ce mai tare,incat sa-l enerveze pe baiat.Mereu era asa,deci nu era nimic nou pentru el,ii placea sa faca numai ce ii trece prin cap si nu asculta de nimeni.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 5:42 pm

Cum vrei tu...a spus el plictisit,ignorand vocea lui.S-a sprijinit de geam si s-a uitat in departare.Scuza-ma,dar acum urechea mea simte ca plesneste!A sarit de pe pervaz si intr-o clipa a ajuns in spatele lui,punandu-i mana la gura.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 6:03 pm

A marit involuntar ochii si i-a privit mana.Stia ca e inutil daca se zbatea asa ca a ramas calm zambind.
Bine,scuze,promit ca nu mai cant daca imi dai drumul. a incercat el sa vorbeasca.Deobicei cand cineva ii punea mana la gura avea tendinta de a-l musca,insa se simtea linistit si nu vroia sa intre in probleme noi.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 6:07 pm

Bun baiat...i-a soptit el badjocoritor la ureche,luandu-si mana.S-a uitat la el si i-a sters usor cu dosul palmei sangele de pe obraz.Sa ghicesc...vrei sa mori?Daca nu,atunci pleaca!L-a impins brutal ranjind.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 6:21 pm

Auch! a zis dand din maini.
Wow,o sa ma omori,vai draga,oricum n-am pentru ca sa mai traiesc... si-a dat ochii peste cap.
...am mai auzit eu chestii de genul asta si nu-mi fac griji,n-ai cum sa ma omori si daca ma omori ce?Ii pasa cuiva? a intrebat mirat si si-a trecut mana prin par.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 6:28 pm

Mda....nu cred ca-i pasa.Decat tampitului de care ai spus. A ridicat plictisit din umeri.Era ceva la baiatul asta,dar nu intelegea ce.I-a pus enervat o unghie la gat si a suerat,zgariindu-i incet pielea.Adora sa-si vada victimele suferind.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 6:36 pm

A inchis ochii strangand punteric din dinti.
Nu e chiar asa tampit.M-a facut sa-l iubesc,desi el nu simte nimic pentru mine,deci tot n-o sa-i pese cuiva.Hai ai de gand sa ma chinuiesti?Uf...ce jalnic poti fi. a zis dandu-si parul pe o parte ca o fata.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 6:39 pm

A impuns cu ungia in pielea lui pana i-a dat sangele.S-a aplecat si i l-a lins usor,impingandu-i capul in cealalta parte.Sangele tau e bun pustiule.Ai grija sa nu cazi pe maini gresite...i-a soptit din nou,lingand un firisor care ii scapase.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 EmptyDum Mar 20, 2011 6:45 pm

Mersi de compliment,dar doare imi poti da te rog drumul? intreba calm.Era ceva surpinzator pentru el ca deobicei incepea sa tipe,sa planga si sa injure.Si-a incrucisat mainile la piept ofand.
Da-mi dracu' drumul altfel te arunc pe fereastra asta. a zis tot mai enervat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 37 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 37 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 40 ... 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: