xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44  Urmatorul
AutorMesaj
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 6:51 pm

I-a lins din nou gatul sfidator si a inceput sa rada.S-o vedem si pe asta...ai chiar atat de multa putere?L-a impins si mai tare de cap,lingand si ce mai ramasese.Avea de gand sa ramana asa.Era amuzat peste masura.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 6:59 pm

Da.Am putere,dar nu vreau s-o folosesc pe tine deci da-mi drumul! a spus dandu-si ochii peste cap.Corpul incepu sa-i vibreze usor semn ca el chiar dorea ca brunetul sa continue.A dat negativ din cap incercand sa-si revina.
Te rog? intreba oftand.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 7:03 pm

A inceput sa rada.Hm...se pare ca il inseli pe iubitul tau...tipic.Corpul tau iti inseala sentimentele...asi putea continua ore intregi sa te torturez,dar mi-e scarba de tine.Acum pleaca!L-a lins usor pe obraz.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 7:08 pm

Si-a trecut scarbit mana peste obraz.
N-am iubit,sunt hetero desteptule! a tipat el mintindu-l.
In plus....cred ca folositi acelasi parfum. s-a scuzat el lasand capul in jos si in scurt timp a dat neagtiv din cap.Cum putea sa-l asocieze pe Thor cu el?Nici macar nu-i stia numele,si deja era sigur ca facuse cea mai mare boacana din lume.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 7:13 pm

Ce pusti destept...a spus,plimbandu-se pe langa el.Eu nu ma dau cu nici un parfum.Parfumurile sunt gretoase pentru mine.A chicotit badjocoritor.Si-a scuturat usor capul,facand penele sa fosneasca.Si-a intredeschis ochii si l-a privit rece.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 7:22 pm

Oo....daca mi se mai spune de multe ori ca sunt "destept" cred ca turbez.. a zis el nervos.
Nu,nu te dai cu un parfum anume... si-a dus mainile la spate ridicandu-se in varful picioarelor.
...ai propriul tau parfum Thor.. a soptit el calm.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 7:28 pm

S-a strambat si a inceput sa rada.Nu stiu al carui parfum spui ca-l port,dar o sa te dezamagesc.Eu nu am nume.Am fost in lumea oamenilor doar de trei ori.Daca incepi sa ai halucinatii de atata iubire,atunci cauta-ti iubitelul!Nu ma baga pe mine in asta!a spus nervos,taindu-si buza cu coltii.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 7:35 pm

Uuu...imi e frica.. a spus razand revenind.
Nu-ti face griji "domnule fara nume" n-o sa zic nimanui,nu prea mai imi pasa de tine.In plus nu am halucinatii,gandeste-te am fost langa tine de atatea ori si te-am simtiti si mai aproape. a zambit usor din coltul gurii vrand sa-l enerveze pe baiat.
Um...ce mai face James?Spunei ca-mi place gustul buzelor sale. chicoti.In momentul ala doar gura si corpul erau vi,creierul se simtea mai rau ca o curva folosita de toti.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 7:41 pm

A ridicat o spranceana.Cum de stii de James?Cine esti tu?a zis incordandu-se si luand o pozitie de atac.Era ametit.Cum de baiatul acela pretindea ca face parte din trecutul lui,dar el nu avea trecut.Minti..a suerat el.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 7:46 pm

As vrea eu.. ofta
...dar nu mint din pacate,ce cute ti-au crescut aripi,nici n-ar trebui sa ma mir ai invatat din greu pentru asta,oricum ma bucur pentru ca ai ajuns unde ai vrut. inchise ochii si zambi cald.
Uh...ce uituc sunt,am uitat sa ma prezint.Dean,incantat. intinse mana spre el.
...sper sa nu mai faci prostia pe care ai facut-o la inceput si sa-mi saruti mana,e cam scarbos stramba din nas
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 7:50 pm

Ce?Eu sa-ti sarut mana?Niciodata nu asi saruta mana unui om!a ras el,zguduindu-se.Se pare ca ai un nume ciudat pustiule...eu ma duc sa-mi continui treaba.Stapanului nu-i prea place sa-si astepte elevul.Bucura-te ca te-am crutat...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 7:55 pm

Aham...deci acum ai devenit jucaria "stapanului",ia spune-mi te foloseste bine,nu?Normal ca la ce putere ai ca se foloseste de tine,eh...du-te,du-te nu te opresc,go,go,nu-ti stau in cale. ii facu semn sa plece mai repede.
[b]Of,of,of...la cat de brunet esti in cap atat de blond esti si in creier..[b/] chicoti
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 8:03 pm

Scrasnii din dinti.Nu avea dreptul sa-i spuna asta.S-a intors la el si l-a luat de gat,impingandu-l la perete.O s-o platesti in cel mai dulce si crud mod!a ranjit el.Si-a unit buzele cu ale lui,sarutandu-l pasional.A coborat calalta mana si i-a bagat-o in pantaloni,incepand sa-i maseze zona sensibila.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 8:10 pm

Si-a deschis gura si i-a muscat limba destul de tare incat sa ii sangere.Era adevarat,il dorea chiar mai mult ca orice,dar daca chiar nu mai avea sentimente pentru el degeaba incerca sa-l chinuie.A inceput sa se zbata puternic,incercand sa scape.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 8:27 pm

A suerat si si-a supt sangele.Se pare ca nu-ti convine...esti atat de dragut cand te zbati...I-a luat barbia fortat si l-a sarutat din nou,de data aceasta mai violent.Corpul tau nu ma dorea?Pacat...eu voiam sa te iau cu dragutul,dar sunt nevoit sa te iau cu fora!I-a soptit el la ureche,strangandu-i partea sensibila.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 8:46 pm

A tresarit privindu-l cu putina teama in ochi.
Gata!Lasa-ma,te rog! a tipat el sperand macar sa auda cineva.Dar cine ar iesi pe hol cand ar auzi un "te rog" de parca ai zice"te rog sa continui".Ii venea sa rada de la toate gandurile prostesti pe care le avea si a dat negativ din cap privindu-l serios.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 8:49 pm

N-o sa-ti dau drmul nici daca mai implora!Inceteaza sa te mai minti.Corpul tau ma vrea cu disperare,iar eu simt asta intens!Ar trebuii sa fi bucuros ca fac asta,fiindca n-am voie sa ating oameni.L-a privit si el serios.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 8:55 pm

Stii ce?Ai avut dreptate mai buni sunt vechi mei iubiti,deci da-mi dracu' drumul! a tipat nervos.
-N-am voie sa ating oameni." bla...bla...bla,acum cateva zile aproape ca explodai numai cand stateam langa tine,aeproape ca te aruncai pe mine fara sa gandesti si acum n-ai voie sa atingi oamenii?Esti patetic. si-a aranjat bretonul.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 9:03 pm

A chicotit.Nu e vina mea ca nu-mi amintesc.Memoria mi-a fost stearsa.I-a dat drumul si i-a zambit dulce.Daca o sa mai continui sa te minti,o sa te autodistrugi.Da-ti seama inainte de a pierde ceva pentru totdeauna.Adio Dean...a spus el,intorcandu-se si incepand sa alerge.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 9:10 pm

Si-a strans hanoracul in jurul corpului si a cazut jos cu spatele lipit de perete.
E prea tarziu pentru asta... a spus cu vocea aproape stinsa.Era tipic lui sa incepa sa planga in acele momente,asa cum si facu.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 9:14 pm

S-a oprit si s-a intors.Roscatul se prabusise.A oftat.De ce ii pasa de acel tip?S-a gandit si a inaintat spre el,lasandu-se in genunchi si imbratisandu-l.Si in trecut imi faceai asta?a intrebat el usor,strangandu-l si mai tare.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 9:22 pm

A deschis speriat ochii fara sa se miste.Inima ii batea destul de tare,de parca pieptul sau era prea strambt pentru ea,nici nu-si dadea seama ca transpirase.
Daca ai stii tu ce iti faceam,acum sigur eram transat,ambalat in conserva si deja in magazine. chicoti ducandu-si mainile in jurul gatului sau.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 9:26 pm

A zambit bland.Mda...dar dupa cum sunt acum,nu cred ca eram in stare sa fac asta.I-a mangaiat incet parul.Cred c-ai avut un motiv destul de intemeiat ca sa ma parasesti...nu ma astept sa fie altfel.Cred ca a fost numai vina mea ca am ajuns in situatia asta.L-a mangaiat incet pe cap.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 9:33 pm

Defapt... si-a pus mainile pe pieptul baiatului si l-a impins in spate.
Nu eu te-am parasit pe tine,ci tu pe mine de vre-o 10 ori sa nu mai spun ca de 5 ori ti-am salvat viata.Era sa fiu sfasaiat de o bestie,am facut-o cu un mort,te-am salvat de la sinucidere si inca muuulte... a zis stramband usor din nas
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 EmptyDum Mar 20, 2011 9:38 pm

A oftat.Stiam ca eu am fost cauza,dar nu-mi imaginam sa fi fost asa ceva...a inceput sa planga usor.Acuma intelesese de ce era diferit,de ce se simtea vinovat si sfasiat pe dinauntru.O bestie ca el nu merita sa traiasca aici.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 38 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 38 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: