xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stay positive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Urmatorul
AutorMesaj
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyLun Mar 21, 2011 8:09 pm

A fugit pana in padure si s-a sprijinit de un copac.Aceasta avea sa fie noua lui casa.Intr-un fel chiar se bucura,dar nu stia de ce.S-a intins,aratandu-si coltii.Motanel...nu putea fi comparat cu un animal de casa obijnuit.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyLun Mar 21, 2011 8:17 pm

Isi intinse oasele apoi se ridica din pat isi baga mainile in buzunarele blugilor si scoase cheia,o privi usor uimit si ofta scurt.Iesi pe usa si o tranti in urma sa,iesi in scurt timp si din castel privind derutat.
Padurea,padurea,ah...da padurea. a zis el incepand sa alerge spre padure.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMar Mar 22, 2011 6:52 pm

A inceput sa rada usor,uitandu-se la zgarda.Incepuse sa se obijnuiasca cu ea.S-a uitat melancolic la coroanele copaciilor si a oftat.Derutatea si mania disparusera si ii lasasera un sentiment de implinire.Era ciudat sa se bucure ca apartine cuiva.A inchis ochii si a adormit.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMar Mar 22, 2011 7:23 pm

S-a oprit brusc cand a ajuns in fata padurii.Nu stia pe unde s-o ia,era si normal mai ales ca nu cunostea bine locul.A mers pe o carare ceva timp crezand ca s-a pierdut de mult.L-a observat intr-un sfarsit pe baiat si a rasfulat usurat.A scos cheia din buzunar
si s-a lasat usor pe vine.L-a tras incet cu doua degete de zgarda apropiindu-si chipul de al lui apoi a deschis incet zgarda si a aruncat-o pe jos.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMar Mar 22, 2011 7:28 pm

A deschis ochii uimit.De ce ii dadea zgarda jos?I-a luat mana si s-a uitat nedumerit la el.Si-a dres vocea.De ce faci asta?Parca spuneai ca acum iti apartin.L-a privit serios,incercand sa citeasca in ochii lui.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMar Mar 22, 2011 7:38 pm

Si-a intors privirea in alta parte apoi s-a ridicat de jos.
Esti liber,acum poti pleca.Nu te mai tine nimic legat de acest loc. a spus simplu si si-a bagat mainile in buzunarele hanoracului pasind incet pe cararea pe care venise.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMar Mar 22, 2011 7:46 pm

S-a incruntat si a sarit,prinzandu-l de mana.Tu nu intelegi?Puteam sa plec de mult dupa ce mi-ai dat cheia,dar eu m-am decis sa ti-o dau inapoi.a marait el,strangandu-l.Sa stii ca esti de-a dreptul insuportabil cand te razgandesti si iti schimbi comportamentul!L-a tintuit cu privirea.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMar Mar 22, 2011 7:54 pm

S-a oprit lasandu-si privirea in jos.
Da!Si..? intreba smucindu-si mana dintr-a baiatului.
M-am gandit mai bine si nu-mi aparti,nu esti al meu,nici macar acestei lumi nu aparti.Nu am nici un drept asupra ta,esti liber. a oftat ridicandu-si privirea spre cer.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMar Mar 22, 2011 7:58 pm

A ranjit si s-a uitat la el.Ai dreptate...atunci o sa plec.Mi-ai dovedit ca oamenii sunt mai schimbatori decat credeam.Pacat...eu nu prea avea chef sa ma intorc,dar daca zici tu...a pus el serios cu parere de rau,indepartandu-se de el.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMar Mar 22, 2011 8:03 pm

Stii daca tu chiar nu iti doreai sa te intorci mai poti sta. a zis senin punandu-se in fata lui.
Te rooog og og,si sa nu mai dormi pe jos ca racesti,vi la mine acum!Fara discutii si alte tampenii de genu',ah da si fara sa ma mai atingi caci doare. a zis tragandu-l de mana dupa el.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMar Mar 22, 2011 8:09 pm

Si-a pus mana la gura pentru as-i ascunde un mic zambet malefic si s-a lasat tras de roscat fara sa comenteze.A intrat in castel,uitandu-se curios la toti oamenii care treceau pe langa el,fara a-l incetinii pe baiat.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMar Mar 22, 2011 8:20 pm

Asa deci...uhm...n-o sa pleci prea curand,nu?Bine..normal ca daca vrei sa pleci o sa trebuiasca sa-ti cumpar o cusca,una destul de mare. a zis ganditor si a deschis usa camerei,a intrat tragandu-l pe baiat dupa el.A inchis usa cu piciorul si l-a impins pe brunet in pat.S-a pus peste si si-a lipit buzele de ale sale.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMar Mar 22, 2011 8:26 pm

A mormait ceva,dar s-a lasat manevrat de Dean,raspunzandu-i la sarut.Si-a strans bratele in jurul lui,tragandu-l.Ii placea senzatia,desii nu-i convenea ca baiatul conduce.A inceput sa se lupte cu limba lui,incingand sarutul.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMar Mar 22, 2011 8:34 pm

L-a privit pret de cateva secunde in ochi,apoi a oftat in sinea sa.Nici el nu stia ce ii trecea prin cap,era prea obosit sa se mai gandeasca la ceva anume.Isi inchise ochii si isi puse mainile pe pieptul baiatului ridicandu-se putin,se simtea prea obligat,a continuat sarutul cat mai pasional.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMar Mar 22, 2011 8:38 pm

A zambit inocent,uitandu-se la el cu ochi mari si puri.Dar in spatele lor se ascundea ceva intunecat care astepta sa evadeze.Si-a pus bratul peste fata,incercand sa para rusinat,insa corpul lui tremura de dorinta.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMar Mar 22, 2011 8:42 pm

A zambit usor malefic,nu strica daca se mai juca putin cu el,desi isi dadea seama ca facuse asta de prea multe ori si deja devenise enervant.A inceput sa-si miste usor doua degete pe materialul ce ii acoperea pieptul,apoi l-a tras spre el si si-a despartit buzele dandu-se jos din pat.
M-am plictisit. a zis simplu.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMar Mar 22, 2011 8:46 pm

A marait usor,aratandu-si un canin,insa s-a calmat imediat si s-a asezat in fund.Bine...ce sa facem?Sa stii ca eu n-am nici cea mai mica idee despre obicieiurile voastre.a spus el cu o voce criptica,ciufulindu-si usor parul.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMier Mar 23, 2011 12:25 am

S-a dat cativa pasi in spate oftand.
"N-am nici cea mai mica idee bla bla obiceiuri bla bla voastre",parca zici ca esti un extraterestru venit de pe alta planeta! ofta si isi lasa capul in jos.
S-a asezat in pat,langa el privindu-l,a strambat usor din nas.
Okei... ofta lung.
...hai sa continuam,oricum nu mai conteaza. a spus dandu-si tricoul jos.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMier Mar 23, 2011 8:24 pm

A oftat.Nu ma refeream sa continuam...dar daca tu vrei sa faci asta nu-i nici o problema.Si-a incrucisat bratele ganditor si s-a uitat la corpul lui,zambind.A vea de gand sa-l lase sa faca ce vrea.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMier Mar 23, 2011 8:53 pm

M-am cam plictisit sa ma joc cu tine,la inceput am crezut ca va fi distractiv,dar apoi am observat ca tu chiar faceai tot ce era posibil sa-mi arat ca ma iubesti,mi-am cam schimbat parerea,sincer atunci nici nu te iubeam,doar jucam un rol. a zambit stramb punandu-si mainile pe umeri sai.
Defapt n-am avut schimbari de personalitate,doar ma prosteam. a lasat capul in jos.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMier Mar 23, 2011 8:57 pm

A marait nemultumit,marindu-si ochii aurii.Stia ca oamenii sunt mincinosi,dar nu credea ca era chiar atat de grav.James avusese dreptate cand ii spusese ca niciodata sa nu se increada in ei.A scuturat usor capul si l-a imbratisat.Spera sa fi facut gestul potrivit.
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMier Mar 23, 2011 9:02 pm

A ridicat o spranceana.
Crezi ca asta ma face sa cred ca nu esti suparat?Din contra,imi demonstreaza ca vrei sa ascunzi ce simti. ofta si isi ridica privirea spre el.
Nu ma ierti,nu?Hmm...nici nu ma asteptam,ma crezi un ciudat doar fiindca suntem diferiti. a dat din umeri.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMier Mar 23, 2011 9:38 pm

A oftat din nou.Poate ca suntem diferiti ca rase si nu te gred un ciudat.Mai bine zis eu sunt ciudatul care sta in patul tau.a zis el serios,privindu-l in ochi.A zambit incurajator,insa inauntrul sau se indoia.Daca se prefacuse pana acum,cum avea sa stie daca va continua sa minta?
Sus In jos
Dean Winkhis

Dean Winkhis


Mesaje : 569
Data de înscriere : 16/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyMier Mar 23, 2011 9:57 pm

Cred ca ar trebui sa ne culcam. a spus ridicandu-se robotic din pat.
A luat o patura din dulap si s-a intins pe canapea cu spatele la baiat punand patura peste el.
Noapte buna. a spus inchizand ochii.Si-a dus mainile pe fata incercand sa se abtina din plans,era prea slab,stia,dar n-avea ce sa faca.
Sus In jos
Ahermass Thor

Ahermass Thor


Mesaje : 613
Data de înscriere : 14/02/2011

Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 EmptyVin Mar 25, 2011 8:28 pm

A oftat.Omul asta era prea de tot.S-a uitat la el si l-a imbratisat.Sa stii ca nu sunt suparat.Doar nu prea mai am incredere.Asta e tot...i-a soptit la ureche,sperand ca il va auzii.A asteptat,dar roscatul n-a raspuns.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay positive - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Stay positive   Stay positive - Pagina 40 Empty

Sus In jos
 
Stay positive
Sus 
Pagina 40 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Camere-
Mergi direct la: