xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Doar o mica pauza...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Doar o mica pauza... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o mica pauza...   Doar o mica pauza... - Pagina 4 EmptyJoi Feb 17, 2011 10:06 am

Roşcatu râse, apoi începură să meargă încet. Îşi lăsă mâna pe fundul Adelinei, rânjind jucăuşi. Tocmai avea chef de ceva, dar era blocat cu cei doi blonzi. Oftă nemulţumit, ciupind-o uşor de fese.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Doar o mica pauza... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o mica pauza...   Doar o mica pauza... - Pagina 4 EmptyJoi Feb 17, 2011 10:16 am

Ii dadu peste mana, privindu'l nemultumita. Se ridica pe varfuri si ii sopti la ureche sa termine.
Nu suntem singurii in curte, ii spuse apoi si privi inainte. Se uita la tina care ii facea semn si o intreba din priviri ce este.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Doar o mica pauza... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o mica pauza...   Doar o mica pauza... - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 7:29 pm

-Nu ne observă nimeni. spuse, pe un ton ştrengar apoi o luă de după gât, sărutând-o apăsat. Când se despărţi de ea, privi în jur. Era totuşi destulă lume, ceea ce nu-i convenea. Îşi ciufuli părul
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Doar o mica pauza... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o mica pauza...   Doar o mica pauza... - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 8:06 pm

Chicoti cand il auzi, si ii raspunse la sarut. Isi dadu parul pe spate dupa ce se indeparta de ea, si privi prin jurul loc. Tina ii spuse ceva la ureche, iaar fata rase amuzata. Clatina din cap.
Nu cred, spuse inca razand.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Doar o mica pauza... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o mica pauza...   Doar o mica pauza... - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 9:24 pm

Le privi ciudat şi le lăsă să bârfească în pace. Merse spre Tom, priviindu-l pe Mark, un tocilar. Zâmbiră amândoi diavoleşte, apropiindu-se de tip. Îşi scoaseră baghetele, gândinu-se ce să-i facă.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Doar o mica pauza... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o mica pauza...   Doar o mica pauza... - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 9:46 pm

Hiro, striga Adeline dupa el cand vazu ce au de gand. Dadu din cap dazaprobator. Serios, cum naiba le poti lua apararea nu stiu, pentru ca iei pedespe chiar daca nu faci nimic, adauga serioasa.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Doar o mica pauza... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o mica pauza...   Doar o mica pauza... - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 9:49 pm

-Sunt amuzanţi. îi răspunse Tina scurt, apoi îi privi pe cei doi care făcură pământul de sub Mark nisip mişcător.
Hiro se întoarse spre Adeline, apropiindu-se de ea. O luă de după gât.
-Nu ne mai iese ca acum un an. zise, râzând.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Doar o mica pauza... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o mica pauza...   Doar o mica pauza... - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 10:19 pm

Ce bine mi'ar parea daca nu v'ar mai iesii deloc, spuse nemultumita si il privi in ochi serioasa. Isi trecu mana prin parul lui, si ofta usor. Nu te schimbi niciodata, adauga dupa cateva clipe, ofatd din nou, resemnata.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Doar o mica pauza... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o mica pauza...   Doar o mica pauza... - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 10:30 pm

-Hmh, ar trebui? Aly, aşa mă distrez eu. Ce-i mai bine decât să vezi un tocilar scufundându-se în nisip? întrebă acesta şi îi lipi corpul din nou de al său. Şi crede-mă, e amuzant să-l enervezi pe Filch.
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Doar o mica pauza... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o mica pauza...   Doar o mica pauza... - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 10:35 pm

Da, si sa luam si noi pedepse din cauza voastra, spuse clatinand usor din cap. Isi puse mainile pe umerii lui, si il saruta scurt. Zambi mai apoi dulce si isi lasa capul pe umarul lui, inchizand pentru scurt moment ochii.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Doar o mica pauza... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o mica pauza...   Doar o mica pauza... - Pagina 4 EmptySam Feb 19, 2011 10:49 pm

-Nu te mai băga, atunci. îi spuse, apoi zâmbi larg, copilăros şi inocent. Începură să meargă toţi pe iarba verde, deabea înflorită. Roşcatul începu să fredoneze ceva în surdină, priviind lictisit cerul
Sus In jos
Adeline Martineau

Adeline Martineau


Mesaje : 287
Data de înscriere : 12/02/2011

Doar o mica pauza... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o mica pauza...   Doar o mica pauza... - Pagina 4 EmptyDum Feb 20, 2011 10:47 am

Se stramba usor in spatele lui.
De parca as putea, spuse imbufnata si o privi pe Tina sprijinindu'se de ea. Se asezara amandoua jos, incepand sa vorbeasca.
Sus In jos
Hiro Kanahawa

Hiro Kanahawa


Mesaje : 267
Data de înscriere : 13/02/2011

Doar o mica pauza... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o mica pauza...   Doar o mica pauza... - Pagina 4 EmptyDum Feb 20, 2011 4:25 pm

Se aşeză lângă el, întinzându-se pe spate. Îşi puse mâinile sub cap, priviindu-l rapid pe Tom care desena ceva, apoi se uită la cer. Închise ochii, căscând larg şi aşteptând să adoarmă.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Doar o mica pauza... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o mica pauza...   Doar o mica pauza... - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Doar o mica pauza...
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» O mica rana,nu-i prea grav...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hogwarts :: Marea Sala-
Mergi direct la: