xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Only silence ...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyMar Feb 15, 2011 5:56 pm

Isi puse mainile pe pieptul lui, continuand sa'l priveasca.
Doar pentru atat? Sunt o multime de fete in scoala mai bune si mai dragute ca mine care imi pot lua locul, spuse jucandu'se cu pandantivul de la gatul baiatului.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyMar Feb 15, 2011 6:06 pm

-Nici una nu se compară cu Adeline. zise, apoi o pupă pe cap, copilăreşte. Îi scoase limba, şi râse amuzat de sine. Când se calmă, îşi lăsă capul pe al ei, priviind în jur. Începu să fredoneze ceva
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyMar Feb 15, 2011 6:11 pm

Isi puse o mana pe chipul lui, facandu'l sa o priveasca in ochi. Il trase usor spre ea, sarutandu'l scurt, apoi se indeparta cativa pasi, intorcandu'se cu spatele la el. Lua scrisoarea si o rupse in doua, zambind multumita.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 9:59 am

Îi răspunse la săru, dar fata plecă şi rupse scrisoarea. Începu să sară în sus de fericire, ca un copil mic. Se opri lânga ea şi începu să o învârtească în aer, dându-se sprecentrul camerei. O sărută apăat
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 10:04 am

Isi puse mainile dupa gatul lui si rase usor. Ii raspunse la sarut, lipindu'si trupul de al lui. Isi baga mana in parul lui, jucandu'se cu cateva suvite. Inima incepuse sa'i bata mai repede, iar fata chicoti in sinea ei.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 10:19 am

O lipi de un perete, limba lui trecurându-e uor printre buzele ei. Râse amuzat în sinea sa, punându-şi o mână pe talia ei. Limba lui îi explora în voie gura, căutând-o pe a ei. Când o găsi, limba lui începu să e joace cu a ei
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 10:27 am

Incepu sa se joace cu limba lui, incercand sa'si dea seama pana la urma ce simte pentru el. Descise ochii, si il privi calma, apoi ii inchise la loc, cutremurandu'se usor. Nu'si dadea seama inca ce simtea pentru roscat.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 10:52 am

Îşi strecură mâna pe sub bluza ei, apoi în sutine. Îşi băgă un picior între picioarele ei, priviind-o. Nu ştia ce simţea acum fata, dacă vroia să continuie... Se opri o clipă, urmărind-o atent.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 10:54 am

Il privi si inghiti in sec. Daca i'ar fi spus ce simtea pentru ea. La dracu ca se saturase sa se tot intrebe lucrurile astea.
Ce simti pentru mine? intreba privindu'l in ochi. Il mai intrebase odata, dar nu ii raspunse nimic concis.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 11:25 am

-Te iubesc. îi spuse deodată, fără să gândească. O privi în ochi, închizând un ochi, apropiindu-se din nou de ea. O sărută apăsat, strecurându-şi limba printre buzele ei, explorând din nou locul
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 11:52 am

Incepu sa tremure cand il auzi. Se prinse de gatul lui, raspunzandu'i la sarut. Se lipi de el, simtindu'si sanii presati de abdomenul baiatului si rosi usor.
Si eu te iubesc, ii sopti, sarutandu'l din nou.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 9:58 pm

-În sfârşit. mormăi Hiro printre săruturi apoi râse în sinea sa. Îi muşcă uşor de buză şi apoi o sărută din nou apăsat, limba sa strecurându-se printre buzele ei. Începu să se joace cu a ei.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 11:38 pm

Il lovi usor, muscandu'l de buza.
Esti un idiot, murmura, printre saruturi. Isi desprinse buzele de ale lui, simtind ca ramase fara aer si il privi in ochi, punandu'si mainile pe umerii lui.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyMier Feb 16, 2011 11:56 pm

-Auch, să şti că a durut. spuse, îmbufnându-se. Îi scoase limba copilăreşte, apoi îi aproprie corpul de al său, până ce sânii ei se presară de pieptul lui. Îi dădu părul la o parte, sărutând-o pe gât.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyJoi Feb 17, 2011 12:10 am

Isi lasa capul intr'o parte. Scapa un mic geamat prin buze.
Ne asteapta Tom, plus ca am intarziat mult, spuse incet, tinandnu'si mainile pe pieptul lui. Isi musca buza.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyJoi Feb 17, 2011 12:15 am

-Dă-l naibii pe Tom. Mă crezi că numai ştiu ce trebuia să facem acum? făcu roşcatul, apoi îşi reluă jocul. Îşi strecură mâna pe sub bluza ei, simţiindu-i corpul cum tremură uşor sub atingerile lui
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:11 am

Se cutremura usor cand ii simti atingerea. Ofta, si chicoti.
Si totusi, Hambarul Bufnitelor nu este cel mai bun loc, ii sopti pe un ton dulce, trecandu'si usor unghia pe gatul lui. Il saruta pe obraz.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:14 am

-Ai o idee mai bună, prinţeso? o întrebă, fără să se oprească din joc. O privi în ochi când mâna lui îi ieşi de sub bluză şi intră în fustă. Zâmbi amuzat, trăgând de bareta chilotului. Aştepta în continuare un răspuns.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:28 am

Nu, spuse pe un ton dulce si il privi in ochi chicotind. Dar aici poate veni oricine, si nu cred ca asta ar fi un lucru bun, adauga jucandu'se cu degetul pe pieptul lui. Isi trecu verfurile degetelor pe obrazul roscatului.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:45 am

-Hmh, cine să vină. Presupun că toţi sunt în excursie.îi spuse roşcatul, trecându-şi degetele peste mâna ei, rânjiind amuzat. O lipi de un perete, punându-i picioarele pe talia lui. Îşi trecu mâna prin părul ei
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyJoi Feb 17, 2011 9:50 am

Hiro, ne poate vedea oricinea. Scoala nu este pustie, spuse si gemu cand simti raceala peretelui. Ce zici de Camera Necesitatii? intreba dupa cateva clipe, privindu'l printre genele lungi si negre.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyJoi Feb 17, 2011 10:15 am

-Hmh, am nevoie de o cameră specială pentru asta. zise roşcatul, râzând amuzat. O dădu jos, apoi o luă de mână, începând să meargă spre Camera Necesităţii. Aproape alerga pe holuri.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptyJoi Feb 17, 2011 10:33 am

Incepu sa rada si il urma.
Mai incet, mergi prea repede, spuse devenind serioasa. Ii saluta pe Fredy si pe Elena, iar sdatena ridica o spranceana. Adeline dadu din umeri.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 7:40 pm

-Nu vă mai strâmbaţi! ţipă roşcatul, fără să se întoarcă la cei doi, imediat ce dădu colţul. Ajunseră în faţa Camerei Necesităţii. Intrară rapid, roşcatul trăgând-o după el. O aruncă pe un pat.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 EmptySam Feb 19, 2011 8:40 pm

Incepu sa rada, apoi se ridica in picioare apropiindu'se de el. Isi dadu roba jos, apoi pe a lui si il saruta. Se lipi de el, inconjurandu'i gatul cu bratele. Bloca usa, si zambi in sinea ei multumita.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Only silence ... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Only silence ...
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Baia Plangacioasei Myrtle-
Mergi direct la: