xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Urmatorul
AutorMesaj
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyDum Mar 20, 2011 9:45 pm

Ridica o spranceana si-si duse o mana pe obrazul sau.
Hey,tu asta de langa mine,da tu! a zis pe un ton glumet privindu-l.
Tu nu plangi si in niciun caz nu te vaiti,just smile,e mai bine.Am invatat tot timpul asta cat am stat despartiti ca merita sa zambesti si in cele mai grele momente,in plus acum fiecare are viata lui. ii zambi cald
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyDum Mar 20, 2011 9:48 pm

A oftat din nou.Ai dreptate...fiecare cu viata lui.I-a zambit trist si s-a ridicat.Daca nu avea sa-l mai vada....sigur avea sa sufere.A inghitit tot valul de tristete care il inconjurase.Poate asa era mai bine.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyDum Mar 20, 2011 9:55 pm

S-a ridicat de jos stergandu-si bine pantalonii de praf.
Hey just smile,totul va fi bine spune-ti mereu asta si ai sa vezi ca va fi bine,eu imi spuneam mereu asta cand plecai nervos de la mine din camera...si intr-un sfarsit totul sa terminat cu bine. ofta privind in jos.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyDum Mar 20, 2011 9:59 pm

Nu...nu va fibe.Oricat mi-asi repeta-o nu va fi asa!Priveste cum suferim amandoi!Crezi ca asta e bine?Ne distrugem incetul cu inetul din cauza distantei si nici nu ne dam seama de asta!A lasat parul sa-i acopere fata.Voia sa moara cu disperare pentru a sfarsii acest chin.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyDum Mar 20, 2011 10:07 pm

A dat negativ din cap.
Thor....cand o sa-ti dai seama ca defapt nu ma iubesti?Ai incercat vreodata sa vezi adevarul.Inteleg ca sunt stersant,dar tu ai fost mereu cel care s-a despartit de mine,daca acum as vrea sa ma arunc de aici nu ai face nimic,recunoaste! a zis privindu-l usor obosit.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyDum Mar 20, 2011 10:13 pm

Nu intelegi...a oftat el.Dar ai dreptate.Poate ca eu sunt cel care se minte.Ar fi mai bine sa plec din viata ta.Nu mai vreau sa te fac sa suferi...a inceput sa planga incet indepartandu-se.Viata lui nu mai avea sens.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyDum Mar 20, 2011 10:18 pm

Iar plangi?Hei pamantul catre Thooorrr,eu sunt tipul plangacios ai uitat? intreba copilaresc si il prinse de mana.
Daca vrei,te rog...o puteam lua de la capat?Adica nu-ti aduci aminte de nimic,perfect tot mai bine,o sa ma prefac ca am sters totul si merge,sper.Doar scapa de penele astea sutn alergic la ele. a zis privindu-si mainile ce se facuse rosi.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyDum Mar 20, 2011 10:27 pm

Chiar?A murmurat el cu un strop de speranta in voce.L-a imbratisat srans,pierzandu-si fata in parul lui.Se simtea fericit.A intrerupt imbratisarea si a inceput sa-si smulga penele din cap,incepand sa sangereze abundent.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyDum Mar 20, 2011 10:32 pm

Ce?Nu!Stai!Ce faci?Esti nebun?! intreba enervat si-i prinse mainile baiatului intre ale sale.
Pe bune...chiar ai inebunit,sa nu mai faci asta altfel te jumul ca pe o gaina! a batut nervos cu piciorul in podea.
A oftat dandu-si ochii peste cap.
Tu chiar faci tot ce zic eu?Pe bune la ce puternic pari in exterior in interior zici ca esti un catelus ce face ce i se spune,in viata ta sa nu mai faci tampenii de genul asta. l-a privit serios.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyLun Mar 21, 2011 6:10 pm

I-a zambit.Ai dreptate...dragostea ma face exagerat de slab in fata ta.Nu stiu cum am inceput sa simt asta,insa stiam ca ceva ma cheama spre lumea asta.Niciodata nu mi-am imaginat ca sunt atat de slab...singuratatea schimba.Nu putea sa-l priveasca in ochi.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyLun Mar 21, 2011 6:29 pm

Wow,am puteri supranaturale,ti-am furat inima... a scos copilaresc limba la el.
De unde stii ca nu te-am mintit?Poate n-am avut nici o relatie cu tine,poate ti-am spus asta sa profit ca ti-ai pierdut memoria,de unde stii tu ca n-am facut asta? intreba clipind des.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyLun Mar 21, 2011 6:33 pm

A marit ochii si a ranjit.Pentru ca partea de suflet pe care o mai am simte ca ai fost tu.Daca am gresit persoana,inseamna ca trebuie sa te omor,fiindca te-am atins!Si-a lins unghiile si s-a uitat insetat la el.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyLun Mar 21, 2011 6:51 pm

Bine! a dat nepasator din umeri.S-a ridicat in varful picioarelor si si-a trecut degetul pe gatul baiatului,aparandu-i la gat o zgarda argintie cu diamante incrustate.Roscatul a scos o cheie de la spate miscand-o incet prin fata brunetului.
De acum oficial imi aparti motanel. a scos copilaresc limba la el.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyLun Mar 21, 2011 6:55 pm

S-a dat cativa pasi inapoi uimit.Si-a pus mainile pe zgarda si a inceput s-o traga,s-o zgarie,mormaind nervos.Un om nu avea dreptul sa se poarte cu el ca un animal.A inceput sa recite vraji si sa cante tot ce stia.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyLun Mar 21, 2011 7:00 pm

Termina! si-a dus mana la gura si a cascat.
Pe bune,esti amuzant,tu chiar ma crezi asa prost?"Oh,voi fi exmatriculat ca nu stiu vraji"!Pe bune chiar ai crezut asta? a intrebat el razand.
Ai avut dreptate sunt "destept" dar nu la modul in care te gandeai tu. si-a dat ochii peste cap.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyLun Mar 21, 2011 7:06 pm

S-a intors,privindu-l turbat.O sa te omor om nemernic!Niciodata sa nu te mai gandesti sa faci asta,oricat de destept ai fi!a suerat,repezindu-se la gatul lui si daramandu-l.A pufnit,uitandu-se cu dezgust la el.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyLun Mar 21, 2011 7:15 pm

Auci!Auci!Auci!Auci!Doare,doare,doare,doare,doare rau.Hey esti mai cute cand esti nervos. a constatat el.
Si...ma rog ce am facut?Macar m-ai intrebat de ce ti-am pus aia la gat? ridica o spranceana.
Tampitule!Cat timp ai aia imi aparti,cand o sa-ti inmanez eu cheia o sa insemne bye bye si gata! a incercat el sa respire si isi puse mainile pe pieptul baiatului ca sa-l indeparteze.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyLun Mar 21, 2011 7:20 pm

A marait si s-a uitat in alta parte.De ce mi-ai pus-o la gat?a intrebat el nervos,apucandu-l de haina.Nu avea chef sa fie sclavul cuiva nici macar o secunda.A incercat din nou s-o indeparteze,dar in zadar.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyLun Mar 21, 2011 7:26 pm

Pentru ca ti-a disparut semnul. a spus uitandu-se in alta parte.
Acum zgarda asta e singurul semn ca te mai iubesc si ca imi aparti,poti sa ma omori dar cat timp eu nu-ti dau cheia tu nu te desparti de mine. a zis privindu-l rece.
Esti liber,poti pleca,dar tot al meu ramai. a dat din umeri.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyLun Mar 21, 2011 7:36 pm

A oftat si s-a dat jos de pe el,mergand pe pervaz.Nu am ce face...o sa ma supun.Corpul meu iti apartine...a oftat,uitandu-se la cer.Asta inseamna ca n-o sa mai vad niciodata cerul si copacii...
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyLun Mar 21, 2011 7:43 pm

S-a ridicat de jos zambind usor schitat.
Nu te tin in cusca,poti pleca,poti sa dispari pentru ani intregi.Poti chiar sa nu te mai intorci,nu te tin legat de mine,adica nu esti animalul meu de casa.Esti liber si nu,n-o sa te supui pentru ca nu sunt stapanul tau sau alte tampenii d`astea. a dat din umeri scuturandu-si hainele de praf.
Si...eu nu-ti vreau corpul,n-am ce face cu el.Vreau doar sa stiu ca te tine ceva legat de mine.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyLun Mar 21, 2011 7:46 pm

Nu mai pot sa plec de aici cat timp ceva ma tine legat de locul acesta.Doar fiind liber pot sa trec prin portal...S-a uitat la el.Nu am de ales...daca vrei sa plec,atunci o sa ma gasesti in umbra copacilor padurii interzise.A sarit jos si l-a privit.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyLun Mar 21, 2011 7:52 pm

A oftat,de ce era pus mereu in astfel de situatii?
Poftim!E a ta! a zis si a lasat cheia sa-i cada din mana,a inceput sa mearga incet spre camera sa cu mainile in buzunarele blugilor.Si-a tras gluga hanoracului pe cap pentru a-i acoperii fata trista.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyLun Mar 21, 2011 7:58 pm

A luat cheia si s-a uitat la ea ganditor.A inceput sa alerge in directia in care o luase roscatul.Daca facuse asta,macar sa fie serios.I-a bagat cheia in buzunar si a fugit.Daca chiar il iubea,atunci nu avea sa-l lase sa sufere.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 EmptyLun Mar 21, 2011 8:06 pm

A deschis usa camerei sale si a pasit inauntru.S-a aruncat direct in pat cu privirea spre tavan,fara sa mai inchida usa,nu prea mai avea rost.A luat o perna in brate si a strans-o la piept.
"Nu trebuia sa ies din casa..." si-a zis privind in gol.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 39 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 39 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: