xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Only silence ...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Only silence ... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 9:32 pm

- Îmi plăcea mai mult cum te pusesem eu. zise, printre săruturi. Îşi puse mâinile pe şoldurile ei, lipindu-i corpul de al lui. Se răzgândi, strecurându-şi mâna în fusta ei plisată, rânjind uşor pervers.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Only silence ... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 9:52 pm

Ii dadu tricoul jos, si il privi printre gene.
Nu mai merge asa, spuse pe un ton seducator si zambi dulce. Il saruta pe gat, lingand unele parti. Isi desfacu nasturii de la camasa, ranjind pervers.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Only silence ... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 10:04 pm

-Hmh, o faci aşa încet ca să mă vezi pe mine făcând ca trenul? o întrebă, priviindu-i sânii, apoi se uită în ochii ei. La un moment dat începu să dea nemmulţumit din picior, rupându-i materialul de pe ea
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Only silence ... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 10:12 pm

Nt, nu asa iubire, spuse chicotind in sinea ei. Procedam cu calm si cu rabdare, adauga si zambi dulce trecandu'si un deget pe chipul lui. Incepu sa se joace cu o bretea de la sutien, ranjind multumita.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Only silence ... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 10:39 pm

-Aly, jur, o să-ţi rup toate hainele in curând. îi spuse, dându-i părul după ureche. Îsi trecu degetele peste breteaua ei, dorind s-o scape cât mai repede de materialele ce-l împiedicau s-o aibe.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Only silence ... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 10:41 pm

Nt, ti'am spus, o luam incet, spuse si se intoarse cu spatele la el, zambind multumita. Isi lasa breteaua sa cada pe brat in jos, si isi desfacu usor fusta ce o purta. Il privi cu coada ochiului, ranjind cand il vazu cum fierbe.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Only silence ... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 10:54 pm

-Hmh, eu plec. îi spuse, încercând să se abţină să nu sară peste ea. Se întoarse cu spatele, simţiind cum amicul său se întărea. Îşi trecu mâna prin păr, apoi se întoarse din nou. NU putea pleca aşa de repede
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Only silence ... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 4 EmptyDum Feb 20, 2011 11:41 am

Aparu in fata lui, fusta cazand jos. Se agat de gatul lui privindu'l amuzata.
Ash, dar e asa amuzant sa te vad cum fierbi, spuse si chicoti. Mana ei ii trasa conturul corpului si se opri in dreptul pantalonilor. Si e si mai dragut sa vad cat de mult ma vrei, ii sopti pe un ton seducator, masandu'i mandria prin pantaloni.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Only silence ... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 4 EmptyDum Feb 20, 2011 4:34 pm

-Hmp, nu te plictiseşti niciodată, aşa-i? o întrebă, ridicând din sprânceană, abţinndu-se să nu geamă. Îi lipi corpul de al lui, trecându-şi mâna, lacom, peste sânii ei. Rânji pervers, sărutând-o apăsat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Only silence ... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Only silence ...   Only silence ... - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Only silence ...
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Baia Plangacioasei Myrtle-
Mergi direct la: