xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 You're the murderer

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 11:47 am

Lasa naiba infirmiera, o doar o rana la mana, spuse fata. Mai avea putin si isi pierdea controlul. Frate m'am saturat, adauga si isi trase mana dion a lui ramanand pe loc. Il privi, respirand mai rapid ca de obicei.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 11:55 am

-Ce te-ai săturat? De ce te-ai săturat, ă? Uite Adeline, nu ştiu ce nu înţelegi din 'te plac'. Dar nu te oblig să înţelegi. spuse roşcatul, uitându-se la fată, apoi în faţă. Dădu sa plece, dar se răzgândi
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 11:58 am

Il prinse de mana si il trase spre ea. Isi lipi trupul de al sau si il saruta apasat. Se saturase sa stea sa astepte. Ii demonstrase de atatea ori, mai mult sau mai putin ca o place si totusi ea nu facu nimic.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 10:00 pm

O lipi de un perete, sărutând-o apăsat. Îşi duse mâinile pe talia ei, mângânind-o încet. Limba lui începu să se joace cu a ei, ştregăreşte. Îşi aproprie corpul de al ei, până ce sânii fetei erau presaţi de abdomenul roşcatului
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 11:45 pm

Il musca usor de buza, lingand apoi acea parte. Isi desprinse buzele de ale lui, si il privi.
Suntem pe hol, ne poate vedea oricine, spuse respirand intretaiat. Isi dadu parul de pe fata.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptyMier Feb 16, 2011 11:58 pm

-Hmh, unde e mai bine: camera mea, a ta sau baia? întrebă roşcatul, rânjind larg şi ştregăreşte. Se depărtă un pic de ea, priviind în jur. Nu era nimeni pe hol. Se uită la ea din nou şi aşteptă un răspuns
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptyJoi Feb 17, 2011 12:16 am

Unde vrei, spuse si ranji usor, plimbandu'si un deget pe pieptul lui. Se incalzise dintr'o data. Il privi, analizandu'l din nou si isi musca usor buza, chicotind in sinea ei. Sa sti ca esti al meu, adauga si il trase mai aproape de ea.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptyJoi Feb 17, 2011 12:18 am

-Da? Al tău? Am numele tău scris undeva şi nu ştiu? făcu acesta, rânjind răutăcios. Îşi lăsă mâna pe fundul ei, şi începu să meargă spre camera băieţilor, cea mai nepopulată cameră din tot castelul
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:13 am

Ranji si il musca usor de gat, lasandu'i un semn rosiatic. Linse acea parte, chicotind multumita.
Esti al meu, spuse din nou privindu'l in ochi. Si de ce e al meu nu se atinge nimeni, adauga facandu'i cu ochiul.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:18 am

Scoase un sunet nemulţumit apoi zâmbi, intrând în camera băieţilor, apoi o trânti pe fată pe pat, scăpând-o rapid de bluză şi sutien. Începu să o sărute pe gât, apoi mai jos, pe sâni. O muşcă într-o parte, lăsându-i un semn ca cel pe care i-l făcuse fată.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:29 am

Isi dadu capul intr'o parte si scanci usor cand o musca.
Maimuto, spuse si incepu sa rada amuzata. Ce fac eu faci si tu repede, adauga si ranji impingandu'l. Se urca peste el, sarutandu'l apasat.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:47 am

-Aşa suntem chit, nu? De ce să fiu doar eu al tău? Ca să poţi să-ţi faci de cap liniştită? făcu roşcatul, priviind-o în ochi, aşezând-o pe fată mai bine pe el, dând-o de pe cicatricea de la şold care îl durea.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:52 am

Exaact, spuse ranjind malefic si usor pervers. Eu pot face sa dispara usor semnul acela dupa gatul meu, dar la tine e permanent, adauga si rase multumita. Nu poti "sterge" ceva facut de o vrajitoare ce a mostenit farmecul Veela!
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptyJoi Feb 17, 2011 10:18 am

-Nu poţi şterge ceva ce au făcut colţii unui animag. zise, rânjiind malefic. Începu să râdă, apoi se roti, ajungând dedesubtul lui. Îşi trecu degetele peste muşcătura ei de pe sâni. Îşi trecu apoi mâna prin părul ei.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptyJoi Feb 17, 2011 10:23 am

Stramba din nas cand acesta se roti si il trase spre ea. Isi trecu limba peste buzele lui, provocandu'l, jucandu'se cu el. Chicoti, apoi cobora usor cu saruturile pe gatul lui, muscand usor pielea. Linse acele portiuni.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 7:38 pm

-Hmh, nu mi-ai lăsat destule semne? întrbă, strâmbând din nas când îşi simţi pielea muşcată din nou. Strânse din dinţi, trecându-şi degetele pe şoldurile ei. Şi le lăsă mai jos, spre comoara fetei
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 8:46 pm

Nuuu, spuse fata razand copilareste si il privi in ochi. Zambi dulce, clipind de cateva ori si il trase spre ea, sarutandu'l apasat. Isi strecura limba printre buzele lui, explorand in voie locul. Iii gasi limba baiatului si incepu sa se joace cu ea.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 9:34 pm

-Numai atâta poţi? întrebă, întrerupând-o brusc. Îşi trecu degetele peste pielea ei, gâdilând-o uşor. Cu cealaltă mână îi masă un sân, rânjind larg când o auzea cum gemea. O ciupi uşor de sfârc.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 9:53 pm

Gemu usor cand incepu sa'i maseze sanul, si murmura ceva cand o ciupi.
Ma enervezi, sunt plina de vanatai pe corp din cauza ta, marai usor privindu'l. Isi trecu unghia pe gatul lui.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 10:15 pm

-Hah, dacă ai pielea aşa de fină şi subţire... îi spuse, apoi o sărută apăsat, strecurându-şi limba in gura ei. Începură să se joace, formând cerculeţe. Râse în sinea lui, aşteptând să vadă ce face fata
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 10:25 pm

Isi duse mainile dupa gatul lui si ii raspunse la sarut. Incepu sa'i suga limba. Ii desfacu pantalonii, chicotind usor copilareste. Incepu sa se joace cu degetul pe abdomenul lui, ranjind incantata.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 10:42 pm

Îi despărţi picioarele jucăuş, trecându-şi degetele peste comoara ei. O sărută apăsat, făcând cerculeţe cu limba, amuzat. Cu mâna liberă îi ondula părul pe deget, într-un mod copilăresc.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 10:43 pm

Il privi si incepu sa rada.
Ne comportam ca doi copii, serios, spuse amuzata si il impinse langa ea. Se intoarse pe burta privindu'l amuzata. Isi trecu mana prin par si casca plictisita.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 10:56 pm

Se aşeză lângă ea, nemulţumit, bombănind ceva în coreeană, doar de el înţeles. Îşi ciufuli uşor părul,priviind tavanul, pufnind. Îşi aranjă din nou şi din nou părul, ăsta era ticul lui nervos.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 EmptyDum Feb 20, 2011 11:21 am

Ash te'ai suparat, spuse stramabdn din nas si se urca peste el privindu'l. Se lasa usor in jos, parul ei acoperindu'le chipurile si il saruta usor, trecandu'si limba peste buzele lui. Il musca usor, si linse acea parte, chicotind.
Sus In jos
Continut sponsorizat





You're the murderer - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You're the murderer   You're the murderer - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
You're the murderer
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Orele de Curs :: Sala de Detentie-
Mergi direct la: